Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Daria, pewnie wiesz co napiszę - nie przesadzaj z wysiłkiem, żeby się nie stało nic niedobrego. Ja jakiś tydzień temu zrobiłam porządne sprzątanie mieszkania a potem przytargałam 2 siaty zakupów i skończyło się bólem brzucha, skurczem, wizytą u gina i leżeniem 3 dni plackiem na No-spie. A jeszcze miesiąc temu z mniejszym brzuszkiem nic by mi nie było. Może po prostu sobie odpuść na chwilę - nie ryzykuj.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      No niemogę tego tak zostawić bo nielubie bałaganu a im szybciej to wszystko się skończy tym lepiej. Wiem że to jest niemądre ale co zrobić. Jak każdy szantarzem :"pomożemy ci ale..." to ja dziękuję za takom pomoc.Już mi się ryczeć chce z tego wszystkiego. Przeraża mnie to.
      DAMIANEK 04.06.2007R
      BARTOSZEK 21.05.2008R
      NATANEK 30.04.2010R
      OLIWKA 17.02.2012R

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Sprzedam mnóstwo ubranek dla chłopca! Jak któraś byłaby zainteresowana proszę pisać pod numer 19412972. Przy zakupie powyżej 5 rzeczy przesyłka gratis, naprawdę niskie ceny!

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Cześć Dziewczynki Pozdrowienia z Gdyni. Jestem u kuzynki na weekend. Jutro idziemy odwiedzić morze. Dostaliśmy wózek dla Justynki. Super - zrobię w domu zdjęcia to Wam wkleję.

          Ale się dzisiaj rozpisałyście, będę później nadrabiać czytanie. Gratuluję Antosia - wpisałam na listę.

          Miłego wieczoru.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Olu. Mi możesz wpisać Natanek na pierwszej stronce.
            DAMIANEK 04.06.2007R
            BARTOSZEK 21.05.2008R
            NATANEK 30.04.2010R
            OLIWKA 17.02.2012R

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Dziękuję dziewczyny za gratulacje i także gratuluję Tobie Dario Natanka
              Olu, dzięki za wpis - no i mamy przewagę chłopaków.

              Alinko, nie przejmuj się tym popuszczaniem. Mi w czasie kaszlu też się zdarzało, ale po chorobie przeszło.
              Za to koleżanka miała z tym problem - popuszczała od 4 miesiąca, nawet przy śmianiu się.

              Daria nie szalej z tym remontem! W wolniejszym tempie też go zrobicie.

              Jestem z Radzionkowa, a rodzić będę w Tarnowskich Górach.
              __________________


              Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Postaram się robić jak najmniej ale pomóc mężowi muszę. Sam sobie nieporadzi biedaczek
                DAMIANEK 04.06.2007R
                BARTOSZEK 21.05.2008R
                NATANEK 30.04.2010R
                OLIWKA 17.02.2012R

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Cześć Dziewczynki Obudziłam się o 7 i nie mogę spać, wszyscy inni śpią więc mogłam w spokoju przeczytać wszystko co napisałyście Daria, wpisałam Twojego Natanka, przepraszam że nie wczoraj, ale się po prostu nie doczytałam, jak zobaczyłam ile tego, to obstąpiona dziećmi kuzynki odpuściłam sobie lekturę i tylko napisałam Wam pozdrowienia. Karola, super że już w domu. Leż grzecznie i nie szalej. Bardzo się cieszę, że wszystko jest dobrze. Naprawdę kamień z serca. Musisz o siebie bardzo dbać, a przygotowaniami się nie przejmuj, tym bardziej że mogą być męczące. Baaaardzo się cieszę, po prostu brak mi słów, żeby to napisać

                  Na dzień dzisiejszy chłopaki prowadzą 7:5 i jeśli nikt się nie dopisze, to tak zostanie, no chyba że gosia się odezwie, ale wątpię, może znalazła sobie inne forum, tym bardziej że jest z maja. Proponuję nie skreślać jej jeszcze z listy, poczekajmy jeszcze z półtora miesiąca... i zobaczymy. Bo może coś się dzieje i będzie jej miło za jakiś czas tu wrócić, tym bardziej, że w ogóle nie pisze na forum, bo w maju też nie pisze...

                  Co do mięśni kegla, to ja też ćwiczę jak mi się przypomni. Wózeczek dostałam super, bardzo mi się podoba, woziłam nim mojego kuzyna jak był mały - opiekowałam się nim w weekendy od 3 - 12 miesiąca. Przy mnie uczył się chodzić, także to trochę taki mój dzieciak, teraz ma już 4,5 roku. Jedziemy dzisiaj odwiedzić moją ciocię, też będzie fajnie, no a jutro wracamy, pewnie po śniadanku, no zobaczymy jeszcze o której.

                  Widzę że tworzą się nam dwa ośrodki na forum: śląski i mazowiecki Trochę daleko od siebie, ale dobra droga - gierkówka... może się kiedyś uda spotkać.

                  No i Daria, uważaj na siebie!! Rób sobie przynajmniej przerwy w pracy, no i miej pod ręką no - spę, gdyby nie daj boże złapał Cię jakiś skurcz.

                  To chyba nadrobiłam zaległości w pisaniu:-D Sprawdźcie listę czy wszystko ok. I miałam zapytać: Natanek, to zdrobnienie od jakiego imienia?

                  Miłego dnia - buziaki

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Ps. Ten artykuł co wczoraj pisałyście jest super!!

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Dzień dobry,
                      Olka, ale z Ciebie Jaś Wędrowniczek!! Zazdroszczę.
                      U mnie dzisiaj było pierwsze starcie z babcią. Widzę, że nawet poważna rozmowa mojej mamy z babcią nie pokona różnicy pokoleń.
                      Tyle co przyszłam do domu - już mnie grypa zbiera bo moja babcia wiecznie mi wietrzy i otwiera okna- poszłam spać do zimnej sypialni i już mnie gardło drapie.
                      Zaś dzisiaj starcie - owsianka... mam diete małosolną a babcia zrobiła mi owsianke rozgotowaną w wodzie z solą i dolała do tego mleka. I jeszcze masła mi tam nawrzucała!!!! Kocham moją babcię, ale nad tą słoną owsianką z masłem to się prawie popłakałam Bo "łyżeczkę soli dziennie trzeba jeść" - jak mam do niej dotrzeć??!! nie wiem - sery żółte, sery wędzone wszystko to czego mam unikać jest oczywiście zdrowe.
                      Gratuluję nowych dzieciaczków na forum.
                      Daaruniaa u Ciebie to sami chłopcy są!!!! Ależ ten Twój mąż ma silne geny!!
                      Justynko - jesteś pewna co do tych Tarnowskich Gór??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Ja tez ostatnio nie mogę spać. Co 2 godziny pobudka, a to na siku, a to katar meczy i nie można oddychać, a to kaszel i trzeba popić wody... i tak już 4 noc Wczoraj już od 5 nie spałam, dziś od 7...
                        Szkoda mi tylko mojego maluszka w tym kaszlącym brzuchu i męża, który tez przeze mnie się nie wysypia. ...ale mam ambitny plan wyzdrowieć przez weekend

                        Daria trzymaj się dzielnie, czekamy na info o końcu remontu

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Karolcia, nie daj się zagadać, pomimo ciepłych uczuć do babci sama wiesz najlepiej co ci wolno a czego masz unikać. Staraj się bez nerwów postawić na swoim, bo bobas najważniejszy, a babci i tak nie przekonasz. Trzymam kciuki. Życzę dużo sił i spokoju

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                            I miałam zapytać: Natanek, to zdrobnienie od jakiego imienia?

                            Natanek to zdrobnienie od imienia Natan. Mój mąż to wymyślił. a mi sie nawet podoba
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              witajcie myszki moje
                              Ja dziś leniuchuję!!! Wczoraj posprzątalam, dziś mam na obiad ryż z sosem, więc tylko 20 min przygotowań, a reszta należy do mnie. UUUUUUUUUUUU jak milo.
                              Darunia wspólczuję remontu, uważaj na siebie. Wiem, że latwo się mówi, a swoje i tak trzeba zrobić. Ja też mam jak najwięcej leżeć, ale jak to zrobić, gdy trzeba ugotować, pójść do sklepu. Mąż prawie cale dnie poza domem, więc nie mam wyjścia.
                              Karolka, leż kochana moja i postaw na swoim. W końcu potrafisz walczyć jak lwica!!! Powiedz babci grzecznie, że ją bardzo kochasz, ale będziesz sluchala zaleceń lekarza.
                              Ola jak ja Ci zazdroszczę tego morza. Jeszcze nigdy nie widzialam Baltyku zimą. Czy na plaży też jest śnieg?

                              Kaszel nadal mnie męczy, ale liczę na to, że dziś 3 dzień brania antybiotyku, więc to może będzie jakiś przelom.

                              Faktycznie jesteśmy w dwóch grupach: Śląsk i mazowieckie. Myślę, że jak się zaweźniemy, to spotkamy się gdzieś w polowie drogi. W jakimś fajnym miejscu dla mam z dziećmi




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                A ja praktycznie co roku jeżdżę na urlop na Mazury
                                Jak dzidziorki podrosną to może się na wakacjach spotkamy nad jakimś jeziorkiem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X