Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Wstrząśnięta jestem planami Darii, troje dzieciaczków, praca, studia, rozwód. Kobieta skąd ty masz na to siłę. Na pocieszenie powiem ci ,że ja 5 lat temu też odeszłam od mojego męża, znalazłam prace, mieszkanie usamodzielniłam. On widząc to , że dałam sobie radę i nie potrzebuje jego łaski i nie życzę sobie takiego traktowania, wrócił do mnie na kolanach i od tej pory pory jest najbardziej idealnym mężem jakiego mozna sobie wymarzyć. Ale ja miałam 1 dziecko, wyprowadziłam sie najpierw do mamy, która mi pomogła zanim nie stanełam na własne nogi.
    Jednak po tym doswiadczeniu jestem zdania że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Kieruj sie zawsze swoim dobrem i rub tak abyś była szczęśliwa, twoim dzieciom jest teraz potrzebn asilna mama, która jest wesoła i spełniona. Boże wiel bym tu mogła opisywać swoich przemysleń bo przypominam sobie co się wtedy dział ze mną. Współczuje bardzo i życzę dużo siły w dażeniu co zamierzonych celów.

    A co do tego dzieciaczka to jestem w szoku i nasuwa mi się myśl co sie dzieje, że co jakiś czas rodza sie takie duże dzieci, może to Czarnobyl ha ha.Ta mama w Strzelcach Opolsskich to tak ja ja ma już 14 letnia córkę. Zresztą jak zobaczyłam zdjęcie to jak bym mojego Jasia widziała,tez był taki spuchniety i tez wszyscy lekarze byli pewni że musi być chory skoro taki duży. Słuchajcie a może to przez drób pędzony na hormonach teraz mi tak zaswitał w głowie ???

    waga:5660 wzrost 63

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Witam
      Faktycznie w weekend nasze forum zamarło.

      Daria życzę wytrwałości i trzymam kciuki żeby Ci się udało,szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci.
      U nas nadal ciężkie noce z powodu zębów, dziąsełko napuchnięte a ta druga jedynka ciągle się nie umie przebić. Ale w ciągu dnia mały jest wesoły ciągle bije brawo tak mu się spodobało odkąd się nauczył że robi to bez przerwy.

      Udanego tygodnia życzę buziole

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        eh.. a ja nadrabiam zaleglosci.
        u nas w piatek oliwka wymiotowala i robila kupiki co chwile myslelismy ze to zatrucie ale teraz wiemy ze to grypa zoladkowa tyle ze jedno dniowa bo mala zdazyla zarazic babcie i tate tylko mi sie udalo .uf.. biedna jak wymiotowala to nei wiedziala co sie dzieje , noe dosc ze jej sie spac chce to jeszcze po zoladeczku jezdzi. strasznie mijej szkoda bylo. pierwszy raz z nami w lozku wtedy spala bo lozeczko bylo cale mokre:/ musze wam powiedziec ze mala tak sie rozpycha ze szok zajmujewiecej miejsca niz ja z mezem heh

        co do noworodka to jestem w szoku taki duzy WoW



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          A może i te kurczaki. My zawsze jemy ich dużo, bo są tanie. W ciąży też jadłam... to w następnej ciąży zero kurczaków drugiego dzidziusia chcę trochę mniejszego, tak 3,400 - 3,800

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Wiola, czemu piszesz że Jasio był "spuchnięty"? Myślisz że np w dziecku też się wzbiera woda jak w matce przed porodem? A w ogóle to dużo Ci Jasiek spadł na wadze na początku? Bo Justynka sporo spadła... nie pamiętam ale z 4,5 do jakoś 4,1 chyba Aż kazali mi ją dokarmiać

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Był spuchnięty bo ledwie mu było oczka widać takie miał pultynki, a po tygodniu całkiem inną buzię miał. Spadł mi aż do 5 kg dlatego byłam tydzień w szpitalu, zanim nie zaczoł przybierać i też mi go dokarmiali, bałam się, że cyca nie będzie chciał, ale na szczęście wybrał co lepsze.
              Ja już nie wypróbuje czy będzie mniejsze bobo jak nie będę jeść kurczaków bo nie planuje więcej potomstwa, ale myślę, że zdasz relacje z doświadczeń przy kolejnej ciąży ha ha.
              Współczucie dla Oliwki rzeczywiście musi być szok dla takiego maleństwa jak wymiotuje i w brzuszku jeździ. (:

              waga:5660 wzrost 63

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Napisane przez olgaijas Pokaż wiadomość
                Był spuchnięty bo ledwie mu było oczka widać takie miał pultynki, a po tygodniu całkiem inną buzię miał. Spadł mi aż do 5 kg dlatego byłam tydzień w szpitalu, zanim nie zaczoł przybierać i też mi go dokarmiali, bałam się, że cyca nie będzie chciał, ale na szczęście wybrał co lepsze.
                Ja już nie wypróbuje czy będzie mniejsze bobo jak nie będę jeść kurczaków bo nie planuje więcej potomstwa, ale myślę, że zdasz relacje z doświadczeń przy kolejnej ciąży ha ha.
                Współczucie dla Oliwki rzeczywiście musi być szok dla takiego maleństwa jak wymiotuje i w brzuszku jeździ. (:
                najgorsze bylo to ze to bylo nad ranem i mala byla strasznie zmeczona jak tylko ja sie polozylo to odrazu zasypiala a po chwili zaczynala sie krecic i znowu wymiotowala. ale cale szczzescie juz za nami i oby wiecej tego nei bylo.



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Stysia007-stronka ze strojami super-dziękuje
                  Daria-trzymam kciuki za Ciebie jestes mega dzielna kobietka
                  Moj Dominis wczoraj skonczyl18m-cy-strasznie szybko to przelecialo,no i czas na duze lóżko-wychodzi z kojca gora-boje sie o niego,a moze dolem bo ma odpiety caly czas lufcik.
                  Balik byl udany chociaz konkursy byly dla starszych dzieci i nie bardzo wiedzial o co tam chodzi,
                  ja musze jakies badania sobie zrobic,bo jakas slaba jestem ostatnio,ciagle bym spala,nic mi sie nie chce,a maz teraz w delegacji na10dni,to nie wiem jak pociagne to wszystko..







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    hej dziewczyny powiedzcie mi jak moge dodac zdjęcie do podpisu?



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      ja nie pomoge jakos mi sie samo udalo jak kombinowalam,ale nie potrafie raczej tego powtórzyc







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Najlepszego dla Dominika

                        Gosia - zdjęcie, które mam w podpisie dodałam na str., na której zakładałam suwaczka.

                        Ja miałam dzisiaj koszmarną noc. Prawie wcale nie spaliśmy - Antoś się budził co chwilę z płaczem. O 3 dostał temperatury 39,6 C. Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie lepsza.


                        Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Napisane przez Stysia007 Pokaż wiadomość
                          Najlepszego dla Dominika

                          Gosia - zdjęcie, które mam w podpisie dodałam na str., na której zakładałam suwaczka.

                          Ja miałam dzisiaj koszmarną noc. Prawie wcale nie spaliśmy - Antoś się budził co chwilę z płaczem. O 3 dostał temperatury 39,6 C. Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie lepsza.
                          aha dziekuje za informacje



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            A ja mam dziś babskie piżamowe party z koleżanką. I właśnie mi obcięła włosy

                            Zdrówka dla dzieciaczków!!!!

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Ola wrzucaj fotkę!!!!!!!!!

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                U mnie pozatym, że mojemu synowi wychodzi 9 ząb i co troche marudzi i pokwekuje to odniosłam matczyny sukces. Mój syn polubił moje zupki i wcina z apetytem, do tej pory tylko ze słoiczka jadł Pozatym zaczełam go usypiać w wózku, śpi dłużej bo jak go cos obudzi to tylko pobujam i już, a do tej pory tylko przy cycu chciał zasypiać. Teraz mnie jje cyca przez co ja mam balony że ho ho, ale jakoś wytrzymam i bede go karmić tylko na noc.
                                Z tymi maluszkami to tydzień do tygodnia nie podobny tak sie zmieniaja i dorastają.
                                Miłego dnia ))

                                waga:5660 wzrost 63

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X