Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witam pierwsza

    ja już przy kawce. U nas leje a mały ogląda Minimini. W nocy znów marudził i spaliśmy razem. Też nie wiem co sie dzieje, bo pisałyście, że u was podobnie. Wcześniej przesypiał do 6 a teraz łe i łe. Ale może to też upały.

    Milej soboty i buźka

    A i jeszcze jedno - do Mam wielodzietnych: jaka jest różnica wieku między Waszymi dzieciaczkami? M mnie pogania do pracy nad następnym ale ja nie jestem przekonana czy już doszłam do siebie po pierwszym hehehehe. Jemu to łatwo - zrobić i już nie?

    Paulinchen
    dzieciaczki super! Właśnie taka róznica wieku by była fajna
    Last edited by magica13; 24-07-2010, 09:59.
    Mateuszek 30.04.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hahhahaha
      wcale nie pierwsza, strona mi się schowała z bo nie odświeżyłam z wczoraj...
      Ale byłam w szoku, że Was nie ma
      Mateuszek 30.04.2009

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        cześć dziewczyny
        Paulichen, Grygorek kupę lat

        U nas też strasznie lało dziś z rana teraz też popada od czasu do czasu ale wcale nie jest chłodniej tylko wręcz przeciwnie duchota okropna... a ja wcdzoraj miałam taki młyn w sklepie bo dostałam 2 wory towaru i Damian mi metkował na zapleczu a ja rozkładałam, mówię wam cały dzień na nogach a jeszcze tak źle się czułam, głowa mi pękała i gardło bolało, jak sobie zmierzyłam temp. wyszło że mam 38* nie wiem jakieś osłabienie chyba ale wypiłam na noc teraflu i mi lepiej.
        Ankasos ja cie nie pomogę niestety nikogo nie znam...
        Magica wysłałam zaproszenie od Cegły jakby co
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez magica13 Pokaż wiadomość
          Witam pierwsza

          A i jeszcze jedno - do Mam wielodzietnych: jaka jest różnica wieku między Waszymi dzieciaczkami? M mnie pogania do pracy nad następnym ale ja nie jestem przekonana czy już doszłam do siebie po pierwszym hehehehe. Jemu to łatwo - zrobić i już nie?

          Paulinchen
          dzieciaczki super! Właśnie taka róznica wieku by była fajna
          magica u nas jest 6 lat różnicy , chyba dużo ale u nas sytuacja była szczególna

          mimo tak dużej róznicy wieku i tego że Gabi jest dosyć samodzielna to i tak bywa mi ciężko

          ,ale myślę że to dlatego że ja też już mam swoje lata jak na mamę i chyba bywam leniwa i wygodna , przynajmniej mam takie ciągoty, a tu lenić sie nie da przy Polce
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Kala napisałam Ci na priv...

            a tak ogólnie to witajcie wszystkie dziołszeczki

            widzę że córy marnotrawne powrocily

            maggica ja tez chce NK

            kurcze wczoraj do 3 robilam pazury i nie wyspana jestem
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Aniasos ja tez znam dobrego prawnika tylko on chyba w prawie rodzinnym typu alimenty itp sie specjalizuje ale troche daleko mamy do ciebie a on przez telefon to niechetnie ale moge ci wysłac linka z numer do kancelarii na priva mozesz sprobowac
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej ale dziś gwarno
                ja niestety też nie znam żadnego prawnika

                u nas leje cały czas bez przerwy dosłownie daje jak nie wiem ciekawe jak długo a na dodatek dopiero dali prąd dobrze ze tort zrobiłam z samego rana bo bym była w kropce

                Chuda ja się kąkurecji nie boje mozesz spokojnie piec torciki i oby coraz lepiej ci szło zobaczysz jeszcze troszke to cuda bedziesz robić a co do śmietany to ja cały czas dodaje barwniki tylko w żelu albo w w proszku nigdy w płynie i po utrzepaniu a jeśli chcesz zrobić okienka to wystarczy z polewy wylać obramówki na folie aluminiową i jak zastygnie to przykleic na krem
                lecę frytule zrobić na obiadek
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  a oto dzisiejsze dzieło
                  Attached Files
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    a ja wczoraj robiłam siostrze pazurki ale ona chciala króciutkie i moje też wrzucę a co się bedę hehe
                    Attached Files
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Jestem,jak zwykle na chwilę.
                      Majorka mam nadzieję że następne torty będę lepsze od poprzednich dobrze że mi napisałaś że w płynie barwników nie dodajesz bo właśnie takie miałam kupić...Magica u mnie między dziewczynkami jest 20mc różnicy,jak Emilka miała 10mc zaszłam w drugą ciążę,odrazu piszę że OBIE PLANOWANE Marzę o trzecim ale już nie mogę...Aniasos ja też nikogo nie znam ale mam nadzieję że nie masz kłopotów...Ania2288 pisz jak tam Ci wyszła inwentaryzacja..........................No to spadam,miłego popołudnia,wieczora i nocki,pa pa pa.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Magica u mnie jest 4 lata rózncy miedzy chłopcami. niektórzy ( w tym ja ) twierdzą ze sporo.ale wczesniej ie bylo mowy o dzieckuja na wiesc oplanowanej w przyszlosc ciązy dostawalam bialej goraczki. wspomnienia pierwszego porodu tak na nie dzialały i choroba Filipa..
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Witam się

                          Aniasos ja również nie znam żadnego prawnika ale myślę że dziewczyny już Tobie pomogły
                          A swoją drogą fajne pazurki tylko masz zdrowie siedzieć z nimi do 3 nad ranem

                          Magica mój M też by chciał już drugie. Ja na początku zdecydowanie powiedziałam nie a w sumie teraz się nad tym zastanawiam

                          Chuda tort rewelacja. Ja to bym nawet nie wycięła niczego z biszkoptu bo jakieś beztalencie ze mnie w tych sprawach, jakoś chyba wyobraźni przestrzennej nie mam za dobrej

                          Witam Grygorka i Paulichen bo długiej przerwie
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            jestem i ja tylko was już pewnie nie będzie no ale trudno

                            co do dzieci to ja już na pewno nie planuję chyba ze cosik ukradkiem przybedzie ale gorąco się modlę oby nie

                            u mnie jest 7 lat między Markiem a Mają to dość duzo ja też miałam tak miedzy mną a siora a miedzy Mają a Hania jest 3 lata i jest ok ale najlepiej tak rok albo 2 choć pewnie cieżko no ale moja kumpela ma 9 miechów i teraz ma fajne dzieciaczki ale miała bardzo ciężko

                            Aniu pazurki boskie widze ze nabierasz wprawy ja też planuje kupić ale na razie zbieram kaske na wypad nad morze moze mi się uda wyjechać

                            a i jeszcze dostałam zaproszenie na wesele do Torunia i się głowie bo musiałabym zostawić moje ślicznotki z babcią od piątku do poniedziałku i normalnie ryczeć mi się chce bo bardzo bym chciała tam pojechać ale serce mi chyba pęknie

                            właśnie ściągnęłam sobie wszystkie utwory Michaela Jaksona i od jutra rana daje na całego dziś juz troszke słuchałam jak M wypędziłam z mlodym na dwór na moment w przerwie deszczu a sama z dziewuchami poszalałam na całego one uwielbiają głośną muzę jak mama
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej

                              bylysmy odebrac w piatek wyniki i wszystko jest ok nie ma nic w moczu poprostu od tych upalow nie chciala jesc.
                              lekarz powiedziala ze sa dzieci co duzo jedza i sa zdrowe i te co malo jedza tez sa zdrowe zeby sie nie martwic...

                              poczytam was troche bo moje dzieciaczki jeszcze spia

                              ostatnio byam taka zmeczona to chyba przez to ze nic nie jem jak ja nie mam ochoty waze juz prawie 50 kg ale teraz sama sie lepiej czuje jak mi to sadlo nie wisi teraz mam plaski brzuch tylko te rozstepy mi przeszkadzaja

                              jak wezme od mamy z domu kabel usb to wstawie fotke
                              to zobaczycie czy schudlam czy nie
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej dziewczynki,
                                u nas dzisiaj w koncu chłodniej
                                Mały spi a ja tak siedze i mysle za trzy tygodnie wesele mojej siostry a ja nie mam kiecki ani kasy, bo na wakcjach wszystko wydalismy:P i teraz tak czekam az mezus zadzowni z gieldy i powie ze cos sprzedał bo tak to nie wiem co ja na siebie załoze , a nie mam nic takiego co by dla swiadka pasowało.
                                Syrwunia to dobrze ze małej nic nie jest, Bartek u nas tez jednego dnia je wszytko a innego tylko cos dziubnie i wode pije i jak na razie zdrowy jest
                                Majorka jak nasz mały miał 6 miesiecy tez dostalismy zaproszenie na wesele do Opola i tez nie chciałam zostawiac malego na dwa dni ale pojechalismy i powiem ci ze zalowałabym gdybym została w domu, pobawilismy sie no i najwazniejsze ze moglam z moimi psiapsiolkami sie spotkac ze studiów wiec jedzcie dzieciaki jakos wytrzymaja wy tez a przy okazji troche sie pobawicie
                                Last edited by megi84; 25-07-2010, 09:04.
                                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X