Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Karolka, co lekarz to inna opinia, mój powiedział że na badaniu 3d nie zobaczy się więcej niż na porządnym, nowoczesnym 2d pod kątem diagnostyki. Tzn że na dobrym 2d też by wykryli to co u Ciebie na 3d. Ja się nie chcę spierać, tylko piszę co mi lekarz powiedział, bo w sumie ja się na tym nie znam. Najważniejsze że u Ciebie szybko wykryli co się dzieje i mogli działać i dlatego uważam, że badania prenatalne są NIEPRZECENIONE!! Myślę że u każdego zdrowie dziecka jest bezcenne, tylko w zależności od sytuacji różne badania są potrzebne i różne działania (jak np wykluczenie cukrów prostych u mnie). Karola, z tego co piszesz to wychodzi że po 30 tyg też możemy iść na to usg, więc pewnie pójdziemy. No i najważniejsze mieć dobrego lekarza. A Ty się drugim dzieckiem nie martw, może jeszcze będziesz mieć całą gromadkę

    Moja w 24 tyg była główką w dół, ale mogła się od tamtego czasu przekręcić, bo wtedy miała jeszcze sporo miejsca, zobaczymy jak będzie teraz po 30.

    PS Karola, a jak tam babcia? Dzisiaj już lepiej? W ogóle to ona mieszka z Wami? No i pozdrowienia dla Marcina!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Witajcie.
      Julitko super, że u masz dobre wyniki. Życzę Ci by kolejne badania też były dobre

      Co do tego przekręcania naszych maluszków, to lekarka mi mówiła, że nie ma co się martwić na zapas bo większość dzieci obraca się dopiero między 32 a 36 t.c. A niektóre dzieciaczki czekają z tym do samego końca. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać.

      Miłego dnia
      __________________


      Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Cześć dziewczyny! Mnie się właśnie zaczął 30 tydzień, więc kolejne usg już niedługo. Nie mogę się doczekać.
        Co do techniki 3D to robiłam takie badania w 12 t.c. i w 20 t. c. Przy pierwszym badaniu mało się nie popłakałam ze wzruszenia! Mały miał jeszcze bardzo niewyraźne rysy, ale i tak zaniemówiłam z wrażenia na jego widok. Przy drugim badaniu przytulił się do mnie "na żabę" jak to określił lekarz, czyli buźką do mojego brzucha i było go widać tylko z profilu. Za to płeć to nawet z mężem rozpoznaliśmy na 1 rzut oka, tak się pierniczek mały ułożył!
        Zobaczymy jak będzie teraz. Jeśli tylko macie możliwość to warto przeżyć takie badanie!

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Oj chyba się mój suwaczek "zawiesił" na 29 tyg!

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Te suwaczki pokazują skończone tygodnie + dni. A w ogóle to czasem jakoś dziwnie odliczają. Mi się jutro skończy 30 i zacznie 31 Tak dziwnie co? W terminie 3 dni różnicy a w tygodniach prawie tydzień. Kiedy miałaś ostatni okres? Ja miałam 23 czerwca. Z tym że z tych różnych tabel wyliczeniowych to mi termin wychodzi na 29 marca, nie wiem czemu mój gin mi dodał dwa dni... może dlatego że miałam 30 dniowe cykle, tak mi się wydaje. Ale dzięki temu jestem z Wami A ponieważ termin to umowna data więc 2 dni to żadna różnica chyba

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Też się boję że się popłaczę na 4d

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Ja miałam 27 czerwca, 28 dni cyklu. Poza tym widzę ze on ten 29 tydzień+ 2 dni pokazuje już od kilku dni!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Może ruszy... poczekaj jeszcze ze dwa dni... a jak nie to może go wyciąć i wkleić jeszcze raz... może mu pomoże... Asia a Tobie z usg na kiedy wychodzi termin? Pokrywa Ci się z wyliczonym? Bo mi z usg zawsze wychodzi na później przynajmniej o kilka dni.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Karolcia, pozdrowienia dla Marcina. To teraz sobie odpoczywajcie wspólnie.
                    Ja na kuligu siedzialam w dużych saniach, na tych ostatnich wylądowal mój mąż, który jako sportowiec i wf-ista musial się wykazać

                    Beatka gratuluję studniówki!

                    Julitka, fajnie, że masz dobre wyniki. Tak trzymać.

                    Moja mala jakoś dziś tak spokojnie. Aż dzienie gdy nie czuję mocnych ruchów. Ale myślę, że może wczoraj miala bardzo emocjonujący dzień, więc dziś odsypia.
                    Kupila dziś szczotkę i grzebyk do wlosków oczywiście różowy, patyczki do uszu i 4pak chusteczek. Niby nie dużo, a cieszy.

                    Karolinka, a co oni z tym dzieciaczkiem beż odbytu zrobili? Tzn, można to jakoś leczyć? Bo nie mam pojęcia, a jakoś tak mnie to zaintrygowalo




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Mi wychodzi wcześniej! w 12 tc było 3 dni wcześniej, a w 20 t.c. było już 14 dni wcześniej. Co do terminu z miesiączki - jestem go pewna, bo tuz (2-3 dni) przed poczęciem byłam na usg z oceną owulacji, wiec tu nie ma mowy o pomyłce. (Wtedy nie było dzidziusia tylko podejrzenie torbieli na jajniku, potem się okazało ze to nie była torbiel tylko pęcherzyk z kom. jajową )
                      Więc mój lekarz stwierdził, ze pewnie dziecko będzie b.duże. Wiesz, ja do 20 tyg ciąży brałam Feminatal- zestaw witamin, ale po tym ostatnim usg odstawiłam je. Takie witaminki mogą wpływać na nadmierny wzrost dziecka. Zobaczymy co teraz się okaże i czy odstawienie witamin pomogło.

                      U Ciebie jest kilka dni różnicy, więc tak na prawdę chyba można to zaniedbać, bo przecież lekarze odnoszą wymiary bobasa do średniej...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Ja się nie przejmuję, bo wyniki są w normie. Ani ja ani mój mąż nie jesteśmy bardzo wysocy, więc pewnie i dziecko nie będzie. Ciekawa jestem tylko która z nas pierwsza urodzi

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Alinka, moja mała też jakaś spokojniejsza dzisiaj, może kiepska pogoda i dzieciaki śpią

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Oj, to mój malutki dzisiaj sobie pewnie imprezuje albo coś bo prawie na okrągło się wierci Zrobił sobie krótką przerwę na drzemkę i od nowa. Tylko brzuch mi podskakuje a mój starszy synek jak położył buźkę na brzuchu wystraszył się biedaczek a potem już mu się podobało "jak Natanek robi mu żółwika"
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              hej dziewczynki Karolinko ciesze sie że twój ężulek wraca do domu -widzisz wszystko dobrze sie układa,Beatko gratuluje stódniowki ,Julitko ciesze sie że wyniki ok

                              co do terminu do usg nie ma co sie martwić to zależy od wielkości dziecka ,mi z ala wychodzilco chwile inny a i tak żaden nie pokryl sie z datą porodu

                              tez jestem ciekawa która z nas pierwsza urodzi ,ja już bym chciała,wczoraj z córcią przebierałyśmy ciuszki do Julki ciekawa jestem jak zareaguje Ala na siostrzyczkę ,ja dziś czuje sie jak polamana

                              miłego dnia

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                a Julka dziś kopie że caly brzuch mi skacze

                                no i jak sie urodzi 26 kwietnia to będzie pięknym prezentem -bo wtedy wypada 6 lat jak jestem razem z Marcinem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X