Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Niuniakura, ja już bym nie narzekała jakby Igusia w nocy wcześniej zasypiała albo dłużej pospała. A ona zasypia przed 22 i budzi się przed 5 i potem już spać nie chce. I jeszcze jakby leżała spokojnie, to pół biedy, ale ona zaczyna sobie śpiewać!

    Teraz ładnie śpi po spacerze.Obudziła się wcześniej, ale była grzeczna, ja robiłam obiad,więc ją zostawiłam w wózku.Po chwili zaglądnęłam do niej,a ona dalej śpi. Tak więc ja się zabieram za moją pracę.Wczoraj próbowałam coś napisać, ale za bardzo nie miałam warunków, bo moja maruda ciągle płakała.

    Niuniakura, pochwal się jak się udał szoping!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Jejku, Gabrysia na zakupach była w swoim zywiole. Mówiła do wszystkich, ogladała rzeczy. Najpierw bylismy na obiedzie to zjadła cały sloiczek gruszki, potem mleko wypiła!!!
      A to zdjecie z zakupów. Już teraz nikt gabrysi z chłopczykiem nie pomyli



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Niuniakura, Gabrysińka przecudowna!!

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Hej mamcie a my z Kubusiem bylismy u moich rodzicow-piękna pogoda była!!!
          Attached Files
          Last edited by beau; 17-04-2011, 08:30.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            no uśpiłam moje dziecię, idę włosy umyć i trochę mieszkanie ogarnąć

            niuniakura
            no ja nie wiem ja mozna Gabi pomylić z chłopcem przecież widać że to śliczna dziewczynka!

            P.S. ja odpukać nocki mam przespane!

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              niuniakura a Ty wodę na mleko w termosie nosisz?

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                beau mam taki termiczny pokrowiec na butelke ale on w sumie niewiele daje. Biore sobie swoja wode ok 15 ml i w knajpach prosze o dolanie troche wrzatku. Zawsze daja, jeszcze z usmiechem No i jak na krótko jedziemy to mam mleko w proszku odmierzone w małym pojemniczku, jak na dłuzej to cała puszke biore.

                Jeszcze dzis po garnitur jedziemy bo meezowi w pralni chemicznej zgubili



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  jak gajer mogli zgubić

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    czesc mamunie,

                    podolec, moja jeszcze w pierwszym foteliku jezdzi, maxi cosi nie wiem jaki model bo po siostrzencu sprzed 7 lat.

                    niuniakura, no to fajne zakupy! .. ale zal gajeru... Gabi podobna na maxa do Ciebie tez bym tak chciala, bo moja dalej cala tata

                    beau, Kubus sliczny, tez widze duze podobienstwo

                    agata, jak twoje malenstwa? a maz juz zdrowy?

                    adus, co tam u Zosieki?

                    mysiaa, to zycze skupienia na pisaniu pracy

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      mam jeszcze chwile, bo zasnela... idzie jej 3 zabek, a te 2 na dole bardzo daja sie we znaki.. wczoraj musialam dac jej wiburkol zeby ja wyciszyc bo bardzo plakala. pomoglo, takze jakby co polecam! koncze, bo zarelko przyszlo...
                      pozniej jeszcze zajrze, milego popoludnia!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        jestem, ponownie. a tu pustki! jak to czesto w niedziele. Matysia juz spi a ja moge wreszcie zrobic projekt na jutro... caly dzien sprzatalam i zajmowalam sie nia. kapalysmy sie razem w wannie juz 2 raz, podoba jej sie, lubimy to
                        ostatnio dzieki bogu ladnie zasypia o 20:00 i budzi sie o 7:20, z tym ze zeby nie bylo tak kolorowo to wisi na cycu czesto.

                        na swieta wyjezdzamy we trojke nad morze. uciekniemy troche od miasta, zgielku i stresu. ciekawe jak sobie poradze, bo pierwszy raz z mala wyjezdzamy i w ogole pierwszy raz sami bedziemy spedzac swieta.

                        a Wy dziewczyny? jak spedzicie Swieta?

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Annamaja, zazdroszczę. Wasze święta zapowiadają się wspaniale! na pewno sobie poradzisz. My często podróżujemy z Igusią i jest naprawdę oko. Niestety te święta spędzamy w mieście. Mój promotor dał mi czas do 28 kwietnia z napisaniem kolejnego rozdziału, więc święta zapowiadają się nieciekawie.
                          Moja Igusia zasnęła po kąpieli, ale teraz się obudziła i wygłupia się z nami

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            CzescMamusie,
                            padnieta jestem po weekendzie. Ale zadowolona.

                            beau tez sie zastanawiam jak to zrobili. To zgineły spodnie, ale po co marynarka jak spodni nie ma. Musieli komus wydac przez przypadek iten ktos nie zwrócił.
                            Mała sie super zachowywała a niezły maraton był- od 11-18. Spała tylko pół godziny bo za duzo ciekawych rzeczy było
                            Zaraz wychodzimy na dwór...
                            Miłego dnia



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Cześć mamcie!

                              Ja oczywiście w pracy z rana, dziś Kubcio na szczęście dla mnie a na nieszczęście dla mojego m bo nie pospał już, wstał zanim wyszłam a w czwartek i piatek spał i żal mi było wychodzić z domu ehh....
                              ...a weekend był super ciepły wczoraj też u rodziców byłam w ogródku z małym posiedziałam, potem poszłam do teściów bo szwagier z Anglii przyjechał poszłam się przywitać!

                              Annamaja faktycznie fajnie z tymi świętami u Ciebie- ja pewnie jak w każdy weekend od rodziców do teściów powędrujemy ot co! U nas 2 zęby a mały sie znowu mega ślini!!!

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Kurcze, szybko te zeby wychodzą!!!! Ja sie juz nie moge doczekac kiedy malej wyskocza.

                                My w swieta u teściow Chrziny mamy Wiec bedzie sie działo.
                                Lecimy na dwór. Mała juz marudz. Trzeba se zbierać.

                                agata jak tam ospa u was?



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X