Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Jaśku, nie jedna laska będzie śnila o tym rozbrajajacym usmiechu
    Olu, ja mam to samo.. pamietam dokladnie jaki malusi byl JAnek jak rzyjechalismy do domku...stawalam przed lusrem, trzymalam go na raczkach i nie moglam nadziwic sie ze miesci sie w dwoch dloniach..a teraz niesamowite

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Witam się spiąco, za sprawa mej córeńki oczywiście..co za makabrayczna noc i to mimo czopka..zasneła o 22 i potem pobudki z płaczem o 24,2,3,4,5 i o 9 a w miedzyczasie jeszcze mąz chrapał, bo ma katar i normalnie ledwo zyje Mam nadzieje, że to ząbki, a nie "taka uroda"..

      Dzis wielki dzień dla mnie...ide wreszcie do gina...buuuu, jak zwykle mam pietra..:/ Na dodatek nie wiem czy to babka czy facet, ale mam nadzieje, ze kobieta, bo jakos nie wyobrażam sobie, że może byc inaczej

      Jaś mi przypomina mojego bratanka jak był malutki, uroczy jest

      A Natanek juz z ząbkiem, ale fajnie

      Też boje sie ostrej zimy..bo to oznacza kiblowanie w domu..

      Co do kocyków, to ja mam z polaru i z mikrofibry i chce małej kupić jeszcze spiworek, bo troche sie rozkopuje i mysle, że to by rozwiazała sprawe..


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Ania, on juz teraz podrywa wszystkie napotkane kobiety panie w rejestracji w przychodni, sklepowe, sąsiadki... az sie boję co to będzie dalej.

        Olu ja też w notorycznym szoku że Janek już taki duży- zwłaszcza jak mam kupic mu nowe ciuszki, to jestem wciaż zadziwona, ze juz takie duze potrzebuje i wciąż mam wątpliwości co do rozmiaru

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Sylwia - będzie dobrze... najgorszy pierwszy raz po porodzie - nawet u ginka A ja się boję czy mi się jakieś zapalenie nie robi... ale nie mam już kasy żeby iśc do lekarza... mam te tantum rosa jeszcze po porodzie, mało zużyłam, i chyba zastosuje... może pomoże... a jak nie to będę myśleć co dalej... No i współczuję pobudek - naprawdę!!!! wiem co to jest. U nas jest ostatnio dużo lepiej... Nie oszukujmy się - butla robi swoje... ale też ja mam już coraz mniej pokarmu, może trochę szkoda że to tak szybko leci, bo mała słodko wygląda przy cycu, ale jestem już strasznie umęczona tym karmieniem... więc jeśli to się szybciej skończy niż planowałam, to nie będę płakać... no i wreszcie jest jakiś ład w tych posiłkach, a nie co godzina pociąganie z cycunia... dłużej już wytrzymuje pomiędzy... no i jakiś harmonogram nam się ustala... śniadanie o 5 - cycuś, później z butli koło 9, skromny cycuś do drzemki, II śniadanie z butli, spacer, obiadek - zupka z mięskiem i manną najczęściej... i ostatnio zamiast podwieczorka z butli - to owoc, i później ew cycuś (też ew do drzemki lub bez - trochę zależy która godzina) i na wieczór butla - mleczko z kaszką i do spania cycuś

          A kocyka to jeszcze nie mam takiego porządnego... Ania a możesz wkleić jakieś zdjęcie tej owczej skóry??

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Sylwia, z "doświadczenia" mogę z dużym prawdopodobieństwem podejrzewać że to ząbki. U nas podobne noce zdarzały się przez jakiś tydzień-dwa kiedy wychodziły ząbki. Musisz uzbroic sie w cierpliwość i wiecej czopków niestety. U nas pomagał efferalgan 150 i viburcol. Dawałm na zmianę. Kupiłam też nurofen w syropie, ale na razie się uspokoiło wiec jeszcze nie stosowałam.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Asiu - to bardzo prawidłowa reakcja Wszystkie Janki to fajne chlopaki

              Olu zdjęcia są tu, pod linkiem http://allegro.pl/owcza-skora-dla-ni...270963682.html
              sposób sprzedała mi przyjaciółka z norwegii, bo tam wszyscy jezdza ze skórkami. później byłam jeszcze u mojego pediatry,bo obawialam sie troche jakis alergii, to jednak naturalne futerko, ale lekarz tak mi zachwalił właściwości skóry, że w ogole sie nie zastanawiałam. balam sie tez, ze Janosik będzie wyrywał futerko ale nic takiego sie nie dzieje, futerko nie wypada. i powaznie-jak patrze na niego to sama bym sie chetnie polozyla do tego wozka

              u nas dzis powtórka z wczoraj- piękne słonko, aż się życ chce!! Uwielbiam, uwielbiam

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Asiu Janek to niezłe ciacho

                Kurczę dziewczyny zazdroszczę Wam tego słońca u mnie nie ma od piątku i tak aż się nie chce wychodzić no ale spacer jest ważny i zakupy jakieś zrobić muszę bo w lodówce pustki.

                Trochę droga ta owcza skóra, to na allegro taniej można żywą owce kupić (160zł/szt)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  to na allegro mozna zywa kupic????

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    U nas też słoneczko.
                    Ja w czwartek mu zadzwonić umówić się do ginka bo recepta potrzebna a potem sie zobaczy.

                    Janko śliczniutki.
                    DAMIANEK 04.06.2007R
                    BARTOSZEK 21.05.2008R
                    NATANEK 30.04.2010R
                    OLIWKA 17.02.2012R

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      hehe żywa owieczka to napewno byłby doobry fun ja mam, raczej BARANA, pod postacią labradora
                      a skóra jest wyprawiana specjalnymi kosmetykami dla dzieciaczków, stąd jej cena.
                      lece na spacerek:*

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        haha malucha na owieczkę i w drogę....


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          chyba zima idzie co, ja młodemu to dzisiaj już szalik dałam i już w pełni na zimowo chodzi. Rano było -2 na naszym oknie brrrr


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Oj Ola ..znów coś..? Jeju Ty to jestes bidna..mam nadzieje, ze tantum rose Ci szybko pomoze. Co do lekarza, to ja miesiac przed zajsciem w ciaze postanowiłam, ze znajde lekarza na nfz i sie udało..przeciez płacimy skladki..Moze spróbuj takiego poszukac w przychodni i nie bedziesz sie stresowac finansami w tym temacie..

                            A ja widze, ze sie pomyliłam w datach, jednak jutro mam tego gina..szkoda, bo juz chciałabym miec to za soba..

                            Asia, no tez mi sie tak wydaje, zwłaszcza, ze widac juz wyrzynajace sie dolne jedyneczki. Mam wrazenie, ze viburcol na mała nie działa..moze tez spróbuje jej efferalgan zapodac..A stosujecie jakies masci na dziasełka?

                            Marlenko, mam pytanie, jak nauczyłas Filipka ssać smoczek..?Ja walcze z paluszkiem w buzi..wole, zeby mała ssała smoczek - ponoc mniejsze zło, ale ciagle go sobie wyciaga i oglada z kazdej strony

                            Zazdroszczę słonka, u nas nijak, aż mi sie nie chce wychodzic..no ale musze bo tez tylko swiatło w lodówce

                            Moi rodzice maja taka owcza skóre i spia na niej Ponoc ma jakies dobre dzialanie na plecki..No i jo tys myślałaf, ze łowiecki to ino u bacy hehe


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Ejj tam ino u bacy!!! niedługo na allegro da się owieczkę razem z bacom kupić

                              Ola na allegro jest zakładka zwierzęta żywe znajdziesz tam wszystko od pająka po alpaka Ja czasem oglądam tak z ciekawości co ile kosztuje Nawet jelenie można kupic
                              A swoją drogą podobają mi się alpaki, gdybym miała farme...

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Sylwia u mnie to samo, na sen i głód najlepszy jest kciuk. A smoczek to taka mała ciekawostka do oglądania i gryzienia z każdej strony.

                                Ja już po spacerze w deszczu, nie było najgorzej, Dawid pod folią ja pod kapturem i trochę powietrza zaczerpnęliśmy

                                Wykupiłam mleko i kilka pierdółek i znowu 190zł w aptece:/ mam wrażenie że ostatnio nieźle ich sponsoruję

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X