Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kala tabliczek z napisami wolne pokoje było od cholerki tylko gdzie sie dzwonuło to albo dopiero od niedzieli albo tylko do soboty albo dla 2 osób albo ceny nie dla nas a zdjecia juz sie zgrywaja
    Renatka chlopcy super wyszli na zdjeciach zreszta Ty tez
    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kurcze wgrałam wam zdjecia ale mi sie skasowało
      próbuje jeszcze raz
      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        na razie dwa
        Attached Files
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          dziewczyny sorki ze nie poodwracane ale nie chca sie ladowac wiec wklejam takie prosto z aparatu na pierwszym z cioteczka
          Attached Files
          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            wiecie tak teraz przegladam te zdjecia i moze jestem na kilkunastu a jak juz jakos fajnie to sie porozmazywały bo sie lampa nie wlaczyła jutro wstawie wiecej bo dzisiaj juz padam nie spie od 3 rano i chyba zmykam do łózeczka.
            Dobranoc
            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              megi..ale z ciebie laseczka i taka zgrabniutka.. chcesz ty moze troche sadełka bo mi zbedne jest a wisi..;d
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                megi , renatkaa chłopaki świetne

                megi ty na tym pierwszym zdjęciu w bikini wyglądasz jak nastolatka
                jaka szczuplutka !!!!!
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Heloł
                  dzięki jeszcze raz za ciepłe przyjęcie. Taki sam nick mam od początku. Fajnie Ania, że mnie pamiętasz
                  Dane na nk powysyłam później, bo teraz na chwilkę tylko wpadłam.
                  Renatka, Megi zdjęcia super!
                  Co do M to u mnie tak jak u Was dziewczyny. Myślałam, że tylko ja sama wszystko robię a M jak wraca z pracy o 15 (!) to musi odpocząć ( najlepiej przy kompie )i jak idziemy na spacer na rowerek z Matim to ja za nim latam, a on się relaksuje A jak ma się już zająć to Mati ma mu na kolanach siedzieć i się patrzyć przed siebie hahhahaaha
                  no ale cóż, ten typ chyba tak ma

                  Madzik, na pewno świetnie sobie dasz radę w nowej pracy

                  Mam do Was pytanko? Czy Wasze maluchy też Was tak za włosy ciągną? To co Mati mnie naszarpie rano jak go biorę do łóżka, żeby jeszcze chwilkę przydrzemać, to masakra. Wkłada palce pomiędzy włosy i wyszarpuje.
                  To samo przy zasypianiu...uuuuugggghhhhh

                  Dobrej nocki i do jutra
                  Mateuszek 30.04.2009

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    u mnie OSkar to ma fiła na punkcie włosów.od samego początku jak tylko nauczyl sie chwytac w rączki jego ulubionem zajeciem było ciąganie kogoś za włosy.ja to juz prawie lysa jestem przez tego terroryste.raz pamietam jak stalam w kolejce do kasy w biedronce, przed nami jakaś babunia,wytapirowana, wymalowana, futro, beret ( zima byla) i Oskar jak sie dorwał to jej peruki to zadna sila go nie mogla powstrzymac.tak ją zlapal ze zdiął jej włosy razem z moherem mi to tak głupio bbyło ze masakra a ludzie mało coo sie nie posikali ze smiechu...
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      witam dziewczyny
                      troche mnie nie było ale byliśmy w Zakopanym, troche u rodziców i znów nad jeziorem. dziś wróciliśmy więc poczytam co tam się działo u was i bedę pisać buziaki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej

                        W końcu wróciłam huura !! ale się stęskniłam za tym moim bąblem no i oczywiście za M i za Wami

                        Coś faktycznie mało napisałyście, spodziewałam się że nie nadrobię.
                        Kurs zaliczyłam, także teraz mogę już normalnie zacząć szukać pracy.
                        Co do M to po moim wyjeździe nie musze już mu mówić co ma robić bo sam wie co robić także takie wyjazdy kształcą
                        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Aaaa no i witam nową mamcię ja niestety Cię nie pamiętam bo trafiłam tu w zeszłym roku jakoś w lipcu czyli już po ciąży.

                          A co do ciągnięcia za włosy to jak Weronika była mniejsza to ciągnęła ale potem było często nie wolno, bo boli i odzwyczaiła się także nie mamy z tym problemu.
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Witam,
                            nasz mały dziś wstał o 6ej więc ja teraz przy kawce siedzę

                            Mateusz znów cały czas ma łapki w buźce więc chyba zębole kolejne idą. Na razie ma ich 7. Ale pierwszy poszedł bardzo późno bo w 11 mcu.

                            Miłego dzionka
                            Mateuszek 30.04.2009

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej dziewczynki
                              Magica my jak zwykle tez od 6 nie spimy , tzn mały teraz polozył sie na swoja posniadanna drzemke a mezus mi dał do 7.30 a teraz juz pojechał na te swoje urzedy papiery załatwiac.
                              Mnie mały tylko ciagnie za kolczyki bo za wlosy kiedys próbował ale sposób mojej kolezanki jak cie dziecko pociagnie to zrob mu to samo tylko delikatniej podziałał , z naszym Bartkiem moze ze dwa razy spróbowalam i pomoglo no szkoda ze z kolczykami tak nie moge zrobic
                              Ja na zdjeciach szczupła , hmmm jak sie wyprostuje i brzuch wciagne to moze tak ale za to biustu brak wiec Renatka mozesz mi troche oddac to sobie w biust zaaplikuje
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej dziewczyny
                                lekarz powiedziala ze to moze byc wirusowke albo poprostu od tych upalow tak sie jej zrobilo i musz zrobic jej siuski tylko ciezko zlapac co jej przykleje ten woreczek to go drywa lobuziara probuje dzisiaj jeszcze
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X