Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    jestem ale ledwo zyje cos mi wlazlo w bark prawy reka cala boli ruszac sie nie moge pól nocy nie spalam...zawialo mnie czy licho wie co,jak tu funkcjonowac







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hejka
      Wczoraj nie zajrzałam bo sobie znalazłam zajęcie... robilam krokiety ...czasu mi to troche zabrałp,potem wyszłam na długi spacerek z dziewczynkami,na piechotke do Barczewa sobie poszłysmy(5km),oczywiscie wozek w razie czego wzielamWyszlysmy po mojego P,konczyl prace o 15tej.
      Aniu sos no co ty,za co mam sie obrażac,zdjęcie faktycznie usunełam,lepiej nie kusic losu...Kiedys na n/k wstawilam fotke Emilki jak się wyglupiala na fotelu,i podpisalam "wyginam smialo cialo"i jakas pinda dodala komentarz "oj ja bym ci pokazala jak sie wygina ciało...",usunelam wtedy jej komentarz i zablokowałam ogladanie galerii przez nieznajomych.
      A co do wagi to moja Izabelka 2-3 tygodnie temu ważyla 13.600kg,a mierzy 90cm(mówią ze duża z niej kobietka).Emilka to drobniutka moja niunia,w ten piatek mam z nia bilans 4-ro latka,wiec dowiem sie jak sie rozwija.No i poprosze o skierowanie do logopedy bo jakos mi se wydaje ze niewyraznie mówi,Iza wyrazniej...No i jakos języczek ma przyrośnięty...
      Dziś do kitu sie czuje,boli mnie glowa Milego dzionka.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej,
        już po lekarzu, nie było najgorzej, Amelka dzielnie się położyła i dała sobie włożyć palec.. nie płakała i nie wyginała się, jest naprawdę kochana, niestety czeka nas radykalna zmiana diety i wyuczenie nawyku codziennego wypróżniania się jeśli nie załatwi się co dzień to czopek w ruch, musiałam też zakupić domową lewatywę 2 tygodnie bez kaszek, wprowadzić więcej surowych owoców i warzyw, surówki, kompoty i woda, woda i jeszcze raz woda..
        dziś załatwiła się nareszcie (od soboty) mega twarda i wielka ale krwi nie było
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Widzisz Czacza Ty masz z córcią problemy z zatwardzenie a u nas na odwrót, odkąd lena miała to pierwsze zatrucie co ponad miesiąc ostra dietę miała to teraz co jakiś czas też rewolucje i u nas raczej rzadko kupy normalnej konsystencji tylko wiecznie wodniste albo jakieś dziwne

          a ja przegapilam akademie pampersa bo wczoraj i dziś w parku chorzowskim byli a dziś to już za późno a popołudniu jadę do babci bo urodziny ma
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            anaksos nie wiadomo co lepsze (gorsze) niby biegunki są niebezpieczne ale zatwardzenia równie niedobre są byliście z Małą u lekarza? wiecie od czego może mieć te "dziwne" kupki?
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              No mnie na szczescie problem kupowy nie dotyczy,Iza robi codziennie ''piekna" zdrowa kupke,Emilka 3-4 razy dziennie(ona tak ma od noworodka,alergia na produkty mleczne),pewnie dlatego taka drobniutka,bo co zje to hmm...no wiecie...
              Czacza a ile pije Amelka..?może za mało..?Albo za dużo soków jej podajesz..?Iza pije do 1,5litra dziennie.Dobrym sposobem jest podanie zaraz po obudzeniu sie dośc ciepłej wody do wypicia(pół szklanki).Na mnie to działa hehehe.
              aniasos a może Lena jest po prostu na cos uczulona stąd te kupy takie dziwne.Emilka też robi "luźne" kupy,Żadko kiedy kupa jest twarda.ale jak juz pisalam-jest alergiczką.
              spadam bo Iza marudzi...

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Bry.


                Bylam dziś z Oskarem na pobieraniu krwi
                Nie plakał wogole..
                az zdziwiona bylam ze mam tak dzielnego kawalera

                co do kup.. F kilka razy dziennie moze.. po mnie to ma Oskar.. zalezy od dnia. raz kupa jest 3 razy do poludnia.. a czasami kilka dni nie robi. Ale są normalne.Tylko ze cuchną straszliwie. wejscie po chlopcach ( po Ł tez ) do toalety to samobójstwo.. to tyle w tym temacie


                glowa mi peka dziś..
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  ha ha ha ha no to widzę kupowy dzień dzis u nas

                  u nas normalnie jak na razie ksiażkowo

                  mężek pojechał na rybki wróci w nocy syn wariuje z kolegą Maja u koleżanki bo przyjechała do sasiadki a Haniula ogląda bajki
                  u nas upał nie do wytrzymania rozpuszczam sie
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    dobry!

                    U nas z kupami ok szkoda tylko że w pampka. Choć- nie chce zapeszać, ale od 3 dni Kris znów woła że idzie kupa i biegnie do nocnika. Z siuśkami kicha jak do tej pory- oznajmia mi po fakcie że się zsiusiał i błaga żeby go przebrać, bo "psecies jest cały bludny" wczoraj przybiegł i oznajmił mi że zrobił siku na dywanik. Wchodze do pokoju, a dywan zwinięty w rulonik i wepchnięty w kąt ślady zatarte.

                    Majorka, Ty masz wkładkę hormonalna Milena- czy jakoś tak? Możesz przypomnieć ile dałaś za taką imprezę łącznie z założeniem?
                    Ja dzisiaj byłam u gina na zaaplikowaniu drugiej dawki leku i krzyknął za taką wkładkę jedyne 900 zł MASAKRA! Na razie itak się nie zdecyduje, bo za rok chcemy zacząć pracować nad drugim bąblem, ale potem na pewno się skusze

                    U nas na osiedlu właśnie trwa akcja likwidacji gniazda szerszeni przez strasz pożarną. Mam nadzieje że się powiedzie, bo aż strach z domu wychodzić. Wieczorem jak tylko zaświeciło się światło w pokoju, to skubane nawet w 6 potrafiły dobijać się do okna. Dobrze że mamy moskitiery


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      http://apps.facebook.com/konkurs_wat...ZsriTWxoajwM#_

                      głosować proszę

                      w pasku wejdźcie na galeria głosowanie i tam musicie lenke poszukać bo nie umiem linka bezposrednio zrobić
                      lenka jest z dwoma kucykami w różowych spodenkach i gumiakach
                      Last edited by ankasos25; 24-08-2011, 21:50.
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        http://apps.facebook.com/konkurs_wat...7f4c0b976575d4


                        a moze to ten link
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                          http://apps.facebook.com/konkurs_wat...ZsriTWxoajwM#_

                          głosować proszę

                          w pasku wejdźcie na galeria głosowanie i tam musicie lenke poszukać bo nie umiem linka bezposrednio zrobić
                          lenka jest z dwoma kucykami w różowych spodenkach i gumiakach
                          proszę bardzo - głos oddany
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Dziękuję

                            ja dziś spędziłam dzionek poza domem tzn pół dniaa jutro jak dalej beda takie upały to pojadę do rodziców na działkę troche słońca zlapać i popluskać się w baseniku
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Nicholja mam zwykłą miedzianą jest super i za jedyne 130 zł u mojej gin wiec chyba najtaniej bo inni wołali po 400 dobrze sie czuje wszystko ok

                              u nas burza i leje wichura sie zerwała aż mi okna sie pozamykały
                              wyłaczam kompa żeby nie siadł
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                jaaa teejj co za pogoda, w nocy padało, teraz jeszcze kropi, ciemno w chacie jak cholera, dziś planujemy spotkanie z dziewczynami z Poznańskiego wątku ciekawe czy się rozpogodzi
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X