Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    No fakt, rodzinnie z tymi imionami wyszło
    a Kajtek, to mi też się z psem kojarzy, ale to naprawdę rzecz gustu. Mi nigdy nie podobały się zachodnio-telenowelowe imiona, takie udziwnione, a teraz mi się Mia podoba, czy zamiast Zośki - Zoja...

    A nasz wybór jest na całe życie dla naszych bąbelków Mi moje imię się nie podoba od zawsze i chciałabym zamienić pierwsze z drugim i być Anną, a nie Natalią...

    A fotki genialne. Mój każe sobie wieszać koce na krzesłach, a ostatnio najlepszą zabawką jest karton i po co tyle kasy na zabawki wydawać??? W kartonie ogląda bajki, rysuje, udaje, że o jego samochód no i "schowek". A jak pytam przed czym się chowa to mówi "przed potworami", a jak pytam jak ma na imię ten potwór, to mówi "mama" I

    Czacza, a tu jest o zapachach w ciąży, tak dla teściów:
    http://www.poradnikmamy.pl/Ciaza-i-p.../strona-2.html

    I tak sobie pomyślałam, że jakbym ja się schowała do łazienki i kazała wietrzyć, to by była święta obraza majestatu
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      cześć jestem i ja

      ale wykończona !! praca praca i praca i końca nie widać

      ale cóż trzeba sie cieszyć że sie ma prace w tych czasch, ja mam w sumie 3 miejsca pracy i 1,65 et, ale wyrabiam sie miedzy 9-15 więc nie jest źle weekndy wolne , tylko troche pracy mnie to kosztuje, nie ma kawek w pracy i pogaduszek tylko robota, ale przynajmniej wiem za co tylko teraz najgorszy okres w księgowości ! ale jakoś dam radę w końcu nie pierwszy raz

      a jeszcze wczoraj byłam z Polą u fotografa a dzisiaj złożyliśmy wniosek o paszport dla niej, ma być do odbioru za 2 tyg

      rano przed pracą byłam na pobieraniu krwi z Gabi , z sobą i z m, takie rodzinne badania
      a po pracy miałam zebranie u gabi w szkole i wróciłam do domu o 18 tej , mówie wam już powoli nie wyrabiam

      ale 4 lutego wyjeżdżamy na tydzień do słowacji więc może troszke odpocznę
      Last edited by kala8; 10-01-2012, 20:26.
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dzień dobry!

        Kala mimo że praca ciężka to chyba jesteś dobra w tym co robisz skoro masz aż 3 etaty a Słowacji ci baaardzo zazdroszczę super!

        Komu kawkę?

        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej hej i co tu takie pustki jeszcze śpicie?

          Natorkuja mam Maje i jestem z tego imienia zadowolona jest spokojna grzeczna i dosć madra hehe zawsze czymś zaskoczy i bardzo wygadana ale mi te imie w głowie siedziało jeszcze zanim poznałam mojego m czyli przed 16 urodzinami hehe jaoś tak zawsze o niej marzyłam i tak czekałam na tą dziewczynke aż mi w końcu wyszła,jeśli chodzi o Kajtka to ja całe swoje młodzieńcze zycie miałam takiego pieska hehe i też jakos kojaży mi się własnie z pieskiem ja dla chłopaka jak by sie trafił zamiast Hani miałam Igora i Szymona a Dawidy to takie łobuzy bynajmniej ci których znam

          Ania Fifi super sobie zabawę znalazł moje okładaja ławę podyszkami tak między naroznikiem a ławą robią dachy i siedzą w środku udajac domek hehe a jeśli chodzi o czytanie to tylko tata czyta wieczorami albo Maja opowiada cała książke bo juz wszystkie zna na pamięć ona kocha ksiażki to dla niej najlepszy prezent jak dostanie nowa

          ja już po śniadanku i z chęcia taka kawusie wypiję
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dzien dobry(dla kogo dobry to dobry)
            Nocke miałam do kitu,wymiotowałam 6-7 razy,czuje sie jakby mi się flaki poprzestawiały....
            Izulka i maż nadal zdrowi....ciekawe na jak długo...?
            Iza nad ranem przyszła do nas do wyrka,zobaczyła miskę przy lóżku i powiedziała "ojej,biedna mama,nie martw się,jestem przy tobie..."No i głaskała mnie po plecach zamiast usnąć-moja niunia kochana
            A gdzie RENATKA...........? E !!!! Wracaj mi tu,natychmiast !!!!
            Nie mam siły na nic,ale jakos muszę się wziąść w garść,obiad sam się nie ugotuje,na przykład....
            Pa.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              chudzinka, trzymaj sie bidulo A Izunia rzeczywiscie kochana

              Mi tez sie strasznie Maja podobala, Maik mial byc przeciez Maja , a dla chlopakow to mi sie juz imiona wyczerpaly

              Mam juz nowa kuchenke, jestem w raju doslownie, tak mi sie straaasznie podoba, fotki mojego ciasteczka
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hejka!

                na razie spokój z mdłościami, oszczędzają mnie wszyscy choć jak szłam dzisiaj po zakupy to jakimś gównem palili w kominach i myślałam że zemdleję ze smrodu..

                nator ale teściów nie było jak wietrzona chata była, nie wiedzieli nawet że takiego smrodu zrobili..

                aniu ale zrobiłaś ochotę z tą kawusią, pijam jedną dziennie choć nie ciągnie mnie kawosza do niej ostatnio, dziś sobie kupiłam cappuccino czekoladowe

                chuda co Wam z tymi żołądeczkami jest??? biedulko oby Wam szybko przeszło..

                grygorku ale bycza ta kuchenka, teraz to dla całego wojska możesz pichcić
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Chudzieńka biedulko trzymaj się i bierz te wszystkie elektrolity i bakterie moze ci pomogą już nie wiem co ci dolega żeby tak długo męczyło? Izula naprawde kochana

                  Grygorku no to ci sie teraz bedzie super gotowało fajnie miec cos nowego nie ja czekam na swoje łóżko i planuję stół kupić bo już nie mam jak imprez robic albo pożyczamy albo ogrodowy stawiamy w zależności od ilości gości ale moze jak zwrot za dzieci zrobia to sobie zafunduję

                  no i rzeczywiście Renatka jak kamień w wode WRACAĆ MI TU SZYBKO!!!!!!!
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hejka)
                    imiona na tapecie?hm Dominik mial byc Gabrysią gdyby byla dziewczynka
                    wiec jak jeszcze nam sie trafi bedzie Gabi-chociaz Nadia mi sie tez podoba a gdyby byl kolejny chlopak Nikodemmezowi sie niezbyt podoba ale nie jest calkiem przeciwny
                    a ogolnie to choróbsko mnie dopada jakies psikam smarkam ech...a w weekend do szkoly-ale ciesze sie troche wyjde z domu
                    Dominik rano dzielnie wstaje gdy budzik zadzwoni i ubiera sie sam ladnie-oprócz rajstopek jak narazie,ale na wszystko przyjdzie czas.
                    Chuda-kuruj sie bidulko,a Izunia slodka naprawde,jaka pomocna







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Bry paniom booooooooooooooooooooooooooziu jak tesknią, wywołują alez mi miło sie zrobiło.. ryj mi sie cieszy

                      Grygor fajna kuchnia. No i nie dziwie ci ze sie cieszysz. ja za rok bede wzdychac i sie chwalic jak chata ma stanie i sobie bede dzialać w srodku

                      Imiona! jesli mi zdazy sie miec trzecie bejbi to syn Szymon najpewniej. Chociaz boje sie ze bedzie mi sie z bratem kojarzył. Seweryn mi sie podoba, Olaf..ale Ł patrzy na mnie jak na kosmite.. Dla panienki Laura..ale jw Ł na mnie patrzy. Malwinka tez piekne a MAja? maj jest juz duzo..przynajmniej wokół mnie...

                      Angine mam.. garło tak napindala ze ledwie paszcze otwieram..ale zyje.
                      Chuda wspołczuje wymiotów..

                      co do mdłosci i wrazliwosci.. Czacza ja to samo mialam.W sklepie nie dalam rady stac bo rzyg od razu. Nawet F głodował.. bo otworzenie lodówki powodowało u mnie takie wymioty ze masakra. Przez ten okres dziec rzywił sie sam w sumie..Dobrze ze był na tyle rezolutny ze potrafił sam sobie parowke ąć.A obiady jadał w p-lu. Weekendy moja mama go zywila, bo ja wisialam nad sedesem. zle wspominam te momenty.. naszczescie trwały do 4 m-ca.. potem zaczely sie skurcze.. i nagle mi nogi odejmowało. Chyba mnie syn gdzies uciskał..

                      Ania, super zdiecia. Moi panowie tez mają takie pomysły. Domki pod stołem, bazy w szafie, za łóżkiem, zjezdzalnia z ksiązek ułozonych przy łóżku i tego typu podobne. Czasami to smiech bierze jak poslucham i popatrze na chlopców..
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej hej,

                        Chudzinko nasza, Ty nam znikniesz. Leć do lekarza, niech wezmą próbki na posiew bo to straszne, że Was tak męczy. Może poproś o Torecan w czopkach przeciwwymiotnie od lekarza??? Nie wiem jak Wam pomóc, ale ratuj się kruszyno. A Izunia - sama słodycz

                        Majorka, o Kacpach też mówią że diabliki i rzeczywiście wszędzie go pełno i często "mnie nie słyszy", jak mówię coś nie po jego myśli... ale jest tesz kochaną przylepką mamusi Mi imię Maja też się podoba od lat, ale mam wątpliwości co do imienia skoro "miał to być Kacper Mają"

                        Grygorku, ale kuchenkę sobie strzeliłaś że szok. Tam jest 6 palników??? To teraz w napięciu miesiączkowym (jak w kawale) możesz gotować w 6 garnkach bo tak!

                        Itka, Gabi mi też się podoba, ale Radziowi nie i doopa, a dwie Nadie mam u przyjaciół i też słabo, choć podoba mi się to imię. To jakieś straszetne obciążenie dla rodziców dobrze wybrać imię

                        Czacza, cieszę się że słabsze mdłości. U mnie też dziś lepszy dzień.
                        A co do zapachów, to ja mam teraz tak, że jak tylko poczuję coś co mnie męczy natychmiast muszę od tego odejść bo będzie źle Dziś w sklepie uciekałam przed śmierdzącym babskiem, a ona jak na złość lazła za mną... ech złośliwość rzeczy martwych i ludzi żywych, he he.

                        lecę na jabłko, bo mi się chce...
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Siemka
                          Dzis mi lepiej,choc wieczorem wisiałam nad miską,ale nie wymiotowałam,bo nie miałam czym...Nic wczoraj nie jadłam...
                          Dziś lepiej,nawet kawke pije i jakoś mi smakuje.
                          Renatka he he he,wywołałam cię.Zdrowiej nam,no!!!
                          Grygorku no mi tez się kuchnia podoba
                          Tak z innej beczki... Co planujecie dla dziadków w ich święto..?
                          Moje niuńki maja 4 babcie i 4 dziadków... I zapewne kupimy po bombonierce i obowiązkowo dostaną po laurce.
                          Zaraz wstawie fotke mioch pokemonków.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Fotki
                            *pierwsza to wczorajsze zdjęcie
                            *druga fotka to jak byłyśmy ostatnio u dentysty
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hejka,

                              Chuda, cieszę się, że lepiej, ale zamiast kawki to Ty jedz, bo nam naprawde znikniesz
                              Emilka widzę, że jest wzorem dla Izulki. Obie są śliczne i mają piękne kędziorki na główkach.
                              Ja ostatnio też byłam z Kacprem poraz pierwszy u dentysty i naśmiałam się z niego jaki był ważny w czasie badania Mój zuch!

                              A ja dziś mam paskudny poranek. Czuję się beznadziejnie, mam mdłości i wymiotowłam a do tego nie mogę spać. Wczoraj usnęlam po 1, w nocy 2 razy siku, a jak obudziłam się o 6, to już nie mogłam zasnąć dalej... i teraz też już nie mogę spać... ech, pokręcone to wszystko
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Cześć

                                Nie no Grygor kuchnia wymiata! Teraz to możesz jeszcze kilka bobasów urodzić hehe tyle masz palników hahaha :P

                                Natorku współczuję mdłości, oby szybko minęły... Jak sobie radzisz z Kacprem? Pewnie ci ciężko? Chyba, że tak rezoluty jak Filip Renatki i sam się karmi?

                                Chuda śliczne te twoje niuńki I co powiedział dentysta? Czy teraz dzieciom lakuje się ząbki? Ja się zbieram do tego dentysty i jakoś mi nie po drodze...

                                Jeśli chodzi o imiona to ja jestem nastawiona twardo teraz na Lenkę lub Miłosza. Mój K się nie wypowiada, jemu to się żadne szczególnie nie podoba, zresztą twierdzi, że jeszcze czas. Dla Julci wybraliśmy imię jak dowiedzieliśmy się, że będzie dziewczynka.

                                Maja kojarzy mi się niestety ciągle z pszczółką Mają Bez urazy Majoreczko Ale jedną Maję miałam w przedszkolu i była słodka. Wogóle jakoś imion dla dziewczynek więcej mi się podoba.
                                Last edited by katarzynar; 12-01-2012, 15:21.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X