Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ooo, troche za pozno zajrzalam, bo teraz to juz Maik na chodzie jest, zupa zjedzona i bedziemy sie do sklepu zbierac, bo kawa mi sie konczy, a tego nie daj zeby zabraklo....to moj nalog

    No wiec wybywamy za chwile z domu, ale numerek gg jak najbardziej wklepie i bede cie nekac od ranca hahah

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ale sie u nas zrobily pustki na miescie, upal jak jasna cholera tylko klientow mi odstrasza ja jestem caly czas na gg a mamacafe odpalam jak mi sie przypomni wiec dziewczyny piszcie
      zastanawiam sie co u Sylwi naszej....
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Wpadam na chwilkę tylko zobaczyć co u Was. Mati przed chwilą zakończył ponad pół godz koncert. To musi być ząb, bo wył bardzo. Dałam mu czopek Nurofen i już przeszło. Teraz siedzi i wcina obiadek.

        Do zobaczenia później
        Mateuszek 30.04.2009

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hello

          My dzisiaj znowu słomki z Weronią jesteśmy nio ale już niedługo wróci więc siedzimy i czekamy

          U nas nadal czwóreczki nie chcą się przebić.... nio ale słyszałam, że podobno ciężko wychodzą. Na szczęście moje dziecię nie jest zbytnio marudne więc tylko się cieszyć

          A co tam u Was ? jakieś pustki dzisiaj....
          Moje gg to 831615 jakby ktoś chciał mnie ponękać od rana ;p
          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Już jestem, Mati śpi a ja zajadam bób i popijam winkiem.

            Czy ktoś się przyłączy?

            M jutro ma zabieg wyrwania kilku zębów a właściwie tego co po nich pozostało, więc muszę go dziś dopieścić...

            Na razie jestem z winkiem i czekam na Was
            Mateuszek 30.04.2009

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Witaj Magica

              Ja z chęcią winko bo za bóbem to nie przepadam mimo że to należy do fasolowatych ale jakoś ten zapach mnie odstrasza nie co to fasolka szparagowa mniam
              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Cześć czołem kluski z rosołem

                Widzę, że tu martwica nastała, nie było co poczytać.

                Jamirka dołączam do słomianek, mój mężulek wyjechał na delegację, wraca jutro, Julka śpi (bez smoczka haha) i mam wolny wieczór Ale winka nie mam, popijam colę.

                Apropo smoczka AniasosLenka już na dobre go pożegnała???

                Czekam na was dziewczynki, odzywajcie się!!!!




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Tak na marginesie jakie polecacie sałatki na zimę z ogórków??? Ja znam z kurkumą i papryką mniam mniam, ale chciałabym w tym roku coś na odmianę.




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kasiu, a może sałatka szwedzka ? tzn u nas się to tak nazywa... a przepis... ogórki na pewno, cebulka, jakieś zioła i czymś się zalewa - wodą z octem ? musiałabym dokładnie mamę spytać bo ja to tylko kiszoniaki robię
                    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Na sałatkach ogórkowych to ja się nie znam niestety... więc nie pomogę.
                      Ale może w necie coś znajdziesz?

                      Fasolkę szparagową też lubię, mniam
                      Mateuszek 30.04.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kasieńko ja mam dwie sałatki pyszne ale przepis wstawie jutro jak bym zapomniała to mi przypomnij bom jakaś zabiegana jestem jutro na wyniki o 7,30 potem o 10 do Frankfurtu a po obiadku na zakupy bo torty mam do zrobienia i muszę pokupować bo siostrzenicy gitarę robie

                        dobra uciekam bo czekaja na mnie z kartami dzis znowu gramy w macao
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Wreszcie dotarłam

                          Widze że Sylwia sie dalej nie odzywa...

                          Krisowi też przebijają sie właśnie czwórki teraz. Mamy juz 1 całą, 2 w połowie i jedna sie przecina. A Kris jak na prawdziwego mężczyzne przystało- znosi ból baaaaardzo ciężko, więc już kilka ładnych nocy mieliśmy z głowy...

                          Ja dziś z pomocą siostry wymalowałam wszystkie drzwi w naszym mieszkaniu na biało- stare budownictwo, stare drzwi, wyglądały już paskidnie. Jutro sąsiad który pracuje przy wykonczeniach mieszkań będzie ratował sufit w naszej kuchni, bo dach przeciekał i normalnie farba razem ze szpachlą złazi, jeszcze przedpokój wymaluje i gotowe wrócimy do "nowego domu" za kilka tygodni.

                          Kasiar, kochanie jakie Ty studia skończyłaś? Chodzi mi o kierunek, specjalizacje i uczelnie konkretnie.
                          Ja licencjat robiłam na Akademii Pedagogicznej w Krakowie- zaocznie oczywiście, Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Teraz po 2 latach przerwy pasowałoby sie wreszcie wybrać na magisterskie i kurka nie wiem gdzie
                          Na AP już nie wróce, poza tym tam jest masa osób na jedno miejsce. U nas w Tarnowie NIC nie ma, więc zastanawiam sie między Kielcami a Rzeszowem
                          Nie wiem tylko jakie tam są u Was uczelnie z takim kierunkiem


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejo

                            Jamirka szwedzką wyszukałam na Wielkim Żarciu, chciałam właśnie takie sprawdzone.

                            Majorka tak myslałam, że przyjdziesz mi z pomocą i przepisami oczywiście. Czekam więc

                            Nichol ja skończyłam pedagogikę wczesnoszkolną licencjat na KUL-u wydział w Stalowej Woli. Magisterkę też tam, tylko pedagogikę ogólną, specjalizacji nie było niestety.

                            Ale w Rzeszowie studiowało wiele moich koleżanek, właśnie taką specjalizację jak ty na licencjacie wczesnoszkolną z przedszkolną. Nie skarżyły się




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Oczywiście ja również zaocznie




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dziewczyny, ja lecę oglądać House'a i potem lulku.

                                Do jutra i dobrej nocki
                                Mateuszek 30.04.2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X