Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    też byłam zaskoczona tą ceną. dzwoniłam po aptekach i pytałam i w jednej znalazłam najtańszy. takiej przy Carrefourze. Dr.Max nie wiem czy u was jest taka apteka. w jednej był za ponad 200 zł taki sam. więc okazja była, do tego dostaliśmy karte rabatową i mąż kupił sól fizjologiczną za 2,50 zł.
    Ignaś zjadł zupkę i ciasteczko. mam nadzieję ze apetyt mu wraca.
    mogłam od razu kupić ten inhalator, bo na leki tyle kasy mi poszło ze mogłabym chyba ze 3 kupić.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      mONIA JAK TO SIĘ MÓWI ; "mądry Polak po"
      u nas po 1 zastosowaniu mega poprawa dodatkowo mam ten mukosolvan to jak sama sól nie będzie działąć mamy czym inhalować

      ja właśnie smarzę naleśniki
      poprasowałąm wszystko czyli 2 prale kolejne dwie schną
      jeszcze firany pozawieszam umyję podłogi i na dziś mam dość
      ech ileż to człowiek sięnarobi a czasem po 2 dniach już taki syf przy dzieciach

      miłego weekendu życzębo do mnie jutro mama przyjeźdża więć nie będę na MC


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Cześć dziewczyny w poniedziałkowy ranek

        Jak tam po weekendzie mam nadzieję ż esuper skoro tu nikogo nie było. Ja oczywiśćie sama bo Krzyś w szkole. Ale przyjechali moi rodzice i najmłodsza siorka (ostatnio co mieszka jeszcze z rodzicami) więć niedziela super. Przywieśli mi tyle swojskiego jadła że szok hehe swojskie kiełbaski szyneczki polendwiczki kaszanki i pasztety; ziemniaki od mojej babci mąkę taką grubą aż czarną jaja w tym przepiórcze, indyki ech a najważniejsze ż e wszystko poprocjowane popakowane więc roboty nie miała; oczywiście jeszcze pudło słodyczy dla dzieczynek i po ciuchu (bo 2 tyg wcześniej dostały po stówce na zabawki). Właśnie zajadam ogóreczki kiszone mojej mamy.

        Normalnie aż mi się nie mieśći to jedzenie hehe

        A i jeśli któraś z Was uzywa dla swoich urwisów produktów z Jonsona to dziś w Rossmanie promocja na żel do mycia
        wysyłam bezpośredni link

        http://www.rossnet.pl/okazje.aspx

        a jeśli któraś nie zdąży pobrać kodu ja mam jeden do odstąpienia bo jednak 2 mi wystarczą hehe

        kochane odzywajcie się jestem ciekawa co u WAS i maluszków


        Ewa wszytkiego naj dla Oskarka z okazji 11 miesięcy ech jeszcze miesiąc i będziemy dmuchać świeczkę a ja już podniecona hehe


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          majajula u nas za nie całe 2 tyg.tort. imprezke robimy 2 dnia świąt po pierwszego mąż pracuje.
          nie wiem jak zrobić z Wigilią. mąż pracuje a o 20 juz każdy po kolacji i nikt nie będzie na nas czekać.wiem że on by chciał ze swoimi rodzicami spędzić ale ja swoich też nie zostawie samych bo naprawdę będą tylko we dwójkę. 7 dzieci a na święta sami zostaną. chyba zrobie wigilie i zaprosze swoich rodziców. muszę jeszcze z T. pogadać. sama nie wiem jak to będzie

          i na prawdę ten inhalator pomaga. wreszcie jakieś dobre wiadomości. nawet nie wiece jak miałam już dosć. przyjdę do domu to sama się będę inhalaować bo coś i mnie bierze. na razie katar. zobaczymy może i mi pomoże.

          dziewczyny a wy gdzie? pisać co u was?

          prezenty już macie dla wszystkich?




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            witam my tez mamy inhalator ale moj maluszek panicznie boi sie tego dzwieku...i niestety nie uzywamy tylko starszak go uzywa a mamy pulmicort czy cos takiego....i jak dla nas to nie pomagalprezenty juz mamy no tylko sobie z mezem musimy cos kupic ale teraz chcemy kupic lustrzanke wiec moze darujemy sobie prezenty to bedzie nasz wspolny prezent

            moi znowu przeziebieni jak na razie walczymy z katarkami no nic zobaczymy co bedzie dalej...

            co robicie na swieta??macie jakis fajny przepis na pieczonego inyka??
            no ja pamietam ze w zeszlym roku siweta mialam tragiczne swinska grypa do tego non stop w szpitalu i przedwczesny porod...
            a teraz juz roczek planuje bo wyprawiamy w sylestra bo ,moj m pracuje do 23 wiec w sobote za jedym razem i sylwester i roczek....

            no nic uciekam bo maly wali glowa w krzeselko




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              ninka my w sylwka też robimy ale 4 imprezy razem :P tj sylwester, roczek, 4 latka marzenki i mojego m urodziny bo ma w sylwka

              No, przedszkjole już prawie zrobione, jutro ide jeszcze może skończe już i zrobie zdjęcia. A dzieciaki dzisiaj były na konkursie z przedstawieniem śląskim i dostały wyróżnienie - dyplom i puchar mój kochany czerwony kapturek a w czwartekl jest impreza w przedszkolu i prezydent mysłowic ma być i same vipy i m.in. ja :P i dzieciaki będa wystepowały. no fajnie bedzie

              a my wigilia jednak u teściów będzie. mój nie chce z moimi mieć wigilii ( i z jednak strony wcale mu sie nie dziwie niestetty) więc wigilie mam z głowy. ale i tak musze mamiepomóc bo mimo, że będą tylko we dwie z moją babcią, ale mama po tej złamanej ręce to gara np nie przeniesie.

              my, hmmm ja jestem przeziębiona narazie troche a tak ogólnie to chyba wszyscy zdrowi.
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                hej
                ja tylko na chwile dopoki Alunia spi ostatnio jest tak absorbujaca ze na nic nie mam czasu..I weny tez jakos nie mam
                Attached Files



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  my wreszcie chodzimy !!! wczoraj mała przeszła przez cały pokój, jej pierwsze "puszczenie" i od ,razu na taki dystans! :P
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Aniou sliczna ta twoja coreczka i jakie fajne nozki ma takie fajne pulpeciki..ile ja bym dala zeby moj troszke wiecej wazyl i mierzyl a on nawet nie ma 8 kg szok..

                    ja teraz czekam na telefon od lekarza bo maly ma wystpke na brzuszku raczkach i na pleckach troszke wyglada jak rozyczka ale nie jestem pewna penie lekarz powie ze to egzema no ale lpeiej sprawdzic tym bardziej ze nic nie wprowadzalam nowego do jedzenia i nie zmienialam proszku itp wiec troszke sie niepokoje no nic teraz czekamy i zobaczymy co i jak

                    ja dziewczyny robie na swieta bigos,salatke,rybe po grecku,losos smazony bo innych ryb zbytnio nie lubimy..,perozki, zupa grzybowa, ciasta kupuje hcoc moj chce zebym zrobila piernika ale mi sie nie chce robic ciast....,buraczki z majonezem i do tego wedlinki i kielabaski taka tradycja z m strony...,sledziki, rolmopsiki i pewnie cos tam jeszcze, a na obiad swiateczny pieke indyka, do tego jakies suroweczki i zieminiaczki pieczone w rzyprawch z maselkiem...
                    a wy co robicie??moze jakies macie regionalne dania?




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      hej
                      u nas obowiązkowo na Wigili muszą być pierogi z kapustą i grzybami, duszona kapusta, kluski z makiem,kompot z suszu. ryba po grecku no i oczywiście sledzik z cebulką(uwielbiam). reszta potraw to różnie ale te muszą być

                      kurcze mam taki katar że aż łzy mi lecą i kicham.
                      Ignaś już kaszle sporadycznie. dobrze że mu przechodzi. Marysia chce już choinkę ubierać bo wczoraj u sąsiadów widziała. ale my poczekamy do przyszłego tygodnia.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Ninka o matko znowu coś Ty to masz się z tymi choróbskami.
                        Monia dobrze że dzieciom już lepiej. U nas za to w nocy Majkę nawiedziłą gorączka a rano wymioty ech nie wiem czy to nie po takich musujących cukierkach bo i Julkę brzuch bolał i mnie
                        Moż estare jakieś były.

                        My Wigilię do rodziców jedzemy więc nic nie robie hehhe


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          hejka
                          u mnie w domu zawsze bylo tak:barszcz czerwony ,zupa grzybowa,pierogi z kapusta i grzybami,karp albo inna ryba ,ziemniaki,ryba po grecku..
                          A ja zrobie barszczyk czerwony do popicia,ziemniaki z jakas rybka ,pierogi z kapucha i grzybami ale jeszcze nie wiem czy kupie czy zrobie ,rybke po grecku.I chcialabym zrobic piernika ale zobaczymy co z tego wyjdzie a jak nie to cos kupie .A na obiadek swiateczny wymyslilam rolady wieprzowe albo roladki z kurczaka z mandarynka
                          Karlin gratulacje dla Martynki
                          Karolina duzo zdroweczka dla maluszkow



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Gratki dla Karilnki młodej hehehe

                            A ja dziś idędo lekarza Majka z JUlką żygają a OLga ma takie czopy na gardle ż epewnie angina (raczej na 100%) i kuźwa zaczeło się


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Martynka Gratulacje !!!!
                              Monia bidulko ty to się masz z tymi choróbskami...

                              ninka biedny ten twój synuś wiecznie coś się go czepia i rzeczywiście kruszynka z niego mój Michał waży ponad 10 kg

                              monia(majajula) no brzmi nie dobrze!!! daj znać jak wrócisz od lekarza!

                              My się trzymamy oby tak dalej

                              Ania śliczna córcia
                              Adaś ur.09.2008.
                              Michałek
                              [Iur.02.2011 o [/I]

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                No i wyszłam na matkę panikarę
                                Olga ma czopy po antybiotyku tym ślinym na te zęby co dostała więc tylko nystatyna aby jej ulżyć i aby stan grzybiczy się nie zrobił a dziewczyny nawadniać i wsio dieta lekko strawana
                                za to mi zajrzała do gardła i nie podobało się i węzły powiększone więc też dostałam syropek na gardełko i na przeziębienie
                                niby żadna choroba nie wyszłą a mimo to 80 zł w aptece zostawione bo Hydronea Sambucol Pini nystatyna i wystarczy


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X