Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Gosia Alicja wieczorem sama usypia w lozeczku chodzi o to ze w dzien jest męka z zasypianiem



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      No jak zrobie sobie zdjęcie to wstawie. Ale nie ma baardzo wielkiej różnicy między tym co miałam a tym teraz

      Gosia a o której ten ślub to może i my sie spotkamy bo sosnowiec to rzut beretem od mysłowic :P przez rzeke przejechać ! zapraszam. A u mnie akurat w sobote festyn jest tańce i wygibańce wieczorem
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej dziewczynki
        my dziś już wróciliśmy do domku jestem padnięta bo Olga wyła w drodze powrotnej ze 2 h

        odpoczełam od domowego kieratu ale i się zmęczyłam bo codziennie cały dzień na nogach (wczoraj z Gosią nieźle się naspacerowałyśy) a Zosieńka cudowna ma tak śłiczne niebieskie oczka i bardzo do mamy podobna

        a tu my na placu??? hehe nie pamiętam jakim


        a tu kilka fotek z gór






        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          I jeszcze kilka innych

          Krupówki


          jama smoka wawelskiego


          na wawelu (Maja w wózku hehe)


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Najlepsze życzenia dla Olgi:*Kochane nie mam na nic czasu bo w niedzielę chrzciny.A robimy w domu więc już padam na ryjkaA ok 18 osób będzie bez nas plus 5 dzieci
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
              hej
              podpowiedzcie mi jak umalować oczy do czerwonej sukienki, żeby sie nie postarzeć?! i jaki kolor paznokci?
              no chyba nikt mi nie podpowie




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Monia wydaje mi sie ze na jakis jasny kolorek np.lekko bezowy, neutralny aby tylko delikatnie podkreslic oczy...co do paznokci tez chyba czerwone tak mi sie wydaje



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                  no chyba nikt mi nie podpowie
                  no to ja odpowiem mimo że nie z waszego wątku : paznkocie czerwone, oko czarny eyeliner i tusz na rzesy i nic więcej
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Monia mi właśnie to samo do głowy przyszło, że oczy naturalne, brązowe albo boż zależy co ci lepiej pasuje a paznokcie czerwone. A buty i torekbę jakie bedziesz mieć?
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Hej hej, MoniaB hehe, w Twoim wieku "postarzenie" nie grozi. Przychylam sie do rad dziewczyn.

                      Majajula, fajnie ze wrocilas, super fotki. A moj nie lubi w chuscie, te moje chlopaki za duze sa chyba i sie kreca wierca, ze ho. Wierciki maksymalne.

                      Aniazio, to sa male cwaniulki, te nasze dzieciaczki - moj jak juz nawet na przewijak go klade, to protestuje, bo sie domysla, ze zaraz bedzie lulu. Ale jak sie wyczuje dobry moment, to zasypia od razu. Mojemu strasznie przeszkadza mokra pielucha, gdy zasypia i jak sie tak zdarzy, ze mimo przewiniecia zrobi siusiu, to krzyk niemilosierny jest. I bywa, ze 2 razy musze pieluche zmienic. Jeszcze moze sie pic malej chce, albo nie wiem co. Ja Blazeja musze na boczek, podusie w lapki i miedzy nogi i pomiziac po pleckach, wtedy sie uspokaja i spi. Najlepiej ze smoczkiem, ale nie zawsze chce.

                      Gosiaczek, a wlasnie, ze Kuba po lewej, ten pierwsy )
                      =&:>sygnaturka<:&=

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        czesc kochane, matko wreszcie dorwałam sie do komputera bo akurat leci w telewizji Scooby Doo. Ta moja Oliwia mi nie da usiąśc do kompa jak tylko zobaczy to zaraz mnie ciągnie za ręke i cos chce. Ostatnio 3 razy siadałam i juz zaczynałam cos pisac ale musialam przerwac. Za duzo jej pozwalam bo rządzi mną gówniara jak chce. BYLE DO WRZEŚNIA !!!

                        majajula super fotki, jak się fajnie ubrałyście (na Krupówkach ), wszystkie w krateczkę, fajnie

                        Monika to juz chyba za poźno ale ja bym zrobiła francuski na paznokciach , albo czerwony i oczy tak jak dziewczyny pisały delikatnie. W kazdym razie dobrej zabawy i tak bedziesz wyglądac ślicznie

                        Aniazio a może twoja mała przechodzi teraz skok rozwojowy? ale na to to juz chyba rady nie ma trzeba przetrwać

                        Gosia co do spotkania jestem ZA


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          dzięki

                          buty mam granatowe ciemne i torebka też.
                          czarnej kreski nie lubie bo wydaje mi się że źle w niej wyglądam.
                          paznokcie będą czerwone za waszą radą. zastanawiałam się jeszcze nad granatowymi.
                          a ciemny brąz by pasował? siostra też mi kreske doradzała




                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            ale na oczy? bo na paznokcie to nie, a na oczy myślę ze tak. Ja się tez czesto maluje na brązowo, mam podobny typ urody do twojego. Albo jeszcze jakiś taki srebrny by pasował albo siwy lub złoty zalezy od dodatków i jak nie lubisz kreski to porządnie wytuszuj rzęsy
                            Last edited by dorcia26; 13-08-2011, 11:01.


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Monia jak masz torebkę i buty granatowe to oczy brązowe chyba już nie bardzo lepiej beż
                              a paznokcie albo czerwiń albo francuski który pasuje do wszytkiego

                              Dorcia moje laski mają takie same kurteczki a dopiero na zdjęciu zobaczyłam ż eja koszulę też wpodobnąkratke mam


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Monia to oczy możesz podkreślić ciut fioletowym w cieniejszych kącikach. A paznokcie też możesz na fioletowo rzucić choć francuski i czerwony też będą pasowały
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X