Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    cześć dziewczyny
    dawno mnie nie było....
    Dobra wiadomość dostałam dotacje i otwieram sklep właśnie siedzę na kursie z przedsiębiorczości a w poniedziałek podpisuję umowę, ciężka droga za mną ale było warto nie wiem kompletnie co się u was dzieję mam nadzieję że uda mi się do was dołączyć spowrotem po tak długim czasie....jeśli mnie przyjmiecie
    pozdrawiam i do usłyszenia!
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej ,Ania witaj,patrze na suwaczek z ząbkami i oczom nie wierzę że mały ma juz 18 ząbków
      wiecie jakie jaja wyszły z odlotem mojej siory?wczoraj miała miec wylot o godz 19:15,przełożyli na 1:25,chwile po północy przeszła drugą odprawę i juz nie miała kontaktu z mama i moim M,więc się zabrali i pojechali do domu.Po 2giej dostali sms że samolot znowu odwołany na godz 11:30 Siostra został bez niczego,tzn nie miała ani kasy ani pampersów ani mleka dla małego,dosłownie nic...Bagaz podręczny zdała po północy.ale i tak w torebce nic nie miała.Została tam sama z dzieckiem(chorym-zasmarkany,ma kaszel) na ręku i musiała czekać prawie 11 godzin na samolot...........Od rana ryczę ale dobre jest to że w końcu wyleciała tym o 11:30.Pewnie nigdy więcej nie zdecyduje się na samolot.Niewiem jak dała radę to wszystko znieść,jak juz będzie u siebie w domu to ma dzwonić.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Chuda to straszne a tym bardziej ze mały twojej sistry chory, na tych lotniskach powinni sie dokladniej okreslac!!!
        Wiecie co dzisiaj przeszlam sama siebie udalo mi sie przy moim dziecku umyc 2 okna az sie sama sobie dziwie
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          chuda trochę niepoważni ci ludzie na tym lotnisku

          u nas skwar dziś masakryczny chwilkę się opalałam na balkonie ale wytrzyamałam tylko pół godzinki. Mały widzę że też umęczony,pot sie z niego leje...pewnie znów do wieczora będziemy w mieszkaniu siedzieć bo tu u nas nie ma gdzie się schować za bardzo. chyba że poczekamy na M i pojedziemy samochodem do mojej mamy.

          ania gratuluję wytrwałości! jak będziesz miała wiecej czasu to napisz co będziesz sprzedawać w swoim skleppiku i jak długo czeka się na dotację.
          Powiem Wam że tez mi kiełkuje w głowie mały pomysł na biznesik ale jak juz to pewnie uda mi się go otworzyć dopiero w przyszłym roku. Bo amrzy mi się taka mała, własna geleryjka sztuki oczywiście mam świadomość że tu u mnie, na tym zadoopiu wielkiej kariery i kasy nie zrobię na samej tylko sztuce(i kulturze) więc chciałabym to połączyć z jakąś działalnościążhandlową też, żeby jakoś


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            no i kurde ucięło mi text

            no więc, żeby ten handel zarabiał na tą moją sztukę. tylko nie wiem czy to ma rację bytu? co myśłicie o tym dziewczyny? co mogłabym sprzedawać w galerii? bo na zorganizowanie wystaw coś by się znalazło, jak nie malarstwo to jakaś fotografia. tylko co do tego?


            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              jestem,Hania śpi wiec mam chwilę

              Aniulka a już myślałam że do nas nie wrócisz mama nadzieję ze wszystko pójdzie jak po maśle i szybko będziesz zbierać zyski

              Chuda ja bym skarge złożyła na tym lotnisku i wcale bym sie nie cykała tylko prosto z mostu im powiedziała że chcę mieć wszystko co potrzebne dla dziecka jak oni tacy cwani zaraz by latali

              ja to bym chyba musiała cukiernie otworzyć ale mi odwagi brak i raczej nigdy nic nie otworzę zawsze mi sie marzyło otworzyć solarium na początek trzeba włożyć ale na to jest popyt bo kto teraz leży na słońcu mam koleżankę i mimo że jest tego dużo to jej interes kwitnie i ma całkiem ładne zarobki i praca też nie ciężka
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Megi ja przy swoich czortach umyje wszystkie i posprzatam i obiadek zrobie u mnie nie ma problemu one same sie soba zajmuja i jak trzeba to siedza jak myszki i oglądają baje a ja robie swoje

                koleżanka się do mnie uśmiechnęła zeby jej jutro zrobić torcik w kształcie męskiego przyrodzenia na wesoło no to jutro mam zabawę
                a na urodziny koleżanki małej robię kubusia puchatka powiem wam że uwielbiam robić te torty mimo że nieraz jest na prawdę ciężko jak mam 3 do zrobienia ale jak to mój M nazwał znalazłam sobie Hobby
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej my juz po baseniku i po obiadku wstawie foty jak to moje zołzy sie chlapały

                  i wiecie co moja koleżanka zadzwoniła do mnie ze jej mały ma gliste ludzką a ostatnio dość często sie razem bawili i maja takie same objawy od paru miesięcy mam nadzieje że moje tego nie mają
                  Attached Files
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Majorka ja przy Bartku to moge robić tylko jak on spi bo tak to mi miedzy nogi wchodzi jka zmywam albo siada obok mnie i musze sie z nim bawic bo sam nie chce.
                    A dzisiaj tez sie w baseniku pluskalismy nawet ja sie skusilam i weszłam z synkiem do wody tylko jak na złosc słonko nam zaszlo i długo nasza chlapanko nie trwało.
                    Attached Files
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Ale sie Bartuś cieszy jak te dzieci kochają wodę

                      właśnie piekę biszkopt i okazuje się ze kuchenka mi padła bo ciasto siedzi już 2 godziny i nie upieczone masakra a ja na jutro na 10 mam do odebrania i w dodatku 2 torty mam do zrobienia posztacham sie chyba

                      kupiłam moim dziewczyną wiaderka w biedronce Hania się bardzo cieszyła a Maja jeszcze nie widziała bo jak wróciliśmy z zakupów to leżała na podłodze i spała co prawda to juz była 20.20 no ale szybko ją przełożyłam do wyrka i śpi rano dostanie wiaderko

                      do juterka idę zobaczyć to ciasto i tak już chyba do wywalenia jest pa buziolki na dobranoc
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        czesc dziewczynki

                        Na chwilke tylko bo jestem w trakcie pracy

                        wczoraj przyszedl zestaw to wiadomo co mi pochlania kazda wolna chwile , zaraz klade dzieciaki spac i dalej do roboty

                        wklejam zdjecia, jeszcze tylko jedno pilowanie, jakis maly rysuneczek, ostatnia warstwa zelu i bedzie gotowe, nooo to jeszcze troche mi sie zejdzie, ale juz jest dobrze nawet, no jestem zachwycona ta zabaweczka...innna reka doslownie


                        do potem
                        Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:33.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej jestem już po pierwszym torciku padam na twarz wszystko tak szybko żeby zdążyć ze aż mnie telepie a teraz drugi sie piecze i do roboty taki skwar że śmietana mi się topi i musze więcej fixsów dawać

                          Grygorku pazurki mega śliczne naprawde masz talent

                          lece lulnąć Hanie i zabieram się dalej do roboty
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Czesc Kobiety!

                            Grygoranna: mam pytanie do Ciebie. Ty uzywasz elektroniczna nianie prawda? Mozesz mi jakas polecic? A pazurki cudne! Ile taki zestaw kosztuje i czy robienie takich pazurkow jest skomplikowane?

                            U nas slonko swieci, Julia spi w hamaku a ja ugotowalam juz obiad i zabieram sie za mycie podlog. Jutro jedziemy obejrzec nowego czlonka rodziny - Julia zostala w poniedzialek ciocia



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              oto Pan Pitolek
                              Attached Files
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Tort super! Majorka otwieraj ta cukiernie, bo sie kobieto marnujesz!!!!



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X