Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Witam w sobotni poranek/południe My wczoraj mieliśmy przygody wracając z zakupów złapaliśmy gumę i mimo że koło zapasowe mieliśmy to nie udało się do niego dostać (śruba jakaś się zaklinowała). 2h spędzone na mrozie później herbatki z cytrynką, z miodem żeby nie skończyło się przeziębieniem. Ale i tak dobrze że trafiło się jak jechałam z mężem a nie sama.
    Mnie też jeszcze czeka remont łazienki nawet nie wiem kiedy wystartujemy, trzeba kabinę wymienić ze zwykłej na taką z głębokim brodzikiem i kafelki na podłodze, czekamy aż mąż będzie mógł wziąśc urlop, ale na samą myśl jestem przerażona. No ale wiadomo wszystko dla dzieciaczka jakoś powoli doprowadzę mieszkanie do porządku.
    A z tymi babciami to świetnie rozumiem Karolinę u mnie jest podobnie ale walczę dzielnie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      A tak chciałam się z zapytać czy z Wielkopolski to tylko ja???
      DAMIANEK 04.06.2007R
      BARTOSZEK 21.05.2008R
      NATANEK 30.04.2010R
      OLIWKA 17.02.2012R

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        witam dziewczynki powiem wam że poczułam się jak taki rodzynek bo wkoncu ja z wielkopolski

        my imienia jeszcze nie wybralismy trwa jeszcze debata ,mnie od rana męczą dziś skurcze no i złapałam katar i kaszel napewno zarazilam sie od córci

        miłego dnia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Cześć dziewczynki.
          Widzę, że jakieś przeziębienie się tu wkradło - dziewczyny nie dajcie się i walczcie z tym. Życzę wszystkim chorym mamuśkom powrotu do zdrówka

          Beatka, Ty też nie szalej z tym remontem. Oszczędzajcie się.

          No i według województw tworzymy taki "trójkąt bermudzki". Byłoby super gdybyśmy się mogły spotkać i poplotkować na żywo

          Karolinko, babcia pewnie potrzebuje więcej czasu by się dostosować do Twojej diety. Przetrzymacie to wszystko.
          Na początku chciałam rodzić w Pyskowicach bo o Tarn. Górach są negatywne opinie. Tylko, że w Pyskowicach nie ma sprzętu i oddziału do ratowania noworodków - więc wolę w razie czego by dzidziuś pod dobrą opieką. Lekarka, która mnie prowadzi pracuje w szpitalu w Tarn. Górach. Moja siostra tam rodziła 1,5 roku temu i nie narzekała na personel. Zresztą jeszcze mam trochę czasu by wybrać szpital - zobaczymy.
          _____________________


          Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            daria ja jestem z wielkopolski a dokładnie z czerwonaka to praktycznie obok poznania no i będrodzić w poznaniu na lutyckiej tam gdzie rodziłam alicję i gdzie ja się urodziłam no i tam jest mój lekarz prowadzący

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Miiciia ja mieszkam około 70-80km od Poznania. A rodzić będę w Gostyniu. To ten słynny szpital gdzie kilka lat temu zmarły te 3 noworodki. Może któraś słyszała/ Głośno o tym było na całom Polskę. Naszczęście to nie mój lekarz był temu winien. A w tym szpitalu co mówisz rodziła moja szwagierka rok temu. Mówiła że bardzo miłe położne i lekarze. Bardzo chwaliła sobie ten szpital.
              DAMIANEK 04.06.2007R
              BARTOSZEK 21.05.2008R
              NATANEK 30.04.2010R
              OLIWKA 17.02.2012R

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Justynko - ja się wahałam między Piekarami Śląskimi a Bytomiem. Na samą myśl o szpitalu w Tarnowskich Górach dostaję drgawek. Mam nadzieję, że nie prowadzi Cię dr Chmiel albo co gorsza dr Kristoffek. Ostatecznie rodzić będę w Bytomiu na Batorego na bloku 5. Wiem, że jest to moloch, ale mają najlepszy sprzęt - ostatnio nawet nabyli respirator utrzymujący przy życiu nawet 400 gramowe dzieci. Specjaliści też są dobrzy. No i współpracują ze szpitalem w Tychach i chyba w Sosnowcu. Będąc teraz w szpitalu na Batorego przekonałam się, że wszystko co czytałam i słyszałam to mity, albo opowieści kobiet, które delikatnie mówiąc nie należały do świadomych i odpowiedzialnych matek. Pisałam Wam wcześniej o babce, która wypisała się na własne życzenie z rozwarciem na 2 palce. Połowa oddziału chodziła co 15 min na papierosa, a niektóre (nawet moje lokatorki) nie zażywały zleconych leków tylko wyrzucały je do kosza albo zlewu. Tylko cały czas opluwały lekarzy a zupełnie niesprawiedliwie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Cześć Dziewczynki, tutaj strasznie zimno. Pojechaliśmy do cioci, po drodze zahaczyliśmy o kawałek morza w porcie, gdzie stoi Dar Pomorza i Błyskawica. No i szybko uciekaliśmy, bo okropnie zimno. Tu jest ładna zima, cały dzień było słoneczko, śnieg się skrzył, słowem pięknie Dostałam od cioci ciuszek dla małej, na szczęście dużo na wyrost, gdzieś na roczne dziecko, nawet półtora roczne.

                  No to poszukamy centrum "trójkąta bermudzkiego" i tam się spotkamy, znikniemy bez wieści

                  Karolinka, trzymaj się dzielnie, nie daj się babci, sama sobie gotuj, albo nie wiem. Ale się nie denerwuj - dasz radę i z babcią No i dziewczynki leczcie się.

                  Moja tak się rusza że szok!! Normalnie dziś poczułam jak się skóra naciąga i taka górka w jednym miejscu, nie wiem co ona wystawiła, ale ciekawe to było

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Daria kojarzę coś na temat tej afery ,kuzynka kuzyna mojego męża mieszka w Gostyniu i akurat w tym czasie rodziła i wybrała inny szpital ,mam nadzieję że teraz opieka jest dobra

                    no to dziewczynki szukajmy centrum trójkąta bermudskiego ...ciekawe co nam wyjdzie

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      ola ja w lutym zeszłego roku na walentynki byłam nad morzem i właśnie z wielkim brzuchem robiłam sobie zdjęcia przy Dar Pomorza fajnie było i miło powspominać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Środek tego naszego trójkącika wypada na woj. łódzkie

                        Też bym chciała zobaczyć morze zimą. Widoki muszą być cudne...

                        Karolinko na szczęście nie prowadzi mnie żaden z wymienionych przez Ciebie lekarzy.

                        Dobrej nocki
                        _______________


                        Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Witam w niedzielę. Normalnie skończyliśmy wczoraj remontować około 20. na dzisiaj mi zostało sprzątnięcie kuchni i umyć podłogę. No cudownie po prostu. Ale jak padłam ze zmęczenia to o 21 niewiedziałam o świecie. Spałam jak zabuta. wstałam o 10 gdyby mnie dzieci nieobudziły. A mąż dzisiaj na rano w pracy więc sprzątanie zostało na mojej głowie.
                          A tak w ogóle to ten mój malutki synuś w brzuszku też się chyba zmęczył bo ruszał się tyle co nic Ale za to jak sie obudziłam to poczułam że wypoczął, hehe;p
                          DAMIANEK 04.06.2007R
                          BARTOSZEK 21.05.2008R
                          NATANEK 30.04.2010R
                          OLIWKA 17.02.2012R

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            no to teraz Daria wypoczywaj ile się da

                            my wczoraj po długiej debacie na temat imion stwierdziliśmy że mala będzie miała na imię Julia tak że Olu możesz zmienić wpis na liście

                            u mnie znowu sypie śnieg ...dawno nie było takiej zimy ,miłej niedzieli

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              U nas też sypie snieg. Chodnika niewidać.
                              DAMIANEK 04.06.2007R
                              BARTOSZEK 21.05.2008R
                              NATANEK 30.04.2010R
                              OLIWKA 17.02.2012R

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                No tak Daria kończ maraton i wygospodaruj czas na wypoczynek. Ja i tak Cie podziwiam dwójka dzieci, ciąża remont.
                                My byliśmy w kinie na Avatarze, mały przez cały film kopał - ciekawe czy było za głośno czy może buntował się że nie może zobaczyć co się dzieje na ekranie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X