Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Ola - wózek śliczny i wygląda na praktyczny i lekki

    Dziewczyny - pocieszyłyście mnie z tym siusianiem. Trochę mi ulżyło, że nie tylko ja mam taki problem
    Last edited by Stysia007; 09-05-2012, 21:58.


    Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      no to Antoś to duży chlopak w porównaniu z Niną: 11kg 120g, wzrost 86.5cm.

      Ogólnie wyszło że wszystko dobrze, pielęgniarka nawet pamiętała że w zeszłym roku Nina miała problemy z oczkami (gradówka) ale na szczęscie już nawet nie ma śladu, chociaż swoje też przeszłam: to bieganie od lekarza do lekarza, szpital, stres-na szczęście skończyło się na zmianie lekarza i odpowiednich lekach...najpierw infekcja jednego oczka, później drugie to samo-paskudnie to wyglądało zresztą sama mam tendencje do gradówek i jęczmieni, przechodziłam to już kilka razy, raz nawet jak byłam Niną w ciązy- bałam się przyjmować leki więc babcinym sposobem pocierałam początkowy jęczmień złotą obrączką no i przeszło

      Co do wózka no to faktycznie-jest poręczny i ładnie wygląda. Moja spacerówka (ja bym ją nazwała wóz drabiniasty) firmy Graco ma około 15 lat, jest "zdobyczna", na początku nie mogłam się do niej przekonać, ale powoli przyzwyczaiłam się bo ma nawet zalety-lekko się prowadzi i ma pojemny kosz na dole w którym zmieści się dosłownie wszystko-nawet mały telewizor hehe..tak ale jej wadą jest waga po złożeniu i rozmiar bo ledwo wchodzi do bagażnika średniego samochodu-mimo wszystko Nina dużo bardziej woli swoje nogi od tego wózka, no i dobrze!

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        I my również po bilansie. Natan waży 12,5kg i mierzy 87cm. Po podwórku biega bez pieluchy a jak woła: "ijo ijo" to wiem że chce siusiu więc z tym nie ma problemu. Oczywiście nie zawsze mu się chce zawołać. W domu nosi pieluchę tak na wszelki wypadek. Ale jest sadzany na nocnik. Buntownik z niego straszny ale jak zrobi do nocniczka siusiu i dostaje śmiejżelkę albo dwie jeśli zrobi kupkę to powoli, powoli się przekonuje do tego. Ale myślę że trochę czasu ta nauka potrwa. Przyjdzie cZas to się nauczy.
        DAMIANEK 04.06.2007R
        BARTOSZEK 21.05.2008R
        NATANEK 30.04.2010R
        OLIWKA 17.02.2012R

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Cześć mamusie

          U nas juz lepiej, Lilka wreszcie nie ma podkrążonych oczek i myślę, że jutro wreszcie wyleziemy z domu..
          Dzięki za słowa otuchy, jak zwykle kochane jestescie

          Miałam Wam jeszcze napisać o tych drgawkach, bo każdemu sie mogą niestety przytrafic i dobrze jest cos na ich temat wiedzieć, lekarz mówił, że nie są szkodaliwe dla dziecka, ale dla rodziców to jednak traumatyczne przeżycie.

          Tu jest to całkiem spoko opisane, jakby któraś z Was chciała i czas miała..

          http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...as_ataku_.html


          Virgo, jak zaleciłaś tak i zrobiłam, co prawda nie doszłam jeszcze do narodzin, ale poczytałam sobie o naszych początkach ciąży, pierwszy raz tam zajrzałam i aż mi sie łezka zakreciła..A i znalazłam post naszej Moniczki, która napisała,że predko nie chce miec drugiego dzidziusia, hehe, a teraz już tuli małego FilipkaFajnie tu prawda? cos sie dzieje, choc i tak ostatnio niewiele..Ja sie przeniosłam za namowa Asi - Jo_anny, która sie zaszyła w jakieś aptece chyba i nie ma czasu dla nas

          Wiecie co dziewczynki...no bo jednak nie wytrzymam, Lilka bedzie miała rodzeństwo Byłam dzisiaj u gina i jestem w 5 tc..Fajnie, choc zaczynam sie bać...No i jakoś tak szybko nam poszło..


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            nie miałam dziś tu nic pisać bo jestem padnięta-ale nie wytrzymalam- Sylwia gratuluję!!!

            Ja jeszcze się nie odważyłam na drugie dziecko i najprawdopodobniej nie będe na razie miała: po pierwsze to nasza trudna sytuacja finansowa, a po drugie to między nami też różnie bywa więc... ,jj.hjkkllk, a to Ninka więc niech pozostanie jak jest.

            Sylwia fajnie tu-szkoda że mnie nie zabrałas ze sobą!!

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Sylwia, jeszcze raz - GRATULUJĘ


              Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Witajcie dziewczyny! Za namową virgo przenoszę się na ten wątek mam nadzieję, że przyjmiecie mnie????? Mam na imię Magda, Michała urodziłam 05.04.2010.
                Nie ściemniam, że nadrobiłam wszystkie posty, bo oczywiście tego nie zrobiłam ale w miarę czasu mam nadzieję, że podczytam Wasze "początki" i zorientuję się kto jest kto... a póki co, mogę czasem pewnie zadawać pytania, na które już odpowiadałyście, ale bądźcie dla mnie na razie cierpliwe
                zacznę od gratulacji dla słowik - super że córeczka będzie miała rodzeństwo!
                na razie zmykam i do szybkiego sklikania :*


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  fajnie Magda że już tu jesteś pytaj a my odpowiemy no i ja musiałam zrobić sobie tutaj nowy suwaczek

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    wiecie co oznaczają te :junior member i senior member??

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      SYLWIA - GRATULUJĘ!!!! no i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze Oj przybywa nam dzidziusiów. Fajnie.

                      Karolina (Virgo) jak Cię to jakoś pocieszy... to my też mamy trudną sytuację... w sumie to ledwo ciągniemy finansowo, mąż w kółko w wyjazdach kilkumiesięcznych... więc też póki co nie możemy sobie pozwolić... latka lecą... nie wiem czy wszystko zdążymy poukładać zanim się zestarzeję i stwierdzę że już nie chcę mieć dzieci w tym wieku...

                      Witaj Magda! To się połączyły nasze wątki Pytaj o co chcesz... wszystkiego to pewnie nie przeczytasz... bo to wielka książka wyjdzie...

                      A tak co do początków ciąży, porodów... to się przyznam że miałam kiedyś aspirację ściągnąć wszystko i wydrukować.... udało mi się ściągnąć na dysk ciążę.... ale dalej jakoś nie mam czasu ani weny... choć nie powiem... chciałabym mieć przynajmniej pierwszy rok życia dziecka... tu w sumie jest wszystko - pierwszy uśmiech, obrót... nigdzie nie mam tak dokładnie opisane jak tu...

                      A co do wagi... to wiecie że moja Buba już 15 kg waży?? Ponad!! na takiej zwykłej wadze ostatnio ważyłam...

                      A z Aśką ja też już nie mam kontaktu... któregoś razu dzwoniłam do niej, ale też już nie oddzwania więc jakoś mi głupio... Może odwiedzę kiedyś w aptece, bo jak nie zmieniła pracy to wiem gdzie pracuje ale szczerze mówiąc jest to kawałek drogi...

                      Dzwonił dziś rano kurier że ma przesyłkę dla mnie (ten wózeczek) a teraz wieczorem gada że gumę złapał i dopiero w poniedziałek przywiezie... niech go coś! 4 dychy za przesyłkę płacę żeby szybko było a jeszcze jeden dzień będę musiała dzieciaka na piechotę targać przez pół miasta... buuuu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Karolina - chyba zależą od ilości napisanych postów przez użytkownika... niestety z polek się nie przenoszą ja od niedawna jestem i tam i tam ilość postów pomimo tego samego loginu mam od początku

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          witam

                          Sylwia gratuluję ciąży i dużo zdrówka dla Lilki jeju nawet sobie nie wyobrazam przez co musiałaś przejśc ...dobrze ze już wszystko ok

                          Witam nową mamusię

                          ja z Julka na bilansie jeszcze nie byłam ale wiem że waży 13 kg i mierzy 95 cm to i tak nie jest duża róznica miedzy różnicą wymiarów jakie były przy narodzinach

                          niestety nie mogę podejrzeć ile ma Julcia ząbków bo się nie daje coś mi sie zdaje że z 12 już ich będzie noi wychodzi jej druga trójka górna widzę że ją to strasznie drażni bo w ciągu dwuch tygodni pogryzła tak smoczek że się nie nadaję do mymlania
                          co do nocnika jakos nie daje mi sie przekonaćżeby na niego usiąść

                          aa mówiłyście kiedyś o słowkach dzieciaczków moja Zabka zawsze mówi "kuje"-dziękuję a prawdziwym hitem jest u nas słowko "piapio"-babcia

                          Całuski dla maluszków i uściski dla was

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Moniczko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin pociechy z twoich mężczyzn

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              aaa i wklejam zdjęcie mojej dwulatki

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                dziewczyny, poprawka do mojego postu-Nina waży 12kgt 120g czyli o kilogram ją odchudziłam ,wzrost bez zmian.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X