Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Skoczek
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Ja czasami mam wrażenie, że ten mój chłop założył rodzinę, bo wszyscy tak robia, bo wypada w pewnym wieku. Ale żeby się potem do odpowiedzialności i obowiązku poczuć, to już nie bardzo.

    A ochrzan to on już dostał, ale zawsze tak to przekręci, że traktuje mnie jakbym znowu przesadzała, jak to baba!

    Leave a comment:

  •    
       

  • megi84
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Nichol co do stulejki, u nas Bartek z rok temu miał tylko malutką dziureczkę ale trafiliśmy do fajnego chirurga i kazał codziennie podczas kąpieli powoli odciągac skórke do takiego mamentu bolu i przestac i powiem ci ze po miesiacu ciwczen cała skórka ładnie zeszła bez zadnych masci i operacji teraz ma tylko przyklejony napletek ale tez chirurg kazał cwiczyc i mysc codziennie i zeby mały robił to sam i juz powoli zaczyna sie odklejac wiec ja bym od arzu pod nóz Krisa nie dawała bo top bardzo bolesne później dla dzieciaka


    Skoczek juz niedługo i wszytskie bóle mina a męża porządnie opier.....ol i niech sie przygotuje ze znow zostanie ojcem . Mój juz sie boi bo mamy do szpitala az 30 km i jak pije piwo to czasami i tylko talkie smakowe z sokiem cytrynowym i to jedno

    Aniusos zdjecia cudne a Igor jaki juz duzy , Lenka jak zwykle piekna

    A ja mam dzisiaj przyjecie urodzinowe w kinder klubie narobiłam sie muffinek i teraz mi brzuch twardnieje

    Leave a comment:


  • Skoczek
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Cześć Baby!

    Melduję się w dwupaku.
    Od soboty mam załamkę i wrażenie, że ja nigdy nie urodzę. Ciągnie mi się niemiłosiernie. Dzisiaj znowu wstałam obolała, boli mnie cały tyłek, uda, biodra. Jak patrzę na łóżko to już płakać mi się chce.

    Jak całą ciąża była super, tak od soboty mam już dość, wcale nie mam humoru.

    M. też zamiast wspierać i okazać chociaż trochę empatii, to on jak nie na laptopie cały dzień, to sporty w tv, a na spacer z nami poszedł jak za karę
    I już parę razy prosiłam go, żeby teraz już nie pił na wieczór piwa, bo nie wiadomo kiedy się zacznie, to on mnie wcale nie słucha. Ba, nawet mówi, że jak trzeba będzie, to przecież on siądzie i pojedzie i mnie zawiezie! Ale ja juz mu powiedziałam, że ja nie wsiądę z nim do auta, nawet po jednym piwie!
    Ostatnio dość mam wszystkiego!

    Dziewczyny ja szczepiłam tylko na podstawowe.

    Leave a comment:


  • nichol
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Heja!

    No widzisz Aniasos- poszperałam jeszcze po necie i jest tyle rozbieżnych opinii na temat szczepień dodatkowych, że sama zgłupiałam... Jutro mamy szczepienie podstawowe, z pozostałymi jeszcze się wstrzymam, przemyślę...

    Dziewczęta, trzymajcie kciuki dziś wieczorem- jedziemy z Krisem do urologa na konsultację w sprawie stulejki Pediatra skierowała nas odrazu do chirurga (mamy konsultacje w środę), ale wolałam jeszcze upewnić się u innego specjalisty, czy zabieg jest absolutnie konieczny. Wiem, że pediatrzy i chirurdzy rutynowo kierują właśnie pod skalpel, a urolodzy trąbią że to jest OSTATECZNOŚĆ... U Krisa jak do tej pory nie było żadnych powikłań typu stany zapalne, czy problemy z siusianiem, więc mam ogromną nadzieję że pan doktor zaproponuje nam leczenie za pomocą specjalistycznych maści . Nie wyobrażam sobie tego mojego małego histeryka w sali operacyjnej, wśród "stlasnych nazędzi" i obcych ludzi w maskach i kitlach

    Leave a comment:


  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej ja tak na szybko

    Megi super sesja, piękne fotki, ślicznie wyglądasz z brzuszkiem, no i powiem ci, że odważna jesteś na tym ostatnim zdjęciu

    Kala widzę, że imprezka się udała, Pola jak zawsze śliczna, Gabi też oczywiście i tort fajowy

    Aniusos ale fajny ten plac zabaw, to niebieskie "coś" do chodzenia Super, że odpoczynek udany.

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    wstawiam fotki z Poli urodzin w figloraju było bardzo fajnie , mimo że 3 dziewczynki nie przyszły
    Attached Files

    Leave a comment:


  • ankasos25
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    AAAAAAAAAAAAaa no i najważniejsze:
    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTÓW :*

    ale ten czas nam zleciał co nie??

    Leave a comment:

  •    
       

  • ankasos25
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej hej
    przymierzałam się do pisania wczoraj ale wyszłam przed dom i tam już zostałam taka piękna pogoda

    Cudne foteczki Megi.
    Skoczku trzymam kciuki za Ciebie i czekam też na Martusię a może już ją tulisz?

    ja z Lenką i Igorkiem wybyczyłam się u moich rodziców przez tydzień, miałąm totalny reset od wszystkiego tzn komputer, tv itp itd fajnie było szkoda, ze tak krótko, połaziliśmy po miescie po zamku odwiedziłam z nimi place zabaw bo dużo nowych zarąbistych pobudowali.

    ja LEne szczepiłam na rota i pneumo jak była mała, Igora teraz szczepiłam na rota póki co.
    Pneumokoki to wywołują głównie choroby dróg oddechowych, uszu, zapalenie opon mózgowych itp na meningo nie szczepiłam i nawet nie interesowałam się tym. Teraz się ostro zastanawiam czy szczepic na pneumo igorka zbyt duzo się naczytała za i przeciw itp i sama juz nie wiem

    wstawiam fotki z wizyty u rodziców. na pierwszym zdjęciu Igorek ze swoją kuzynką starszą o 3,5 miesiaca
    Attached Files

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    nichol dzieci słodkie zwłaszcza malutka

    megi śliczne zdjęcia pięknie wyglądasz i super pamiątka będzie

    no ja biorę aparat także może jakieś fotki będą , niedługo wychodzimy bo ten figloraj na 11 tą

    Leave a comment:


  • megi84
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    zdjęcia
    Attached Files

    Leave a comment:

  •    
       

  • megi84
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Skoczek to czekamy na Martusię
    Nichol ja mojego szczepiłam na rotwirusy jak był mały a teraz w styczniu na pneumokoki jedną dawke , a dziewczyny czy wasze dzieciaki miały już teraz szcepienie na 5 lat bo Bartek miał w czwartek jedna doustna a druga w ramię i powiem wam ze pierwszy raz ma taki wielki odczyn jak mu do jutra nie zelżeje to chyba pójdę do lekarza, chociaż wydaje mi się po altacecie mu troche przechodzi
    Kala czekamy na zdjęcia, my dzisiaj robimy urodzinki w domu dla rodziny a jutro w kinder klubie dla kolegów , wczoraj się tak narobiłam że nie mogłam chodzić tak mnie stopy bolały od stania
    a i mam efekty mojej sesji , wrzucam fotki , część równiez na fb

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    nichol ja szczepiłam Polę przeciw pneumokokom jak miała ok 1 roku, to były dwie dawki, przeciw meningokokom szczepiłam zanim poszła do przedszkola czyli jak miała 3 lata, rota nie szczepiłam

    u nas też pięknie, słonecznie, no dzisiaj w nocy zmiana czasu

    co do Poli to staram się nie zamartwiać ale z moją nadwrażliwością nie jest mi łatwo, ale musi być ok !

    ja jeszcze dzisiaj musze jechać na małe zakupy i odebrać tort na jutro (z myszka minie oczywiście ) ale musze poczekać jak Piotrek z Gabi wróci z tenisa , chyba ich wypchnę na jakiś mały spacer z psem
    Last edited by kala8; 29-03-2014, 11:39.

    Leave a comment:


  • nichol
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dobry!

    U nas dzisiaj piękna wiosna, słońce, ciepełko, aż chce się żyć!
    Jesteśmy na nogach już od 6:30, więc o 9 miałam już całą chatę wysprzątaną. Teraz kompi za pazurki muszę się wziąć, bo masakra

    Dziewczyny, napiszcie mi proszę czy szczepiłyście swoje dzieciaki na Pneumokoki, Meningokoki i Rotawirusy?
    Nas nie było stać na te dodatkowe szczepienia, kiedy Kris i potem Majka byli mali, ale teraz chcę ich zaczepić właśnie na Pneumo, albo Meningokoki, tylko nie wiem na co się zdecydować, nie wiem w sumie jakie konkretnie choroby wywołują te wirusy wiem tylko że meningo powodują sepsę- tyle wyczytałam w necie... Doradźcie coś!
    Pytałam w przychodni- mogę zaszczepić i Krisa i MAjkę i teraz będzie tylko po jednej dawce

    Leave a comment:


  • nichol
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Ja też chce foty zobaczyć!
    I listę z datami urodzin dzieciaków, bo kiedyś normalnie życzenia składałyśmy forumowym siostrzeńcom i siostrzenicom, a teraz- ciężko tak szukać po suwaczkach za każdym razem...

    Kala, trzymam kciuki za wyniki badań!!! Jestem pewna, że tak jak Itka pisała- to tylko reakcja po przebytych infekcjach

    Ituś, a Wy się biedni wychorowaliście w tym roku już chyba na zapas Zdrówka! Wystarczy już!

    Skoczku, cierpliwości Ci życzę! Pamiętam jak rok i tydzień temu to ja marudziłam, że już mam dość tego brzucha, ograniczenia, bóli pleców, i - mimo że nie znałam jeszcze MAjki- cholernie już do niej tęskniłam

    MAJORKA, CZACZA, NATOR, CHUDZINA- jeśli podczytujecie nas czasem- zalogujcie sie choć na chwilę i zameldujcie co tam u was!!!

    Leave a comment:


  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kala nie martw się, napewno będzie tak jak mówi Itka, w końcu ma doświadczenie

    Urodziny były a fotki gdzie ja się pytam

    Leave a comment:

       
Working...
X