Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Hehe, z tego co pamiętam, to jest więcej dziewczyn z okolic poznania

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      o nieee!! ale ze mnie głupol! czemu ja nie pomyslalam, żeby wczesniej sie zameldowac! to że Ty Olu jestes z Wawi pamiętam, ale jakos poznan mi nie skojarzył się z forum no nic bedzie jeszcze okazja,a wtedy nie odpuszcze-spacerek na malcie obowiazkowy.swoja drogą ,niezle z Was szczesciary ja zakochalam sie w malcie!

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Aniu ja jestem z okolic poznania na maltę mam około 20 minut jazdy autobusem

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          No ja mam ok 3 godz pociągiem

          A co to jest ta malta????

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Dziękujemy z Natankiem za życzenia.

            Co do Malty się zgadzam. Bardzo ładne miejsce. Bardzo. Idealne na spacery. Ale mi się jeszcze podoba na cytadeli. Też fajnie jest tam pospacerować. Jadę w niedzielę do Poznania na sielankę i na pewno odwiedzę te dwa miejsca. Bez tego się nie obędzie.
            DAMIANEK 04.06.2007R
            BARTOSZEK 21.05.2008R
            NATANEK 30.04.2010R
            OLIWKA 17.02.2012R

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Hej Laseczki!!
              Pozdrowienia z Mazur
              A u nas wcale nie tak kolorowo...
              Mąż chory od pierwszego dnia... oczywiście dzięki teściom (co wam pisałam ostatnio, że się w święta nie przyznali, że chorzy są).
              Co gorsza w nocy Franek dostał gorączki - 40,5 stopnia i nie chciała spaść po czopkach więc w nocy szukaliśmy szpitala, z którego nas odesłali do przyvhodni dyżurującej. okazało się, że Franek ma anginę. W aptekach dyżurujących nie było tego antybiotyku (ani żadnego zamiennika!), który mu przepisał lekarz. Myślałam, że do głowy dostanę!! Jedyna w mieście czynna apteka nie ma zapasu podstawowych leków na wolne dni...
              Dzisiejszy dzień makabryczny... chory Franio wyssał ze mnie wszystkie siły, cały czas płacze, nie je i strasznie mi go żal
              No i do tego pogoda średnia
              Tyle...odezwę się jak znów będę miała chwilkę...
              papa

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Olcia to część poznania na której jest jeziorko i fajna fontanna na środku ,sztuczny stok narciarski ,nowe zoo i wiele innych atrakcji no i fajne miejsce na spacerek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  hej laseczki
                  ja tez jestem z Poznania-jakby sie ktoras wybierala to zapraszam
                  a co do Malty zgadzam sie idealne miejsce na calodniowy wypad.
                  Rolka-to fatalnie naprawde trzymam kciuki zeby Franiowi sie polepszylo-bidulek







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Witajcie.
                    Karolcia, życzę szybkiego powrotu do zdrówka dla Frania i męża, a Tobie dużo siły.

                    U nas śnieg pada - jest biało za oknem! Wczoraj jeszcze ładnie słonko świeciło, a dzisiaj zmiana o 180 stopni.

                    Sporo Was dziewczyny z Poznania. Szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie


                    Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Karolka, dla was życzę zdrówka.

                      Dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z was brała może tabletki antykoncepcyjne Triquilar (Logynon)? To są tabletki trójfazowe. Ja biorę je już dwa miesiące i przyznam się szczerze, że czuję się jak bym w ciąży była, normalnie mam objawy ciążowe oprócz przyrostu wagi. Czasem mnie zemdli, senna jestem jak nigdy. A krwawienie ostatnio spóźniło mi się 5 dni. Moim zdaniem dziwne, a lekarz u którego byłam (to nie mój lekarz bo mój na urlopie, więc poszłam do tego który go zastępował), powiedział że to jest normalne. Moje zdanie jest takie że to jednak normalne nie jest.
                      DAMIANEK 04.06.2007R
                      BARTOSZEK 21.05.2008R
                      NATANEK 30.04.2010R
                      OLIWKA 17.02.2012R

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Daria-ja bralam trojfazowe ale o innej nazwie i objawy mialam dokladnie takie jak opisujesz odstawilam po2tygodniach bo uznalam ze to nienormalne-moja lekarka zgodzila sie ze mna i teraz biore"jasmin"pisane z ang.jasminelle zdaje sie i jestem zadowolona







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          no to kochane, nastepnym razem odezwe sie i zrobimy jakis wypad na piknik na malte! ale zaluje ze to przeoczyam ostatnio..do tego pogoda byla tak wspaniala! i wrzucam Wam mojego Nulka ze spaceru na malcie
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Janek jest po prostu cudnyi ten blysk lobuza w okudaj znac koniecznie gdy bedziesz sie wybierac do Poznania-pograndza z Dominikiem a my poznamy sie w realu







                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              noo jaki przystojniak z Janka faktycznie ma blysk łobuza w oczkach

                              jak by co to ja też sie piszęna tą Maltę

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                tak sobie o was myślałam
                                ciekawe co tam u Asi i Marleny dawno nie pisaly

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X