Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hejka,

    Kala, o rany, chyba mi wczoraj na tej działce całkowicie mózg obumarł hahahhaha, oczywiście,że u Mamy M. Ehhhhh....

    Majorka
    , ale u Was dobrze z tym deszczem. U nas jeszcze cały dzień skwar ma być
    Lecę po kawkę
    Do później
    Mateuszek 30.04.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Magica mama M to chyba teściowa ? czy się mylę ;p

      Majorka to są Twoje prawdziwe pazurki ?
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej dziewczynki,
        u nas wczoraj wieczorem jak chcialam z Wami popisac to straszna burza była a tak lało ze drzewa do polowy sie zginały a dzisiaj znów duchota
        A ja wam powiem ze synowa tez juz mam kolezanka w zeszlym roku w czerwcu urodzila coreczke no i od tego czasu nie mowimy do siebie po imieniu tylkko np czesc tesciowa poszukam gdzies zdjecia
        Last edited by megi84; 23-07-2010, 09:26.
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          to moj bartus i moja synowa na razie sie lubia nawet bardzo zobaczymy co bedzie dalej
          Attached Files
          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            jestem i ja z kawusi moja Hania non stop wyła normalnie jakby jakiś demon w nią wstąpił i musiałam w trakcie picia kawusi iść ją lulnąć potem zostawiłam dziewuchy z młodym i skoczyłam dopić kawkę teraz biorę się za obiad

            a co do paznokci to są moje własne pokryte żelem zawsze miałam takie długie nawet dłuższe tylko nic z nimi nie robiłam jak to moja kuzynka nazwała rosły na dziko
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              a to moje paznokcie też żelowe ale sam ich nie robię

              http://poczta.onet.pl/zalacznik.html...=111264258&s=1

              jestem w pracy i coś zdjęcie nie chce mi sie wkleić więc jest link
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej laski,wstawiam zdjęcie torta,miał być autobus ale masa mi sie rozlazła i musiałam zrobic cokolwiek.....Zła jestem
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Kala ja mam to samo z Izą,co jakiś czas przez kilka nocy wierci się,popłakuje i trwa to 3-4 godzinki,potem zasypia a rano budzi się uśmiechnięta... Tak u niej jest gdy ząbkuje,obecnie wychodzi jej dolna trójeczka...Także jestem z Tobą...

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Megi jak ONI pięknie na siebie patrzą na drugim zdjęciu Zresztą patrząc po kolei na zdjęcia to można serial nakręcić.Na pierwszym Bartuś zaczepia swoją wybrankę,na drugim głęboko patrzą sobie w oczy a na ostatnim ONA ucieka... hihihi
                    Last edited by chudagleba; 23-07-2010, 14:10.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Chuda tort super!!!
                      Kala nasz maly tez tak nieraz ma ale on to wyje jakies 10 minut tak jakby go cos bolalo ale juz wam o tym kiedys pisałam ale najlepszy sposób to spanie z nami od razu jest grzeczny
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć dziewczynki ,podczytywałam Was w tygodniu ale jakoś weny na pisanie nie miałam.Jutro ostatni dzień szkolenia,w poniedziałek już idę "do siebie" czyli tam gdzie będę pracowała.U nas też się coś zbiera na padaanie,ale jak wracałam ze szkolenia to tam lało a tutaj było sucho

                        Na szkoleniu niektóre kobitki fajne,pomocne a inne to takie damulki,Co wcześniej "pracowały w biurze".Ale idzie mi nieżle ,zresztą wszystkiego można się nauczyć
                        Mały cwaniakuje,walnie uśmieszek nieraz i myśli ,że tym sposobem wszystko załatwi.Mnie synowa dopiero rośnie,ma 3 miesiące
                        A ja jakoś słabo się ostatnio czuję ,miałam dostać teraz@ ,boli mnie brzuch ...i nic się nie dzieje...
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Witajcie,

                          ze mnie się leje pot strumieniami. U nas deszczu ani widu, ani słychu Duchota!
                          Wysłąąłm Wam namiary na nk i czekam na odzew
                          Całe szczęście, żę to już ostatni dzień upałów, bo już nie daję rady. Nie mówiąc o Matim.
                          Zaraz wezmę sobie kąpiel i włączę 'Nothing Hill' po raz setny chyba. Jest na BBC entertaiment o 21ej
                          A co do synowej/ teściowej, to zawsze mi się to myliło hihhihi aż wstyd

                          Madzik co do @ to ja miałam dopiero co i to opóźniony o 6 dni. czułam się fatalnie, i byłam słaba i był mocniejszy niż zwykle. I to w te upały...

                          Chuda mi tort też się bardzo podoba i napewno smakuje świetnie
                          Mateuszek 30.04.2009

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czesc kobity

                            ostatnie dwa dni siedze u mamki i w niedziele jedziemy do domu wreszcie (mezus juz wlasnie jedzie po nas - bidak )
                            a ja to taki tarapak kuzwa jestem z tym netem to sama namieszalam, ze nie moglam sie pozniej zalogowac u brata, a ze braciszek dzisiaj wrocil do domu, to sie odzywam, ale to bardziej w kwestii zameldowania, zaczne nadrabiac w poniedzialek a widze, ze niezle nastukalyscie
                            Jak ja tesknie juz za domemm, masakra, ze tyle czasu tu wytrzymalam z dzieciakami n o i za Wami tez sie stesknilam hihi, no bez neta to jak bez reki jak bum cyk cyk.
                            Dziewczyny do pogadania w poniedzialek paaaaaaaaaaaaaaaaa

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              magica to mi chyba nie wysłałaś bo nie mam żadnej wiadomości na priv
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                wysłałam jeszcze raz. ja się do niczego nie nadaje w takie upały
                                Mateuszek 30.04.2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X