Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Nichol dokładnie to juz nie pamiętam jak to miałam przepisane ale wiem,że też przez 10 dni brałam i jak odstawiłam to po jakimś czasie laktacja znów wróciła i jeszcze kilka dni brałam.Więc myślę,że to co napisane w ulotce to dotyczy tych kobitek zaraz po porodzie co nie chcą lub nie mogą karmić
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
      Dzięki dziewuszki za odpowiedzi nt. zakrztuszenia.
      Wiem już że nigdy w życiu nie zostawie młodego samego z przekąską w ręce. Czasem rano jak szykowałam sie do pracy to dawałam mu w łape biszkopta i on łaził z nim po domu i wcinał, a ja sie spokojnie ubierałam itp. Jak pomyśle że mogłoby sie cos takiego zdarzyć kiedy ja byłam w łazience, a on w pokoju to mam ciary normalnie.

      Madzik , i do ciebie mam pytanko znowu.
      Byłam u pani doktor, przepisała mi Bromergon (swoją drogą lek- 5zł, a wizyta 50). No i kazała mi zażywać 3 razy dziennie przez 10 dni, a w ulotce wyczytałam że dawke zwiększa sie stopniowo i potem 2 razy dziennie przez 14 dni. No i nie wiem- czy ona się walnęła i źle mi podała, czy w ulotce chodzi konkretnie o kobitki zaraz po porodzie (bo tak pisze- w okresie poporodowym) Napisz prosze jak to było u Ciebie



      Ja własnie bromergon brałam.zarłam je 14 dni po 2 tablety dziennie..i goowno pomogło..:? no ale jak ju z pisaląm ze ną zawsze b yło duzo nie tak ze nawet silne tablety na mnie nie dzialały..
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Kuuurdeeee, a podobno takie dobre te tabsy
        Ja mam tak jak madzik, przez 10 dni i po 3, może madzik miała po 2 i u Cibie Renatka też może nie pomogło, bo zbyt mała dawka na dobe

        Ciul, zobaczymy.


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
          Kuuurdeeee, a podobno takie dobre te tabsy
          Ja mam tak jak madzik, przez 10 dni i po 3, może madzik miała po 2 i u Cibie Renatka też może nie pomogło, bo zbyt mała dawka na dobe

          Ciul, zobaczymy.

          Brałam po trzy na dobę,po dwóch dniach zaczęły działać,tzn.piersi wróciły do normy.Ale ściągałam laktatorem to co się zbierało,tak kazała położna.Długo też nie można ich brać.
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej aleście sie rozpisały tylko czemu tak szybko skończyłyście pisać

            ja byłam u mamy bo Maja miała od 12 gorączke 39,5 i leżała jak sztywna pojechaliśmy do lekarza i dostała antybiotyk bo stan zapalny dróg oddechowych

            co do Bromergonu to ja go brałam jak nie mogłam zajść także dziewczyny uważajcie i się dobrze zabezpieczajcie,Nichol sama nie zwiększaj dawki bo to moze zmienić twoje zachowanie psychofizyczne więc zgodnie z zaleceniami proszę
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Juleczko dziś wielki dzień Twojego święta i forumowa ciocia o tobie pamięta więc z okazji 1 urodzin składam Ci moc życzeń:mnóstwa prezentów i gości,przyjaźni wielkich i małych,wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego,wszystkiego najlepszego!
              Attached Files
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Inka i Majorka w imieniu Juleczki dziękuję za życzonka

                Nie piszę, bo remonty u nas i tylko ze ścierą biegam, ale podczytuję w przerwach na kawę

                Majorka współczuję biednej Mai, teraz napewno będzie już lepiej

                Dobrej nocki




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Juleczko wybacz cioci skleroze ( każdego moze dopaść ).Wszystkiego najlepszego z oazji przedwczorajszycch urodzinek.spóźnione ale szczere :*
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej wszystkim !!!
                    No wlasnie i ja pszepraszam za sklerozę i składam spóznione życzenia urodzinowe dla JULECZKI U nas dzisiaj wyszedł 10-ty ząbek,pewnie z miesiac bedzie spokój
                    Humor mi się juz poprawił,jakos to wszystko w końcu strawiłam !!! Mój mąż to jak zwykle wszystko potrafi obrócić w żart i powiedział żeby (jak da radę) zrobili ze mnie dziewicę...,głupol.....
                    Dziewczyny podobno pampersy z tesco firmy tesco- niebieskie opakowanie są zaj*****,niby są identyczne jak oryginalne pampersy,używała ich któraś z was?
                    Wczoraj wyjeliśmy szczebelki z łóżeczka Izulce,ale ma frajdę-wchodzi i wychodzi ciągle z niego,jest zadowolona.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka

                      dziś troche późno ale robilam cycuchy zaraz się pochwale

                      z Mają już lepiej szaleją i nie ma znaku choroby no ale antybiotyk trzeba skończyć

                      mój M złowił dziś na swoim jeziorku 5 karpi i linka ale będzie wyżerka

                      a oto cycolki
                      Attached Files
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Majorka! Cycuchy pierwsza klasa!!!

                        Kala dziekujemy za zyczenia
                        Last edited by AMSW; 17-04-2010, 14:51.



                        Rosne...
                        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                        16.11.2009 5620 gr, -
                        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                        17.06.2010 9250 gr, -
                        06.09.2010 10600 gr, 77cm
                        14.12.2010 11600 gr, 81cm
                        05.05.2011 11900 gr, 83cm
                        20.09.2011 13200 gr, 90cm
                        14.01.2012 14300 gr, 93cm
                        19.07.2012 15500 gr, 98cm



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Chuda i Renatka dziekujemy za życzonka

                          Chuda pewnie, że będzie dobrze, a mój małż też ma specyficzne poczucie humoru ale czsami właśnie w takich sytuacjach to zaleta a nie wada.

                          Majorka cycuchy superowskie wyszły. Jak dasz rade to wklej zdjęcie swojej szprycy, poszukam sobie podobnej, bo moja to tragedia, dziś robiłam torta, takiego zwykłego okrągłego i dekorowałam tak jak ty bitą śmietaną i moja szpryca daje radę z 6 małych snieżynek na raz, myslałam, że oszaleję, tyle to trwało...

                          Dopiejam kawkę i kończę sprzątanko, jutro impreza urodzinkowa na całego a dziś ma przyjechać jeszcze koleżanka i musze się doprowadzić do porządku, żeby ludzi nie straszyć hehe




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            cześć

                            to ja też skleroza, ale ja jestem z was najstarsza to mam prawo

                            [COLOR="Magenta"]wszystkiego naj naj naj dla Julki z okazji pierwszych urodzin [/COLOR] buziaki od Poluchy
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Kasieńkojutro zrobie zdjęcie bo dziś już ciemno a chcem zrobić komórką żeby się nie bawić w zmniejszanie,ale od razu ci powiem kupowałam ją w Lidlu za 25 zł końcówki ma metalowe a powiedz mi dodajesz coś do śmietany typu fix czy tylko śmietana?

                              Chuda trzymam kciuki za zabieg ty teraz będziesz miała swoją ładniejsza niż modelki tylko pozazdrościć

                              torcik wszystkim smakował dostałam smsa
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                no ładnie i nikt tu nie zagląda

                                to i ja ide spać dobranoc
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X