Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    bagnes dzięki za info ,

    skoczku gratulacje nareszcie to teraz oczekujemy na fotki maleństwa

    Leave a comment:

  •    
       

  • bagnes
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Martusia juŻ siĘ urodziŁa o 00;50 waga 3750 i 59 cm czujĄ siĘ dobrze porÓd szybki
    Last edited by bagnes; 23-04-2014, 06:52.

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    kasiar jeśli chodzi o garderobę wiosenno-letnią to u nas kiszka

    prawie wszystko muszę kupić, a Gabi to już w ogóle szok, w nic nie wchodzi (urosła wszerz i wzdłuż ) a to co jest dobre to poniszczone
    rzeczy w sklepach są piękne tylko ile to kasy potrzeba bo o sobie człowiek też by chętnie pomyślał,
    a my mamy w maju oc auta , opłatę za Gabi zieloną szkołe, opłatę za Gabi obóz tenisowy (jedzie w lipcu pierwszy raz sama )
    i cała wpłata na nasz urlop czerwcowy , także jest tego dużo !!! ale cóż chce się to trzeba płacić

    jeszcze mnie kuźwa dzisiaj policja złapała za rozmowę przez telefon
    Last edited by kala8; 22-04-2014, 15:59.

    Leave a comment:


  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Skoczuś biedactwo... Trzymaj się kochana, teraz napewno już niedługo, w sumie Kala masz rację, po tych rewelacjach w mediach mogliby już cc zrobić przecież to prawie 43 tydzień :O Ile mają zamiar czekać??? Madziu powiedz Martusi, żeby raz dwa wyskakiwała, bo piękne lato nam się zrobiło

    Megi ty też już niedługo powitasz maleństwo na świecie. Ale ten czas leci! Lez i odpoczywaj ile wlezie, jeszcze się nabiegasz! Oblewany u nas był raczej skromny, Julia popsikała rodzinkę z pistoletu ale frajdę miała nieziemską!

    Nichol no ja nie wiem co te baby robią, chyba wchodzą na internet od czasu do czasu. Nieładnie, oj nieładnie tak zaniedbywać koleżanki forumowe! :P

    Kala napewno będzie wszystko ok Gratulacje dla dzielnej Poli! My też niedawno byliśmy, Julia ma uraz do pobierania krwi po szpitalu, bo tam codziennie pobierali ale dała radę i nie płakała

    Skosiłam trawsko, jest tak gorąco, że ubrałam bluzkę na szelkach i krótkie spodenki. Ale jestem biała, że aż wstyd nogi pokazywać, trzeba się szybko opalić!

    Jak stoicie z ubraniami dla dzieci na lato? Przejrzałam szafkę i odkryłam, że Julia z większości spodenek i bluzeczek wyrosła. Trzeba się wybrać na zakupy.

    Piszcie, piszcie a ja wracam do ogrodu. Pa

    Leave a comment:


  • megi84
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Skoczek jej ku jak długo Cie ta trzymaja, niech Martusia urodzi się zdrowa a Tobie dużo sił i cierpliwości życzę , czekamy na dobre wiesci

    Leave a comment:


  • megi84
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej jestem i ja ale ta końcówka ciąży starsznie mnie męczy, brzuch mi się stawia , wszystko ciągnie i ta zgaga ale jeszcze tydzień i będe mogła przyspieszyc mój poród
    Czekamy na Martusie pewnie już jest na świecie,a le rzeczywiscie długo ja po terminie przytrzymali u nas dzień po terminie przyjmuja do szpitala i codziennie monitoruja no ale widac u Skoczka to inaczej w szitalach jest.
    Kasia tez bym poszła do ogródka ale mąz mi nie pozwala
    kala wyniki na pewno będa dobre zobczysz

    Nichol odpoczywaj dopóki masz spokój

    Itka a jak tam wasze choróbska bo u nas sie alergia na brzoze ujawniłą kaszel katar ale po lekach w jeden dzien przeszło niby na testach nic nie widac ale objawy ewidentne dla brzozy przynajmniej wiemy ze to nie kolejna infekcja i z lekami wszytko wygląda dobrze

    a jak tam po wczorajszym lanym poniedziałku bo mój Bartek wczoraj kilka razy był przebierany i nawet z wiaderka dostał wodą od wujka ale ile miał przy tym radochy

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    o matko skoczku , no to trzymam kciuki niech ta Marta już wyjdzie

    Leave a comment:

  •    
       

  • Skoczek
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Pozdrowienia z patologii.

    Masakra, nic mnie nie bierze. Mialam już dwie kroplowki i nadal nic. Dzisiaj już mi założyli cewnik na szyjke, to też jakiś sposób na wywołanie. A jak nie to cc na dniach. Chyba już odezwe się po porodzie.

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej

    nichol, kasiar no ja nie ma tak dobrze siedzę w pracy

    byłam dzisiaj z Polą na pobraniu krwi, nawet nie pisnęła myszka moja słodka
    no ale ja się już stresuje , jutro wyniki ale musi być ok !

    wiecie co dla mnie z tym skoczkiem to jakieś przegięcie ile można trzymać kobietę po terminie ???????? jeszcze po tych wszystkich strasznych historiach (tfu tfu), czy im się nie chce zadziałać jakoś konkretnie czy co ??? no nie wiem specjalistka nie jestem ale jakoś to długo trwa

    mam nadzieje że może jest już po i spokoje sobie z małą u boku ,skoczek odpoczywa

    Leave a comment:


  • nichol
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Heja!

    Kasiar, zazdroszczę Ci własnego kawałka ziemi do sadzenia kwiatów itp. Pod moim blokiem sąsiadki też "wyskrobały"sobie po kawałeczku i posiały rożne różności, ale to nie to samo co swój własny, duży, piękny ogród. Poza tym- z deka śmiesznie to wygląda- rząd balkonów i pod kilkoma maleńkie rabatki

    Ciekawa jestem co tam u Skoczka? Pewnie MArta już się zlitowała i postanowiła pokazać światu

    Nator, Majorka, Czacza, Chuda, Ania2288, cholery Wy jedne, gdzie się podziewacie?!

    U nas dziś jest piękna pogoda M ma w tym tygodniu drugie zmiany- właśnie pojechał pozałatwiać parę spraw, Kris w przedszkolu, Majka śpi... NUDA narazie, ale popołudniu pokorzystamy na jakimś spacerku i placu zabaw

    Leave a comment:

  •    
       

  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Renatka ale rozmowna dzisiaj jesteś :P

    Itka Skoczek nadal w dwupaku pewnie, bo nic nie pisze, a co chwilę sprawdzam telefon Oby szybko urodziła, bo biedna się nastresuje w tym szpitalu...

    U nas piękne sloneczko i ciepełko, idę kosić trawę i grzebać w ogródku. W tym roku wzięło mnie na sadzenie kwiatków, będą astry, lwie paszcze, groszek pachnący i maciejka Wszystko na razie siedzi na parapecie i rośnie. Już się nie mogę doczkać kiedy wsadzę do ogródka moje roślinki

    Leave a comment:


  • renatkaa09
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej.

    Leave a comment:


  • itka29
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ale tu cisza;;;;pewnie jeszcze świetujecie albo odpoczywacie po Świetach-albo nie wiem
    Skoczku-co u Ciebie?

    Leave a comment:


  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Miłego świętowania kochane

    Bagnes pisz częściej i u nas Znajome naszych znajomych to nasze znajome

    My po urodzinkach, Julia zachwycona Lego Friends Kawiarnią, siedziała przy stole i wytrwale układała z tatusiem prawie całą imprezę

    Pogoda się wieczorem u nas poprawiła, zaliczyliśmy wieczorny spacerek, oby jutro dopisała.

    Skoczek rozpakowuj się!!!!!!!!!!!!!!!! Czekamy

    Leave a comment:


  • itka29
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    oj ta Madzia a raczej Marta wykluć sie nie chce
    spokojnych radosnych Świąt dla wszystkich

    Leave a comment:

       
Working...
X