Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    MEGI KOCHANA

    W dniu urodzin Twych kochana, życzę szczęścia pod dostatkiem. Aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś ukradkiem. Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości. I by nigdy Ci nie brakło - marzeń, wiary i miłości.
    Attached Files
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej Witam po dłuższej przerwie!

      Mężulek zabrał nas na wieś, taki spontan i nie było nas troszkę próbowałam Was doczytać ale nie dałam rady bo takie eseje napisałyście, że może spróbuje dzisiaj

      A przede wszystkim STO LAT dla naszej MEGI kochanej!!!
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Pisałyście coś o gorączkach, u nas póki co nic się nie dzieje.
        Wczoraj byłyśmy na szczepieniu i ważymy 12kg i mierzymy 83cm

        Pisałyście też o Syrwuni. Rzeczywiście nie fajna sprawa. Wiem jak najbliższe osoby potrafią czasem powiedzieć przykre słowa. Kiedyś moi rodzice dość ostro mi dogadywali... a mój braciszek to zawsze ten najlepszy był, no ale cóż.
        Syrwunia powiem Ci tylko tyle, że nie ma co być z człowiekiem który jest niespełna rozumu, a bycie z takim człowiek ze względu na dziecko też nie jest dobrym wyjściem. Z resztą czy Nikola chciałaby mieć takiego ojca ? ją też będzie straszył samobójstwami ? jestem dzielna i wiem że sobie poradzisz. Wiadomo, że rodziców się nie wybiera, ale po takich słowach lepiej być z nimi na dystans... i jest wiele dobrych ludzi na świecie i wierze, że się poukłada. A co do Adama..... zrób tak jak podpowiada Tobie serce....
        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Witajcie. Dawno mnie nie było. Przepraszam. W weekend bylismy na urodzinach mojej mamy (41). W Niedzielę odpoczywaliśmy

          W poniedziałek dostałam @ - dwa dni szybciej. Znów Nam sie nie udało

          Moja mama zaproponowała opieke nad Kacprem, wiec ja szukam pracy. Jutro jade do miasta poroznosić moje CV
          KACPEREK 25.02.2009
          2520g i 49 cm




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dzien dobry

            Co sie dzieje dziewczyny znowu, pustki takie okropne

            Wczoraj malowalam wzorek dla szwagierki, ma-sa-kra jakie to wybredne, i na koniec jeszcze zawalila brokatem, tak, ze wszystko sie niewyrazne zrobilo i byla zadowolona, ja pier...., rzadko klne serio serio, ale ta kobita "gra mi na nerwach" lepiej niz rodzona matka, i do tego straaaaaaaaaasznie, przebrzydle "upieksza prawde" badz w druga strone, a ja slucham i slucham i spokojnie cos odpowiadam a ta dalej nawija jak nakrecona, myslac, ze kazdy taki nieswiadomy czy jak to jest z tymi "nalogowymi klamczuchami", ostatnio wlasnie maz moj szanowny uwierzyl w moje "przesadzone bajeczki, ktore to przez zwykle uprzedzenie sie u mnie biora i nielubienie jego biednej siostry", a przekonal sie na wlasnej skorze, kiedy ja bylam w Polsce, a siostra kilka razy jakies relacje mu zdawala, czy poprostu przyszla sie wyzalic. No i stwierdzil, ze poprostu "Masakra" , jakie ta kobita ma skrzywione postrzeganie rzeczywistosci i problemy typu "z igly widly", ktore tak na serio potrafia jej nadrujnowac skrawek zycia. I nagle sie okazalo, ze to nie ja przez tych pare ladnych latek przesadzalam, tyle mojego

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              ide zaraz zrobić śniadanie mojej ferajnie ,sama z chęcią położyła bym się spać

              wczoraj kupiliśmy świnke na urodziny mojej siostrzenicy i jak na razie jest u nas a Maja z Hania w siódmym niebie Maja tylko chodzi i mówi ze ona też będzie miała tylko M nie chce słyszeć o żadnym zwierzaku więcej ja to bym szczurka ale jak na razie mamay za duzo zwierzątek więc poczekamy aż któreś wyciągnie nóżki albo płetwy

              Magicano to mieliście nie za wesolo ciągle słuchajac jak sie mamy humorzą ja nie lubię jeździć z moją mamą ale z tatą bardzo chętnie a z teściową jeszcze lepiej
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Sto Lat, Megi!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Co porabiacie dziewczyny
                  Ja zaczelam pazurki u stop niedawno robic
                  Ladna pogoda sie zapowiada na dzisiaj, zobaczymy co z tedgo wyjdzie, bo ostatnio tez tak sie dzien ladnie rozpoczynal a kilka godzin pozniej chlapa

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Witam i ja,

                    STO LAT DLA MEGI!!!

                    u nas nocka w miare. Mati obudził się o 4 ej i potem u nas w łóżku już nie chciał, tylko mnie za włosy szarpał. Dopiero jak się przeniosłam z nim do innego pokoju to zasnął.

                    Ja teraz siedzę przy kawce i nadrabiam zaległości w doczytaniu Was
                    Mateuszek 30.04.2009

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez vini-miki Pokaż wiadomość
                      Co porabiacie dziewczyny
                      Ja zaczelam pazurki u stop niedawno robic
                      Ladna pogoda sie zapowiada na dzisiaj, zobaczymy co z tedgo wyjdzie, bo ostatnio tez tak sie dzien ladnie rozpoczynal a kilka godzin pozniej chlapa
                      jak to co ?? ja siedzę w pracy i zamiast pracować czytam co tu naskrobałyście

                      wszystkiego naj i sto lat dla megi
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Czesc dziewczynki,

                        Dziekuję Kochane za pamięć i życzenia


                        u nas nocka znow kiepska , wczoraj małeku po południu troche przeszło i nie pojechalismy na umówiona godzine ale o 19 znów 39 no to znów dzwoniłam do lekarza i zgodził sie nas jeszcze przyjac , od poniedziałku juz mu cos na gardle wyskoczyło i stwierdzil ze duzo dzieci tak teraz choruje ale jak do piatku nie przejdzie to antybiotyk a na razie co 2 godziny panadol i ibum na zmiane zeby zboc goraczke, ,masakra, no i jeszcze jesc nic nie chce ale duzo pije wiec chociaz to dobre.
                        Uciekanm bo sie przebudził , moje biedactwo
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hello
                          Ja tak jak Kala siedzę i "pracuję" wytrwale
                          Magica 100 latek!!
                          Paulichen ja też mam w domu Hydroksizinę ale ja dostałam od lekarza na uspokojenie Filipa, bo miał takie okresy że budził się w nocy 100 razy a jak dostawał 3-4 dni na noc łyżeczkę to się wyciszał i normalnie było.
                          Ania jak ty to robisz że ci dzieciaki dają zrobić paznokcie?? zamykasz je w szafie czy jak?
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            heheeheh, noooo, mamy taka wielka, to sie mieszcza

                            Wiesz co? Dwoje dzieci - podwojny problem, ale tez z drugiej strony, caly czas sie soba zajmuja, czy to klotnia, czy zabawa, czy bijatyka, na a do mnie przychodzi coraz jeden czy drugi, ale looknie tylko, a, ze widza, ze i tak nic im nie skapnie z maminych skarbow, to na takich wedrowkach sie konczy
                            noo, te pazury to i tak z przerwami, czy na sikanie, czy na zrobienie jedzenia, czy na interwencje, ale da sie zrobic... no wlasnie juz mam skonczone, nogi to nie tyle roboty co u dloni..zwykly french...pozniej moze pstrykne, bo teraz na podworku siedzimy z Vinim, a Miki juz kima sobie.

                            Do potem

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              No i na podworko nie doszlam, bo sie przypomnialo, ze zupe trzeba robic , no wiec zupka juz sie gotuje a ja strzele sobie teraz kawusie

                              No i widze, ze monolog tu dzis musze ja prowadzic

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Aneczka dawaj do mnie na gg 10296900
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X