Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    To i ja jestem

    Wy już wszystkie na spacerkach i bardzo dobrzeJa na razie wychodzę raz dziennie bo mi Hania zasypia już o 10 i przeważnie dwie godziny śpi a potem obiad i ok 14-15 wychodzimy i nie ma nas tak do 17stej.

    Niuniakura ja tez gratuluje Gabi że tak ładnie kaszkę dziś zjadła.

    Beau ja na razie karmić będę, planuje tak do roku chyba że sama zrezygnuje z piersi, do pracy wracam pod koniec roku.Beau masz prawo na godzinną przerwę w czasie pracy na odciąganie pokarmu,moja koleżanka tak ustawiła się z szefowa że wychodziła godzinę wcześniej z roboty... ale wszystko zależy od Ciebie czy chcesz karmić swoim mlekiem czy przejść na modyfikowane.

    Ada a będziesz sama gotować czy wracasz do słoiczków?

    Aduś dziekuje za gratulacje Kiedy mineło te 6 miesięcy??, pamiętam jak rodziłam jakby to było wczoraj
    Last edited by agatakul; 29-03-2011, 12:05.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      To i ja przyłaczam sie do gratulacji urodzinkowych.
      A co do jedzenia u nas- ciesze sie jak dziecko i jednoczesnie nie przyzwyczajam do dobrego bo juz nauczyłam sie że u nas nic na stałe....

      I popieram, ze ten czas strasznie szybko leci. U nas niedługo 7 miesiac skonczony stuknie i nie wiem kiedy to zleciało...



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Popieram, też nie wiem kiedy to zleciało. Zosia kończy 6 miesięcy w niedzielę. Niedawno byłam w ciąży, a ona ma już pół roku

        Agatko mam parę słoiczków obiadkowych, ale chcę jej zacząć gotować. Tylko nie wiem czy moje będą jej smakowały. Dziś dałam jej dynię z ziemniakami, bo wiem, że po tym jej nic nie jest. Zosia tak się ucieszyła, że dostała dziś obiadek, że aż w szoku byłam. I przez cały posiłek mruczała z zadowolenia Nie spodziewałam się takiej reakcji





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Hej mamcie!

          Pospacerowałam dziś znowu aż mnie nogi bolą ale pogoda super jest więc nie ma co w domu siedzieć

          Agatko i ja składam życzenia Hanusi!
          i macie rację dziewczyny czas leci nasze dzidziusie już taaakie duże!!!

          u nas obiadek dziś tak średnio wchodził mały upaćkał się strasznie i leżaczek też trochę i nie pomogło okrywanie

          Ada
          oby tak dalej Zosia jadła

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            O chyba jestem pierwsza
            Ja dziś myję ostatnie okno, a potem idziemy na spacerek. Zosi wychodzi wysypka na drugim policzku. I tak sobie myślę, że to nie może być od jedzenia. Nie wiem czy to nie przez nowe ubranko na dwór. To by pasowało, tym bardziej, że wcześniej też miała na jednym policzku tylko.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              ada może proszek albo materiał jej nie pasuje.

              Dziś znowu kaszka była i to ze 100ml mleka Zaraz mleczko i idziemy na dwór bo pieknie na dworze.

              Pozdrawiamy



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Beau, niuniakura dziękuje za życzenia dla Hani

                Dziś mnie coś głowa boli i poszłam na drzemkę razem z Hanią

                U nas z jedzeniem dziś gorzej: pół kaszki zjadła, obiadek pare łyżeczek i niedobre, cycuś ssała ale krótko... może ząbki idą i dlatego

                Piękna dziś pogoda , u mnie 20 stopnie w słońcu


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  oj piekna pogoda, 2 razy na spacerku i dziś naprawde było ciepło, bez tego lodowatego wiatru. Musze sie na nowo nauczyć ubierać gabrysie bo znowu nie wiem jak zeby nie zmarzla i nie przegrzała sie. A teraz trzeba bedzie kombinować bardziej....



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Cześć mamusie!

                    u nas też pięknie na dworze i dwa razy na spacerku byliśmy- znowu nogi mnie bolą nachodziłam się, pierwszy raz poszłam z teściową na spacerek i teściowa co chwilkę mnie ciągnęła za kurtkę bo ja też jak Ty niuniakura szybko chodzę
                    i też mam dylemat w co małego ubierać żeby go nie przegrzać

                    u nas obiadek dziś lepiej niż wczoraj- była cielęcina+cukinia+ziemniak

                    i Kubuś po wczorajszym obiadku:




                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      widać ze najedzony bood razu buzia zadowolona, Jeszcze przepitka i mozna sie bawić. A wczoraj przez przypadek kot zjadł po Gabi cielecine z dynia- ale mu smakowalo. Dziś dostał resztki królika z marchewka i ziemniakiem- juz wiem co z resztkami robić. A i kot troche witamin dostanie.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        buhaha no to kocisko zadowolone

                        ja na nogach od godzinki 7...ehhhh

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Witam, beau Gabi nam o 6 pobudke zrobiła ale przeniosłam do nas na łózko , dalam zabawka i z godzine sie pobawiła, pogadała a potem usneła, nawet nie wiem kiedy bo ja przed nia padłam. Teraz jeszcze spi a ja mam wreszcie chwilke czasu. dziś znowu piekna pogoda wiec długi spacerek zaliczymy.

                          Od 2 dni mała po południu na spacerze nie chce juz spać. nawet drze sie w wózku...chyba nie chce leżec wiec czas na spacerówke.

                          Wy juz w spaceróweczkach? Już jakis czas temu sie pytałam chyba i chyba podolec pisał że ona od poczatku spacerówki używa... albo mi sie coś przysniło?!

                          a właśnie? Gdzie podolec i marlena coś nam sie dziewczyny wykruszają?!

                          jejku, gabi skonczyła dziś o 4 rano 7 miesiecy!!! W szoku jestem jak to zleciało!
                          Last edited by niuniakura; 31-03-2011, 08:50.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            No właśnie, ostatnio nas 4 została. Dziewczyny nowe niby się dopisują, ale więcej nie zaglądają. A te z dłuższym stażem, chyba o nas zapomniały

                            Ja też miałam wczoraj duży problem jak ubrać Zosię. Chyba z pół godziny czegoś szukałam, albo ubranko było za małę, albo za grube. Ale w końcu znalazłam taką fajną kurteczkę. Nie jest za gruba, więc Zosia się nie ugotuje

                            Niuniakura ja jeszcze nie używam spacerówki, ale chyba też muszę ją wyciągnąć, bo Zosia od tygodnia nie chce leżeć na spacerze. Czasem ją podnoszę w gondoli, żeby mogła więcej widzieć.

                            Gratulacje dla Gabi!!!





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Gratulacje dla Gabi duża z niej dziewczynka już

                              niuniakura ja mam taki wózek 2 w 1 więc też jakby w spacerówce, ale mały też już ciekawy tego co dookoła się dzieje i chyba trochę go uniosę żeby więcej widział...

                              i fakt dziewczyny coraz rzadziej zaglądają i pustki się robią

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                witajcie, jestem ja. gabi juz taka stara?! ) rany... faktycznie leci ten czas...
                                ja sledze Wasze posty ale zadko pisze, bo brak czasu. jak mala zasnie to cos wiecej napisze.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X