Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Cześć mamunie to ja 3-cia!

    U nas nocka też dobrze, za to pogoda do bani bo pada a w mieszkaniu ciemno jak nie wiem
    Agatko ja mam do Ciebie pytanie odnośnie wyjazdu wakacyjnego, powiedz jak zamierzasz zorganizować Hani jedzonko? Bo ja się też zbieram z myślą o wyjeździe zagranicznym bo w zeszłym roku nigdzie nie byliśmy no i tak dumam gdzie i jak to z tym karmieniem będzie???

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hej agata

      trzymam kciuki za wyniki Hani.
      Ta kaszka jest pyszna, całe opakowanie zjadłam bo Gabrysia ma na nia uczulenie bo tam jest banan. Hania wie co dobre
      My tez zaraz na spacerek, dzis idziemy do takiej knajpki dla mam z dziecmi na kawke
      Znowu w kinie graja nie za fajny film wiec cos nam nie po drodze...



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Agatko, Beau dziękuję
        Beau gratuluję wychodzącego ząbka!
        Agatko ja też trzymam kciuki.

        Zosia właśnie ostatnio nie chce mi pić herbatki. Wcześniej też gryzła smoka, ale zawsze coś wypiła, a teraz zaciska usta, że nawet jej nie mogę włożyć smoka do buzi. Muszę kupić niekapek, może z tego będzie lepiej.
        A Zosia zjadła dziś po raz pierwszy kaszkę z malinami. Chyba jej smakowała
        U nas też dziś pochmurnie i pada, więc na spacer pewnie nie pójdziemy.
        Last edited by ada84; 04-04-2011, 09:58.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          niuniakura u nas takich knajpek nie ma

          Ada no właśnie ja pamiętam jak pisałaś że Zosia pije herbatkę jabłkowo jakąs tam kupiłaś i że jej zasmakowała...może teraz ma takie chwilowe fochy na herbatki

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Aduś są niekapki od 6 miesiąca też się zastanawiam czy nie kupić, może by lepiej piła.

            Beau my wyjeżdżamy we wrześniu więc Hania będzie miała wtedy prawie roczek. Pomyślałam że Hania podrośnie, nie będzie tak gorąco a i wyjazdy są tańsze. Ja zabiorę ze sobą słoiczki, pieluchy, soczki + moja pierśa...na miejscu są jakiejś sklepy to zawsze można dokupić.My jedziemy na tydzień więc mam nadzieje że jedzonkiem będzie ok.
            Co do miejsca to ja bym nie pojechała np do Egiptu, Turcji więc lecimy do Grecji na wyspę Rodos.A wy kiedy planujecie wyjazd i już masz pomysł gdzie?


            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              No właśnie, jakieś fochy ma na butelkę Kupię jej w przyszłym tygodniu niekapek, to może faktycznie będzie lepiej.
              A to moja Zosieńka
              Attached Files





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                Aduś są niekapki od 6 miesiąca też się zastanawiam czy nie kupić, może by lepiej piła.

                Beau my wyjeżdżamy we wrześniu więc Hania będzie miała wtedy prawie roczek. Pomyślałam że Hania podrośnie, nie będzie tak gorąco a i wyjazdy są tańsze. Ja zabiorę ze sobą słoiczki, pieluchy, soczki + moja pierśa...na miejscu są jakiejś sklepy to zawsze można dokupić.My jedziemy na tydzień więc mam nadzieje że jedzonkiem będzie ok.
                Co do miejsca to ja bym nie pojechała np do Egiptu, Turcji więc lecimy do Grecji na wyspę Rodos.A wy kiedy planujecie wyjazd i już masz pomysł gdzie?
                myślałam o Chorwacji lub Portugalii do Egiptu i Turcji też z takim maluszkiem bałabym się jechać Grecja fajna ale byliśmy z mężem 2 lata temu na Korfu a i chcę by plaża była piaszczysta a w Chorwacji z reguły kamyki lub beton nawet za to Portugalia droga chciałabym jakąś tańszą opcję oczywiście

                Aduś
                śliczna ta Twoja Zosieńka!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  kurde weszłam na jakieś forum i dużo osób odradza wyjazd za granicę z takim maluchem że się nie odpocznie a i dziecko się umęczy przez te temperatury

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Ada cudna Zosienka

                    Beau dlatego my wyjeżdzamy we wrześniu, no i do pomocy bierzemy jeszcze mojego tate zebyśmy choć trochę odpoczeli... a Chorwacja jest piękna tylko minus właśnie że plaż piaszczystych nie ma..


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Dzięki dziewczyny.
                      Beau gdybyśmy mieli kasę, to też byśmy pojechali gdzieś za granicę. Najlepiej tak jak Agatka napisała, że we wrześniu, wtedy temperatury są nieco niższe, ale mimo to cieplutko i dziecko się mniej męczy. Moja siostra też jechała z dziećmi na wakacje i nie narzekała. Także śmiało jedź jak możesz





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Agatko myślałam o wrześniu ale teście zarezerwowali sobie wrzesień od 10-tego 2 tygodnie a że mój m prowadzi biznes ze swoim ojcem to on musi zostać, więc zostaje nam koniec września albo koniec sierpnia, a w Chorwacji są piaszczyste plaże z reguły na wyspach- czytałam już o tym, a na greckim Korfu mieliśmy kamienistą plażę

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          a w ogóle pogoda pod psem, poszłam na spacer ale wróciłam bo zimno niby 9 stopni ale wydaje się że zimniej jest, zmarzłam i wróciłam

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Czesc,
                            widze ze wakacyjnie sie zrobiło. beau polecam Chorwacje ale we wrzesniu. 3lata temy byłam pod koniec wrzesnia i dla dziecka wtedy jest pogoda wymarzona. Tylko musisz dobrze te plaze sprawdzic i hotel gdzie sie zatrzymacie bo mimo ze Chorwacja jest popularna to jeszcze kiepskie zaplecze turystyczne maja.
                            My w czerwcu tydzien z kolezanka nad morze jedziemy, w sierpniu do nich do domku w gorach. W miedzyczasie planuje rodziców odwiedzic na tydzien, dwa... I po wakacjach!

                            Co do pogody to u nas wczoraj było 17 stopni i jak wyszlysmy o 10 to o 15 wróciłysmy.
                            Ta knajpka super. Menu dla matek karmiacych, kaciki i zabawki dla dzieci. Przewijak, pieluchy, chusteczki nawilzone, kremy do pupy, podgrzewacze do pokarmu... wszystko do uzytku. Gdyby nie kasa to całe przedpołudnia bym tam spedzała . Ja byłam z kolezankami i dzieciakami ale przychodziły babeczki same ,na kawke i ciacho.Poczytały cos i szły dalej.
                            http://www.mamamia.com.pl/kontakt_new.php



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              cześć Mamusie! :*

                              znów Was zaniedbałam. W sumie to nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Może tylko tyle, że obowiązki mnie gonią jak nie wiem.
                              Widzę, że Wy już tutaj planujecie wakacje. Ja na razie nie mam co marzyć o wakacjach, bo jak na pewno pamiętacie studiuje, piszę licencjat. To znaczy piszę, to za dużo powiedziane. Myślę o pisaniu!
                              Igusia jest bardzo słodkim dzieckiem, już tyle nowych umiejętności nabyła!
                              Wspaniała sprawa obserwować jak maluszek się rozwija. Jest bardzo ruchliwa, ciężko jej pampersa zmienić.
                              Dziś miałyśmy termin szczepienia, ale znów nie udało nam się dostać. Chyba muszę ją przenieść do innego lekarza. Niedawno była chora, miała zapalenie gardełka i też nie mogłyśmy się dostać do lekarza, więc pojechaliśmy z nią na dyżur nocny. Zgroza.

                              A co u Was słychać? jak się mają Wasze pociechy?
                              U nas dziś pogoda fatalna; zimno i pada.Może jak przestanie padać, to chociaż na chwilkę wyjdziemy na spacer. Jak były takie piękne dni, to spacerowałyśmy całymi dniami. Tylko ja już marzę o spacerówce, bo wózek głęboki robi się dla mnie za ciężki.
                              Pozdrawiam Was serdecznie! :*

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Niuniakura, przepiękny suwaczek! ja znów nie pamiętam jak się go zmieniało..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X