Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    sunny choć ja nie karmiłam Olgi aż tak długo ale resztę długo JUlka 2,5 Majka równo 1,5 roku OLga prawie 11 miechów więc prawie 5 lat
    i tak moje cycki kiedyś małe b duże A najbardziej urosły przy Julce aż do F
    z Majką z C (bo taki biust mi został po 1 ciązy i karmieniu) do D/E z Olgą z D do E
    i niestety z ciązy na ciążę mam miseczkę większą choć teraz chyba do dużego C zaczynam dochodzić
    no ale ja dużo z nimi robię
    rano i wieczorem masażyk z olejkami naturalnym miłorzeb i inne jakies lipy i coś tam jeszcze do tego sklepowy podwyższacz cycka (jakiś kremik się znaczy)
    no i zimny prysznic na cycki i ćwiczenia na cycki
    no i stanik odpowiedni do dużego biustu musi być dobry stanik żeby ładnie trzymał bo pod ciężarem zawsze będzie mimo wszystko ciutkę opadał
    ja od listopada nie karmię i jestem już zadowolona
    no ale i męża trzeba do współpracy zagonić lub ne trzeba bo oni chętni do tego hehe Białko dobre do masażu


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      u nas dziś piękne słonko
      a więc odrazu chce się żyć

      wreszcie spokojnie pospacerujemy


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        u nas dzisiaj tez piękna pogoda, wybieramy sie do reala. marzena pojechała wczoraj do dziadków na weekend wiec mam jedno dzisiaj i jutro :P pa dzieweczki !
        Karina


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          Hej
          melduje sie w koncuPodczytywalam Was ale jakos ciagle cos mi wypadalo zeby napisac
          Teraz siedze se sama mala spi ,mama tez juz pojechala ,mezus jutro wraca
          Aguszaszka super ze z siastra tak sie okazalo cud normalniei super ze tesciowa tez oki
          U mnie dzis strasznie snieg z deszczem i wieje caly dzien...



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Aniazio, no ja juz sie zastanawialam, gdzie zniknelas Ale tak to jest, nie ma weny czasem.

            U nas tez calkiem milutka pogoda, w nocy troche mrozilo, ale w dzien ladnie, slonecznie
            No i po weekendzie. Czemu on zawsze tak szybko umyka...
            =&:>sygnaturka<:&=

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              no witam z rańca moje panie Słoneczko za oknem i temp -6 jak narazie :P ale w dzien jest zazwyczaj 7-8 wiec nie ma źle.

              moja mała sie ostatnio taka przylepa zrobiła. Mama i mama i gdzie tylko mama tam ona i bron boże żeby mama nie wyszła. Ale nie ma źle jak koś jest dziadki czy tata czy ktoś to może być. ale sama jak ma zostać (np do siknąć ide) to nie, to wtedy be. Ale musze powiedzieć, że już bardzo ładnie schodzi z łózka. nie spada już. I mówi hmmm chyba tyle samo jak nie więcej niż marzena mówiła a ona miała wszystko szybko. bardzo szybko chwyta. Np siedzenia (siedz, siadaj itp) to jest "sia". "co to" wymiennie z "kto to" i te zwierzątka kwa kwa koko, wczoraj na spacerze nie mogła sie od kur oderwać! :P O, i mówi jak jej coś wyjdzie albo jak zrobi coś poprawnie mówi "o tak".hehe
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Karlin to pieknie Twoja mówi
                u nas w 90% swój język
                ale jak coś chce to mówi tak jakoś "tjo" i pokazuje ale jak ja za szybko nie obczaję co to to nerwa łapie i krzyczy no no no i kręci głową
                jak coś jest po jej myśli to mówi "ta ta i kiwa znacząco główką
                za to gada "sięzic" na księżyc ma na piżamce i go dotyka i sięzicuje
                co do zwierzat to już rozpoznaje krow ę pas i kota bo minami potwierdza i po swojemu ale udawać ich nie potrafi
                jak się pytam gdzie kotek to szuka książeczki o kotku a jak gdzie piesek to tak samo a jak pytam o krówkę to leci do łazienki bo ma taka książeczkę do kąpieli o krówce
                co do schodzenia z łóżka to moja już dawno umie w listopadzie moja mama ją nauczyła jak ja byłam u nich zdawać prawko w 2 dni obczaiła że na pupe się schodzi
                a no właśnie jak schodzi ze schodó łózka to mówi pupa czyli że tak trzeba schodzić
                no i u nas z nocnikiem będzie kicha boi się o
                chyba musimy inny kupić sama ne wiem
                na razie w ogóle odpuszczam


                i mój mężuś już wrócił wreszcie ech ale się stęskniłam
                ja nie wiem ja żyja ludzie kt órzy tak na odległość musza na dłużej


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  hej
                  a ja dzis nie wyspana ciagle sie w nocy budzilam co godzine tak wiatr szalal i deszcz padal ...
                  A moj juz dzisiaj wraca w koncu



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Hej dziewuszki
                    ja jak zwykle czasu na nic nie mam... jak pomysle z ez Szymkiem mialam wszystko zrobione wlacznie z mytymi oknami i wszystkim WSZYSTKIM to krew mnie zalewa normalnie!!! nie jestem w stanie odwrocic sie na chwile bo ten juz cos broi no mowie Wam zalamka totalnie...
                    jeszcze zeby spal a on wstaje o 6 a czesto nawet przed potem o 9 idzie spac na 1,5 godziny potem o 2 na 40 minut i 20:30 na noc tyle ze w nocy wstaje nieraz i kilka razy!!! grrrrrrrrrrrrr a uspic nie idzie go ni jak tylko jak tesciowa go usypai to najszybciej a tak wiecznie cyrki normalnie jestem wykonczona i zastanawiam sie co bedzie dalej... Krzysiek tez wraca zmeczony a tu jeszcze chlopaki czekaja i ciezko do lozek zagonic dla siebie nie mamy czasu i ciagle mamy na pienku... co sie pogodzimy to kilka dni dobrze i zaraz znow jakas draka op byle gowno...
                    a cos o piersiach pislaycscie ja mam 90K staniki wiec dobrze ze juz mi nie urosly bo nie wiem gdzie bym stanik kupila... a po karmieniu no coz... nigdy juz ladne nie beda zreszta nie spodziewalam sie zeby byly bo nigdy nie byly przy tej wielkosci grawitacja jest niemilosierna

                    a i dziekuje Wam za wsyzstkie cieple slowa! bardzo nam ulzylo po tych dobrych wiadomosciach o siorce!

                    no juz mi gnojek maly z wozka ucieka bo sie obudzil... a tyle jeszcze chcialam napisac grrrrrrrrrr


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      my bylysmy chwilke na spacerku ale tak wieje ze golowe idzie urwac normalnie masakra i wrocilysmy,mala dzis marudzi chyba zebiska znowu ida bo sie slini i wszystko pcha do buzi nawet klucze od domu mi zwinela i sobie gryzla .
                      Ja to nawet do kibelka sama nie moge isc bo zaraz wchodzi na schody i trzyma sie bramki albo drze sie w nieboglosy jakby ja ze skory obdzierali...



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        TO MOJA OLINKA ZOSTAJE SAMA NA DOLE
                        ale jak juz długo mnie nie ma np. wieszam pranie to wchodzi na pierwsze 2 schodki (bo bramka jest od 3 bo inaczej nie było do czego przyczepić bramki ) i woła MAMA ale nie płacze
                        zreszta ja stwierdzam że mało płacze no chyba ze Majka jej wleje
                        albo bardzo coś chce a ja stanowczo mówię nie
                        czasem jak się złości to się rzuca na brzuch na podłoge i tak suwa śmiesznie jak znajdę ten filmik bo gdzieś mam to nagrane albo nowy nagram to Wam puszczę oj zabawne to

                        Aguszaszka no to niezły gagatek z Błażejka rozbój

                        a ja sprzedałm wczoraj fotelik samochodowy po Oldze za niezłą kaskę
                        Kupiłam go za 173 albo 176 zł i Krzysiek go odebrał więc za przesyłkę nie płaciliśmy a odbierał go po drugiej stronie ulicy tam gdzie wcześniej pracował więc na paliwko nic nie poszło
                        a ja sprzedałam za 222,5 więc dobre 50 zł do przodu nie mówiąc o tym że Olinka ponad rok w nim jeździła więc interes zajefajny

                        a drugą rzecz to sprzedałam spacerówkę kupiłam za 400 plus wysyłka a sprzedałam za 400 no tylko że jeszcze kosz na zakupy dokupowałam za 50zł więc tu nie zarobiłam ale i też dużó nie straciłam

                        jeszcze tego Mutsy muszę sprzedać tylko gondoli nie miał mi kto zdjąć ale mąz już jest więc zdejmie

                        a wiecie że mój Krzysiek szuka nowej pracy
                        tam nie chce pracować już kręcą
                        miał tydzień umowę na zlecenie ale dziś miał ją dopiero podpisać i co coś kręcą że 10 że coś tam
                        a dziś miał podpisać normalną na umowę o pracę i tak może podpisać ale za kwotę dużo niższą niż się umawiał więc lipnie
                        pozatym słu żbowy samochód ma GPS kompy są pod takim programem i szef sprawdza czy się pracuje czy np siedzi w necie i robi przelewy (Krzysiek robił jakies przelewy) i on nie chce być ciagle kontrolowany
                        bo w końcu jest dorosły i jak ma coś robić to robi a jak chce odpocząć to sobie w necie grzebie
                        więc poszukiwania cią dalszy
                        u mnie tez na razie jakoś cicho


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Monia my mamy bramke na drugim stopniu a zabieram ja ze soba bo nieraz juz z piewszego stopnia spadla bo sie puscila i spadla na dol i walnela tylem glowy o podloge wiec wole zeby tak nie bylo..
                          Monia je Cie podziwiam sama z 3ka dzieci ja po jednej nocce jak sama w domu mam dosyc a co dopiero ty po tygodniu sama z dzieciaczkami WYRAZY UZNANIA!!!!
                          Zasnela mam nadzieje ze troche pospi i wstanie z lepszym humorkiem
                          Wczoraj jak moja mama pojechala to Ala wieczorem chodzila od sypialni do sypialni i szukala baby i taty ..
                          A moja siorka znowu ma problemy z tym swoim normalnie brak slow....



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hej babeczki

                            wieki mnie nie było czasu mi brakuje, podczytuje Was, ale juz nie mam czasu odpisac ech...

                            u nas co po urodzinkach super goscie przybyli prezentów mnóstwo, glównie ubranak bo o to prosiłam i dostalismy prawie same sukienki wiec na wiosne i lato w sam raz beda, niekóre nawet na pozniej bo duze a wszystko w rozmiarze 86, no i jeszcze taki rowerek drewaniany tylko bez pedałow do pchania, a jeszcze po urodzinach goscie przez tydzien przychodzili bo nie dało sie wszystkich znajomych na raz przyjac

                            poza tym Zosia drepta ale za rączkę a sam sie boi chodzic no chyba,że ja trzymam za urbanko za szyje, teoretycznie trzymam a wkładam tylko palce zeby czułaże jestem i wtedy potrafi sama całe mieszkanie przejsc cwaniak mały, duzo juz mówi i próbuje powtarzac słowa ładnie mówi "tu" jak sie spytac gdzie jest zosia, na siebie mówi "Zo", "nie", "tak", a najlepiej jej wychodzi "niuniuniu" i macha przy tym paluszkiem, a ze zwierzatek to nasladuje krowe "uuu" a jak sie pytam gdzie co jest to wskazuje i mówi tu, tak słodko mówi

                            w weekend kupiliśmy buciki do dreptania takie trzewiczki i juz wczoraj dreptała byliśmy w lesie kupilismy emel ze znakiem zdrowa stopa i zapłaciliśmy 130 zł a kolezanka w zeszłym roku kupowała z tej firmy i kosztowały 80 zł patrzcie ile podniesli cene, mam nadzieje,ze jeszcze na jesien beda

                            moja Zosia spi mi od 20 do 7-8 a w dzień spi raz od 11-12 tak 1,5 godziny potem jej nie usypiam bo jak spi tak ok 16 to potem nie chce mi isc spac, a tak to mi bez probvlemu usypia sama jak zje mleko to sie odwara na bok i zaraz spi, chociaz z tym mam dobrze przez ostatnie noce tez mi ise budziła po kilka razy w nocy, płakała wiec musiałam ja wziasc na rece przytulic i zaraz usypiała dzisiaj wreszcie przespała cała noc bez pobudek hura... oby tak juz zostało

                            co do paranoi to ja tez tak mam jak ma nie odbiera albo sie spoznia to mysle,że cos sie stało i że zaraz policja mi zapuka do drzwi, ale widze,że nie jestem sama z takimi myslami, ciekawe z czego sie bierze moze z tego,że sie martwimy o bliskich i siebie

                            cycki... hmmm moje są tragiczne wróciłąm do rozmiaru B ale są oklapłe, pomarszczone łeee.... musze chyba zaczac jakies cwiczenia bo inaczej niedługo bede miec flaki...

                            aguszasza bardzo sie cieszę,że z siostra wszystko dobrze, ale jak mozna sie tak pomylic???

                            agaaepeyen ja tez nie lubie szpilek, tylko na okazje zakładam, ja lubie wygodne obuwie szczególenie płaskie

                            majajula to ty ładny interes robisz na tych sprzedażach
                            Gosia

                            Zosieńko rośnij zdrowo

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej
                              wiecie co mam już dość karmienia piersią. mój Mały nic nie chce procz piersi. najlepiej to by na cycu wisiał non stop. a moje cycki na tym tracą z dnia na dzień. są coraz gorsze. kiedyś miałam je super. mogłam bez stanika chodzić a teraz jak u starej baby jakiejś. to teraz mój największy kompleks a kiedyś był największym atutem.

                              mojemu biegunka przeszła.
                              jest taki sam zbój jak Aguszaszy. najlepiej to by wszędzie ze mną chodził , nawet na kiblu jak siedzę to się na kolana pcha. i już leci




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                hej kobietki!

                                no bardzo ladnie, jest co poczytac, gdy Kuba jeszcze domisiuje

                                hmhmhm, od czego tu zaczac
                                moj B. tez za mna wszedzie by chodzil, ale ja staram sie go na chwile zostawiac, zeby sie przyzwyczajal. U nas jeden schodek jest i wtedy barierka, ale nie spada na szczescie, ale krzyk jest niesamowity. Cale szczescie, ze przestal sie pakowac do lazienki, bo nauczyl sie podgladac

                                aguszasza, ja mysle, ze czas Blazeja przestawic na jedna drzemke, wg giny (;-) ) wystarczac juz powinna jedna o ok. 12.30. U nas to swietnie sie sprawdza, juz maly sie przestawil i zasypia bez problemu - a wczoraj spal prawie 3 godziny, z reguly 2-2,5.

                                majajula, super, ze dobrze interesy na allegro ida ja sie nie moge zebrac, a tez mam troche rzeczy, ktore zalegaja. Siezic, hehe. U nas kotek to koka.
                                Wiesz, z tym gpsem w pracy, to nawet moj w mojej miescince ma - dzis sie szef smial, ze on widzi, czy g. jest w domu, czy u sasiadki na przyklad No ale z umowa to faktycznie podejrzani.

                                MoniaB, Gosiaczek - nie zamartwiajcie sie. Pamietam jak moja bratowa po karmieniu ostatniego dziecka flaczki miala, a wczesniej zawsze superanckie piersi i sie nie przejmowala, tylko mowila, ze one dojda do siebie. Chociaz wsparcie na pewno nie zaszkodzi.

                                Karlin, Twoja mala to super mowi!
                                Oho, i cos sie dzieje, bo bleczka przez sen!
                                =&:>sygnaturka<:&=

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X