Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    A to w takim razie masz racje
    a gdzie ten twom m wyjechal do pracy?




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      wygrali duży kontrakt pod Toruniem a to z 240 km trochę za dużo żeby codziennie dojeżdżać
      i będzie tylko na weekendy przyjeżdżał
      no nic taka praca


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        to sie ciesz ze ma prace choc z tymi wekendami dobrze ale szkoda ze bedzie tak daleko bo sylszalam ze w polsce z praca okropnie
        kurde co za czasy nastaly kiedys tak nie bylo albo po prostu jak tak w domu nie mialam a teraz to kazdy grosz do gorsza i w ogole gdyby nie ta anglia to chyba zylibysmy w nedzy




        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          wiesz on ma taką pracę że wyjazdy to norma
          no i oprócz normalnej pensji taki kontrakt to dodatkowa kaska

          a co do anglii to wiesz nie każdy ją chwali


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            hmmmnnn nie chwala ci co zazdroszcza slbo ci co wrocili i teraz nie maja co onnego poiwedziec ja ci poiem tak kokosow tutaj nie ma ale godnie sie zyje i stac cie na wszystko poczawszy od wycieczek i tym podobnym moge swobodnie sobie z dziecmi siedziec i nie martwic sie ze kasy bedzie brak bo tylko jedna osoba pracuje owszem nie jest juz to co na poczatku bo lepiej funt stal i bylismy tylko we dwoje wiec wiecej kasy zaoszczedzilismy ale te rozne artykuly i opinie mnie smiesza bo tak na prawde mozna tutaj swobodnie i przede wszystkim godnie zyc co do reszty to juz inna historia na razie nie przewiduje powrotu do Polski no chyba ze sie wszystko diametrialnie zmieni na lepsze i ze praca bedzie godziwa ja sie ciesze z tego co mam w Polsce na chwile obecna nie wyobrazam sobie zycia bo za ile za 2tys?to chyba tylko na oplaty wystarczy...
            jeszcze jedno ja bardzo chce wrocic i mam okropnego dola ze tutaj jestesmy tylko my bo satrasznie tesknie ale co zrobic jesli mozna miec lepiej




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              hej
              Majajula to Twoj maż wyjechal w moje okolice,gdzie dokladnie jak to nie tajemnica?
              Ja tez bym chciala wrocic z jednej strony ale gdzie do mnie nie chce isc mieszkac a do tesciow ...hmm na urlop to co innego ale mieszkac w zyciu!!!A na swoje w Polsce nas nie stac...Wiec wole siedziec tu pomimo tego ze tylko Ł pracuje to nie jest zle a w Polsce no coz....Tu mamy 2 pokojowe co prawda wynajmujemy a szczerze mowiac nie wyobrazam sobie zeby teraz z kims mieszkac


              Dziewczyny moze sprobujmy sie udzielac jak najwiecej moze akurat beda sie babeczki odzywac...
              Ala juz lepiej mi tez juz przechodzi tylko pogoda beznadziejna,od tygodnia pada i pada ehhhhhhhhh brak slow



              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                aniu masz racje jak inne zobacza ze forum ozylo to moze zaczna skrobac z nami my mamy dom w polsce ale mamy hipoteke i tak ja splacy beda w uk
                ja moglabym zjechac do polski jesli oboje bysmy zarabiali jakies3-4tys zl ale patrzac realnie to nigdy tego nie dostaniemy no nic zycie wszystko weryfikuje....

                jak tam u was?




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  My chcielismy sie budowac w Polsce ,dzialke dostalismy w prezencie slubnym od L rodzicow ale najpierw slub ,potem samochod ..Alicja i jakos tak wyszlo ...
                  Jakbysmy tu nie przyjechali to pewnie dalej bysmy mieszkali osobno pewnie bez slubu a o dziecku pewnie nawet bysmy nie mysleli ,pewnie nadaj bym pracowala w spozywczaku w wiosce obok i uzerala sie z pijakami he...
                  Ninka ale napewno latwiem jest Wam tu spalcic hipoteke nawet jesli jedna osoba pracuje niz w Pl.No i se popisalam mloda skacze po sowie i mi tu klika



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    A to mala lobuziara pewnie w Polsce w zyciu bysmy sie nie wybudowali a tutaj tylko maz pracuje i stac nas na normalne i godne zycie chce laptopa maz mi kupuje na wyplate \zachcilao sie tv 3d i kupilismy zawsze co roku jezdzimy do polski nie ma co porotwnywac standardow zycia w uk i w polsce tylko ta cholerna tesknota




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      aha moj maluszek juz w lozeczku i mam nadzieje ze szybciutko zasnie starszak wrzeszczy i bawi sie w swoim pokoiku?
                      aniu a wy macie councilowskie mieszkanie?jak nie to bardzo polecam....warto bo czynsz o polowe mniejszy a wy doistajecie housing i council tax benefits?




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Twoj juz w lozku?Ja nie moge moja teraz chodzi spac o 21 albo 21;30 bo inaczej to by wstala o 4 albo 5 a tak wstaje po 7
                        no i znowu mi tu brzeczy nad uchem...
                        Mieszkanie wynajmujemy sami bo u nas na counsilowskie nie ma co liczyc wczesniej sie staralismy jak mielismy 1 pokojowe i mielismy band C.Wiec stwierdzilismy ze podziekujemy...Mam znajoma angielkie ktora przez 7 lat sie starala i sie nie doczekala,byc moze w Twoim rejonie jest latwiej u mnie ciezej mieszkanie dostac...
                        pozniej dopisze reszte



                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          e to moje dziewczyny spać na noc wczoraj poszły o 18 spać i mała wstała o 7.30 a starsza o 7 wstała. Martyna zawsze prawie chodzi dalej o 18 spać i wstaje między 6.30 a 7.30. Marzena chodzi spać do 21 a śpi do 7.30-8.15 śrenio.

                          my znowu chore, dziewczyny kaszlą i smarkaja. A mój m ma teraz dniówki na 1.30 w nocy i mus nie mus musimy na spacerki chodzić żeby sie wyspał. A miałyśmy dzisiaj na mrożenie jechać ale dziewczyny mi zrobiły sajgon, marzena rozlała mi wode na pól kuchni bo se picie chciała zrobić a martyna kupe cisła i to wszystko na 5 minut przed wyjściem. Eh i wizyta przełożona na 9 maja. heh. Ale dobrze, bo ma być gorąco już i z rana będzie już cieplej niż dzisiaj.

                          Dziewczynki a jaką macie pogode tam u was, za granicą? :P
                          Karina


                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Hej
                            Karlin no to niezly sajgon mialas nie zazdroszcze
                            U mnie juz od tygodnia paga i chyba nie ma zamiaru przestac,wczoraj pod wieczor sie wypogodzilo to mala szybko ubralam i wyszlysmy na 20 minut do ogrodu zeby pobiegala sobie,wrocilysmy i znow zaczelo padac ..A dzis to chyba cala noc padalo i dalej pada
                            Ninka o housing zlozylismy podanie i narazie czekamy bo maja duzo wnioskow ale moj w zeszlym tygodniu dzwonil do counsilu to powiedzieli mu ze sie postaraja jak najszybcie no zobaczymy..
                            a counsil tax benefits to nie wiem ale chyba nam nie przyznali ale musze mojego zapytac bo on sie tym wszystkim zajmuje...



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              moja koza posula lozeczko,tak szarpala za boki ze az wyszlo z kolkow ,tatus przyjdzie z pracy to musi zajrzec..
                              A u mnie deszcz i grad pada co za pogoda
                              Last edited by aniazio; 25-04-2012, 15:57.



                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                czescv mamuski
                                ja dzis tak pozno pisze bo z samego ranca jechalismy do miasto potem szybko nakarmic tzn dac melczko no i drzemka wsalismy to trzeba nakarmic najpierw obiadek dlka maluszk pozniej starszak no i pozniej znowu Maniek ale tym razem kaszka
                                moi chlopcy ostatnio kiepsko spali ale od 2 dni jest lepiej maluszek do 20 juz spi chyba ze bardzo pozno wstal ale zazwyczaj do 20 spi starszy juz gorzej bo jak on ma dluga drzemke np 3-4h to zasypia nawet po 22 ale jest ok bo bawi sie w pokoju i czasami tylko nas zawlola

                                Aniu kiedy do Polski sie wybieracie?

                                uciekam zycze milego wieczorku-a nie wiem jak jest poprawnie




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X