Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    czesc dziewczynki
    Czacza, slodziutki widoczek, mnie juz sie tez zachciewa dzidzi
    Ostatnio wpadlam przez przypadek na filmy o aborcji na youtube, i szok , mozna ryczec jak bobr. Temat bardzo emocjonujacy, tysiace mysli sie kolacze po glowie, milion dylematow i zawsze jest jakies ale. Dla tych ktorzy mieliby watpliwosci, dla ktorych nie jast wcale jednoznaczne, ze coby sie nie stalo, jakiegoby chorego dziecka nie oczekiwali, to donosza ciaze, i beda zyc dalej. Ja mialabym napewno watpliwosci i w obliczu "czegos" potwornego, straszliwych deformacji ciala, kiedy np. plod nie przypominalby wygladem czlowieka - nie mialabym rozterek, usunelabym wtedy ciaze. Gozej z innymi wadami, wewnetrznymi, przy ktorych zawierzyc musisz bezgranicznie lekarzowi, bo wie co widzi, a dla ciebie przeciez na pozor zdrowe dziecko....no i w takim przypadku przed podjeciem decyzji, chybabym predzej poronila ze stresu. Naprawde obysmy nigdy nie stanely w obliczu takiego problemu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Bry
      Czacza ja ciebie nie skreślam,juz pisałam że to twoje życie i robisz jak chcesz,żyjesz jak chcesz...Tylko tak się zastanawiam...gdyby to dzieciątko które nosisz pod sercem było chore i usuwasz ciążę,za jakis czas znowu zachodzisz w ciążę i znowu dziecko chore to tak byś usuwała każdą "chorą" ciążę...?Czy już byście się nie starli o dziecko...?Moze głupie to pytanie ci się wyda ale jestem po prostu ciekawa co mi odpowiesz.....
      Gdybym ja była w ciąży i lekarz prowadzący moją ciążę stwierdza że ciążę trzeba usunąć bo coś jest poważnego,napewno z wielkim bólem ale bym usunęła,jednak napewno nie z powodu zespołu downa jak ty to stwierdziłaś.No i tu mnie chyba najbardziej boli w twojej wypowiedzi....
      Zreszta ja mam ZAKAZ zachodzenia w ciążę po tej operacji co miałam rok temu,może dlatego takie mam zdanie na temat aborcji...
      Grygorku oglądałam kiedys ten film na youtobe o aborcji
      Kala a ja myslałam że ty juz sobie wypoczywasz z rodzinką,hmmm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej laseczki
        Kasieńkosuper że dziewczynka a mówiłam ze będzie laseczka zobaczysz ze we dwie bedzie im raźniej i lepiej się chowają laseczki ja jak bym miała mieć 4 to też bym sobie dziewczynke stukneła nie narzekam na chłopców bo mój jest prawie idealny ale ja wolę dziewczynki hehe jeśli chodzi o wychowanie

        Grygorkuobraz super ja też kiedyś malowałam ale krajobrazy pewnie u mamy na strychu jeszcze gdzieś lezą hehe

        Czaczuś dzidzia cudna i rzeczywiście akrobata hehe
        moje zawsze do góry pleckami pływały w tym tygodniu ciąży fajnie tak popatrzyć na fasolki

        jesli chodzi o kampanie to ja tez nic na razie nie dostałam aż dziw bo zawsze szybko dawali kolejne

        muszę isć robić torcik a potem po Maje lecieć bal przebierańców się udał ale zdjeć nie mam bo jeszcze do mnie nie dotarły
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          cześć dziewczyny!

          widzę, że sporo emocji wywołała moja wypowiedź, ale dziękuję, że jesteście szczere i że poważnie możemy porozmawiać i zbierać opinie z każdej strony, chuda nie starałabym się już o dzidziusia, taka jest moja na teraz odpowiedź, ponieważ jestem już pod 33 to coraz trudniej byłoby mi podjąć ten krok o poczęciu dziecka..

          tak, mój Akrobata akurat przefikołkował na głowę
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            aha jeszcze jedno - zawsze zapominam, od kiedy (od którego tygodnia) smarowałyście sobie brzuszek preparatami na rozstępy, ja nie pamiętam, ale chyba właśnie od 3 m-ca, nie? na szczęscie nie mam na brzuchu żadnego ale niestety na bokach takie małe ale są, więc muszę się niedługo wziąć za siebie..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              zapraszam do "polubienia" mojej strony:

              http://www.facebook.com/pages/Joieria/180122128755910
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                a tak w ogóle to cześć

                widzę, że pojawiły się bardzo poważne tematy, ja nie wiem co bym zrobiła ale wydaje mi się, że gdybym się wcześnie dowiedziała że z dzieckiem jest coś nie tak i jest to poważna wada to chyba byłabym w stanie zdecydowac się na usunięcie, tak samo w przypadku kiedy ciąża zagrażałaby mojemu życiu, ale teraz tak mówię ale naprawdę nie wiem co bym zrobiła...nie mówię tak i nie mówie nie...

                Czacza ja na rozstępy nie smarowałam ale od samego początku mega nawilżającymi kremami smarowałam często brzuch, skóra stała się taka elastyczna że nawet przy moim mega wielkim brzucholu nie miałam ani jednego rozstępu

                kurde i już nie wiem co napisac...przepraszam jeśli czasem kogos pomijam w odpowiedzi ale moja pamięć mnie ostatnio mega zawodzi

                a i znowu mam problemy w pracy i od wczoraj chodze cała w nerwach i nie umiem sie na niczym skupić
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Czacza krem ziaja jest od 4 mc ciąży(chyba,nie na 100%).Ja sie niczym nie smarowałąm,na brzuchu rozstępów nie mam,za to moja pupa i uda są calutkie w rozstępch Jesteś rocznik 79 czy 80..? Ja 80
                  Ja marzę o trzecim dzieciątku ale tylko w marzeniach mogę tulic dzieciątko...
                  Ehh.... takie to zycie....

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    ja już nie planuję chyba że by się trafiło ale bym juz nie chciała

                    Czaczanawilzaj byle kremem nawet oliwką dla dzieci aby skóra była elastyczna a kremy na rozstępy są rózne ale chyba za zwyczaj od 3/4 miesiąca

                    ja obiadek kończe gotować torcik zrobiony czeka a po południu kumpela wpada wiec sobie pogadamy u nas mroźno Hania biedula zmarzła jak jechaliśmy bo wiatr w twarz wiał ale z powrotem usneła i jak ją położyłam to jej tak nie wiało a teraz słodko śpi na moim wyrku hehe oby potem zasneła za zwyczaj do 20,30 już śpi jak pośpi w dzień
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      chuda my wyjeżdżamy za tydzień na słowację na narty ale coś mi sie odechciało jakoś , ale nic może przez to bedzie fajnie

                      ja użyłam kilka razy w ciąży jakiś krem eris na rozstępy ale ja miałam mały brzuch więc nie mam ani jednego rozstępu na brzuchy, miałam 2 na biodrach i 2 na piersiach ale znikęły po porodzie na szczęście ,

                      za to celulit to moja zmora na udach i na tyłku ale go już miałam przed ciążą ale po ciąży sie pogłębił !!!!!!!!!!
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć Gwiazdy

                        jakie poważne tematy, ja nie wiem co bym zrobiłą w takiej sytuacji i mam nadzieję że nigdy nie bedę w takiej.

                        Kasia super ze dziewczynka, przynajmniej zakupów wielkich nie musisz robić a dziewczynki dwie razem -na pewno będzie im raźniej

                        Czacza ja na rozstepy kupowałam Pharmaceris i chyba od ii trymestru byl krem ale swietny nie mam nic na brzuchu, tylko na bisucie ale jak mi z miseczki c w ciazy skoczylo na d a jak skonczylam karmic to mi zostało duze A małe B

                        bylismy dzisiaj u psychologa i odetchnelam pani stwierdzila ze maly jest bardzo inteligentny niczego w sensie rozwojowym mu nie brakuje po prostu nie chce mus ie mowic i musimy tylko cwiczyc logopedycznie jestem taka HAPPy a juz myslalam o wizycie u neurologa badaniach sluchu itp ale nie bedzie to potzrebne!!! dziewczyny znacie jakies fajne stronki z takimi cwiczeniami??

                        Ankasos oj ty w tej pracy masz chyba niezaciekawie co oni cie tak mecza???

                        Kala mi jak sie zazwyczaj nie chce gdzies jechac to jest super wiec pewnie tez tak bedzie i u ciebie
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          cześć dziewczynki

                          Od początku tygodnia zastępuje moją kuzynkę w sklepie bo wzięła sobie urlop więc nie mam czasu zaglądać, przeczytałam po łebkach i tak:

                          Kasiar zazdroszczę cipuleńki przybnajmniej się będą siostrzyczki dogadywać czyli Milenka czy Lenka?

                          Czacza życzę ci zdrówka i samych dobrych myśli nie martw się tym co będzie i nie stresuj szkoda nerwów jestem pewna że wszystko będzie jak najlepiej.

                          Wiecie ja jak leżałam na patologii to była jedna dziewczyna ode mnie z sali ale z innej miejscowości która się starała kilka lat o dziecko, chodziłyśmy razem na badania itd. któregoś razu poszłyśmy na usg i ona wychodzi cała zapłakana okazało się że płód nie rośnie coś jest nie tak i lekarz zostawił ją z decyzją czy usuwa czy rodzi warzywo dosłownie użył takiego słowa i mówię wam dziewczyny że ona zawierzyła Bogu może to dziwnie brzmi ale powiedziała że nie usunie choćby się urodziło chore i bardzo prosiła mnie o to żebym się modliła za jej dziecko i modliłyśmy się codziennie przez 2 tyg razem ja urodziłam małego wyszłam ze szpitala i się kontakt urwał ale po jakimś czasie spotkałam ją i wierzcie lub nie urodziła dziewczynkę z lekkim niedorozwinięciem i wodogłowiem, lekarz powiedział że będzie się rozwijała tak samo jak inne dzieci tylko że rok-dwa z opóźnieniem.. i ja wierzę że wymodliła to.. ja sama nie wiem jaką decyzję bym podjęła mam nadzieję że nigdy żadna z nas nie będzie musiała o tym myśleć.

                          A tak wracając do codziennych spraw to mojemu Damianowi przedłużyli umowę na 2 lata mówię wam jak się cieszę!
                          Wczoraj mieliśmy wypić winko wieczorem ale zanim Damian wrócił z pracy Filipowi się coś złego przyśniło i strasznie się rozpłakał nie mogłam go dobudzić a potem uspokoić zasnęliśmy dopiero o 1...
                          więc winko przełożone na dziś robię też sałatkę jarzynową + czosnkowa bagietka

                          zdrówka wszystkim życzę i buziaki
                          do usłyszenia!
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hejka Kobiety;


                            Magi, to świetna wiadomość, że psycholog nie widzi nic złego Spokój cierpliwość i niewyręczanie "bez słów" (musi powiedzieć co chce lub gdzie jest problem) w momencie ruszy z mową. Ja tam myślę, że jak ruszy to modlić się będziesz o ciszę
                            A o moich cyckach po Kapim nie wspomnę- malusie, jak u chłopca, no ale rozstępy i nasze "miseczki" to cena za macierzyństwo.

                            Aniu to świętujcie, bo jest co!!! Cieszę się razem z Wami i gratuluję!!!
                            A smaka mi narobiłaś na sałatkę, Ty podła Ty... a do Ciebie tak daleko...

                            Czacza, ja już smaruję się kremem na rozstępy pomieszanym z balsamem raz dziennie, a poza tym 2 razy dziennie balsamem lub oliwką. Szkoda mi kasy na kremy na rozstępy już, ale z racji, że ja już mam 10cm na plusie w brzuszku to muszę się miziać.
                            A smaruję się od biustu po uda włącznie z pupęcją lepiej zapobiegać nisz leczyć

                            Kala, no i znów nam to zrobiłaś ale fajnie, że jedziecie!!! Ale na pocieszenie, to ja też tak mam, że jak mi się nie chce to jest świetnie!
                            Życzę Wam wspaniałej zabawy!!!

                            lecę rozpalić w piecyku, bo brrrrr, normalnie zima przyszła!
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009


                              gdzie Wy wszystkie?

                              my dziś spotkałyśmy się z kumpelami z poznańskiego wątku, nie było paru ale i tak dzieciaki poszalały i my pogadałyśmy..
                              Itka a mroovcka Ci nie mówiła? Kasia od bliźniaków nie mogła bo miała pracę, Kasia od Adasia miała dojechać ale nie udało jej się.. była Atusia z Michalinką

                              u nas porządny mrozik, dziś było słonecznie i -5, mam nadzieję, że wszystkie ohydne wirusy wymrozi..

                              pisać, pisać.....
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hejka,

                                no racja Czacza - pusto i cisza, aż piszczy.
                                Mnie bolą dziś oczy i wcześniej zajrzałam, ale nawet nie pisałam. Nie wiem o co chodzi z tymi oczami ale palą żywym ogniem i mam światłowstręt dosłownie, a tu dziś piękne słoneczko było Ginekolog powiedział, że to może być od ciąży... ale nie dopytałam, czy hormony czy ucisk malca gdzieś???

                                jak pisałam u nas słoneczko, ale i mrozik -7`C, a ja najchętniej bym dzień spędziła z czarną chustą na oczach. I nawet nie chodzi o spanie, tylko w ogóle o niepatrzenie.

                                A jutro wraca mój Radzio i się przerazi jak mnie zobaczy jak na pirata go przywitam, he he

                                ech, idę znów palić w piecu (to są mankament domku...) bo zimno strasznie...
                                a Wy piszcie mi tu
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X