Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Cześć mamuski. Ale poruszenie od rana
    Gabi o 6 pobudke na, zrobiła ale pomarudzila u nas i jeszcze ją uśpilam a ja w miedzyczasie posprzatałam troche bo koty na podlodze były. Zaraz idziemy na spacer i chyba skoczymy dziś na plac zabaw pierwszy raz. Pochuśtamy sie troszke, zobacze jak Gabi zareaguje.

    Annamaja
    szczesciara z ta @. Ja właśnie dziś czwarty raz dostalam ale cykl mi sie wydłużyl z 28 na 33 dni i nie sa bolesne pobobnie jak u beau



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Hej ,

      Ja dziś pospałam, obie dziewczynki pospały mi do 8 rano

      Aduś może to chwilowe z tym mlekiem, u nas to jest tak że czasami je pierś czasami nie chce to ostatnio dałam jej modyfikowanego mleczka i nawet któregoś wieczora wypiła buteleczkę a potem coś jej się przestawiło i teraz znów chce pierś a butli nie.

      Beau miłej pracy

      Na święta jedziemy do teściów a w lany poniedziałek do moich rodziców.

      My zaraz na spacerek idziemy , bo piękne słońce


      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        U nas dziś też piękne słońce, tylko ja muszę na kuriera poczekać, a nie wiadomo o której przyjedzie.
        Myssia ja też robiłam Zosi mniej kaszki, bo całej porcji nie zjadała, ale teraz jak nie chce pić mleka, to zje całą porcję.
        Agatkomam nadzieję, że to tylko chwilowe. Dziś już malutki sukces, bo wypiła trochę mojego mleka z łyżeczki, a wcześniej wogóle nie chciała. Ale nie wiem ile może z 30 ml. Najgorsze jest to, że widzę, że jest głodna, a od piersi się wygina i krzyczy przy tym. A modyfikowane jej nie smakuje.

        Niuniakura daj znać czy Gabi się podobało na placu zabaw.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Ada bardzo jej sie podobało. Sama jezdziła na takim spezynowym koniku a ze mna na chustawce. Jak sie smiała Sama miałam frajde bo nie pamietam kidy ostatnio sie chustałam.

          agata pogoda ładna. Mysle ze po swietach musimy sie wreszcie spotkac



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            czesc, chcialam dzis wyjsc z mama i z Matysia na spacer dluzszy ale przez okres nie dam rady. mam bardzo obfity - sorry za szczegoly, ale tak jeszcze nie mialam, wiec nie ma mi czego zazdroscic... ledwo zdazylam sprawy zawodowe zalatwic a musialam pedzic do domu, jesli wiecie o czym mowie... takze siedzimy w domu w te upaly.. ciekawe jak teraz dzieci ubierac... jutro mala idzie z moja mama do parku, wiec moze cos poradzicie?

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Hey babeczki.
              Moja wczoraj ostatni raz brała antybiotyk,kataru brak od soboty,kaszlu brak,oby nic się nie przyplątało i po swietach szczepienie.
              Moja jezdzi w dużym foteliku a niby takie maluchy powinny w tym małym smigać do nawet 2lat bo do duzych mają za miekka szyjke wrazie co by głowę utrzymać.
              Mała kima lece sprzątać,dzis dużo wieje i jeszcze nie bylam na podwórku

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Ja dziś też byłam długo z Igusią na polku.Żal byłoby siedzieć w domu. U nas już przed południem zrobiło się pięknie. A po południu z trzy godzinki razem spałyśmy! ale tego mi było trzeba, czułam się już tak wykończona. A jak Igusia spała, to zawsze coś robiliśmy w domu zamiast też odpocząć.

                Do dziś ubierałam Igusię w polarek, ale i dziś i wczoraj mi się spociła, więc kupiłam jej lekką kurteczkę. Czapeczkę też taką lżejszą jej zakładam i przykrywam lżejszym kocykiem, bo ciągle się odkopywała. Myślę, że już nie ma co szaleć z nadmiarem ubrań.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Annamaja wiem co czujesz bo ze mnie leci "jak z zarzynanej świni" Również sorry za szczegóły. Ja na spacer biote tampona i podpaske zakładam bo inaczej kiepsko to widze. No i takoś daje wtedy rade.

                  Ja teraz mała ubieram lekko. Lekarz nie kazal przegrzewać, mówil że lepiej zeby zmarzla niz się przegrzała i to sie sprawdza bo jak ja za grubo ubrałam jak sie pierwszy raz ciepło zrobiło to kataru dostała.
                  Wiec w takie dni ubieram lekkie spodenki albo legginsy i body z dlugim rekawem. Na to bluza z kapturem i cienka czapeczka. I zawsze mam kocyk pod reką w razie czego. Ale jej jest zawsze goraco, po mamusi



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Cześć moje drogie mamcie!

                    Ja oczywiście w pracy a na dworze piękne słoneczko pospacerować się chce!

                    Podolec to dobrze że Izuni lepiej i oby się nie przypałętało nic więcej!

                    Co do ubioru Kubcia to ja zakładam spodenki a na górę body+bawełnianą bluzeczkę i lekką kurteczkę z rana jak mąż małego prowadzi do teściowej to jest chłodniej, a daję sweterek tez zeby w razie czego tylko body+sweterk założyć, bo potem cieplej sie robi a no i czapeczka...

                    Myssia
                    no ja też nigdy nie spałam jak małego połozyłam, zawsze coś w domu było do zrobienia...

                    Aduś a jak tam dziś Zosia? zjadła Twojego mleka?

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Cześć mamunie,

                      Co za pogoda, ja dziś byłam od 10-12 na spacerku

                      Ja ubieram Hanie w spodenki, body, cienka bluzeczka, lekka kurteczka, czapeczka...i myślałam że będzie dziś ok ale znowu mi się dziś spociła.


                      niuniakura mam nadzieje że pogoda dopisze to spotkamy się po świętach


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Beau dzięki, dziś już jest lepiej. Zosia nareszcie zaczęła pić, w samą porę, bo mleko mi się zaczęło kończyć. Wczoraj przez cały dzień odciągnęlam tylko 60 ml
                        Jutro idziemy na kontrolę bioderek. Tym razem do innego lekarza, bo udało mi się zapisać na kasę chorych.
                        Co do ubierania, to ja ubieram podobnie jak Agatka, ale dziś też mi się spociła i rumieńców dostała. A ubieracie jeszcze maluszkom rajstopki?





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Aduś to super że Zosienka zaczeła jeść
                          Ja jeszcze ubieram Hani rajstopki pod spodenki.


                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            heeeej Mamcie!

                            my niedawno wróciliśmy. Iga ciągle płacze jak tylko zostanie sama w pokoiku. A ja latam po mieszkaniu i próbuje wszystko ogarnąć. Zaraz przygotuje jej kąpiel. No, ale najpierw będę musiała ją poprzytulać, bo ona sama się nie uspokoi.
                            Ale dziś był piękny dzień. Igusia ma takie rumieńce.
                            A jak ją ubieram? staram się nie za ciepło, a i tak dziś się spociła. Ja też jeszcze zakładam rajstopki pod spodnie, ale zakładam jej takie 3/4.

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Myssia spojrzałam na twój suwaczek gratulacje dla Iguni z okazji skończenia 7 miesięcy


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Agatka, dziękuje!! Taka już duża panna z Igusi. Dziś przyjmowała wiele gratulacji i teraz zasnęła!
                                A Twoja dzidzia też już niedługo będzie świętować!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X