Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • renatkaa09
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    heja.


    Kasia Oskar na 2 kolkach jezdzi juz ponad rok. przed 4 urodzinami sie nauczył.
    Taki drązek u nas jeden faceet mial. i nie narzekał.

    po usg nijak. lekarz miesniaka nie widział. zglupialam. 7 sierpnia mam zyte u innego gina. zobacze co on powie.

    U nas upały na zmiane z deszczem. F a mazurach. w piątek lub sobote po niego jedziemy.

    Leave a comment:

  •    
       

  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Majoreczko piękne fotki z urlopu Super wyglądacie, a ty laska na całego

    Chrzciny mamy dopiero 2 sierpnia

    Julia nauczyła się jeździć na rowerze bez bocznych kółek w dwa dni, śmiga teraz sama i jest zachwycona !!! Mogła by z roweru nie schodzić. Kupiliśmy jej takie coś http://allegro.pl/drazek-holowniczy-...414278250.html żebyśmy mogli jeździć na wycieczki rowerowe, podobno super sprawa, można jeździć głównymi drogami a dziecko jest bezpieczne, bo połączone z rowerem dorosłego, może pedałować ale nie musi No zobaczymy jak nam przyjdzie jutro czy Julii się spodoba ten wynalazek.

    A jak tam u was dzieciaki śmigają już na rowerkach???

    Leave a comment:


  • Majorka22
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Siemanko laseczki
    my po urlopie ale było fajowo i cały czas ciepło mimo wiatru i fal
    Kaluśbyliśmy nad morzem jak co roku i też mi szkoda ze to tak szybko zleciało
    Megimasakra co oni ci zrobili no teraz to tylko do szpitala trafić to człowieka sami wykonczą
    Renatka jak tam po usg?
    Kasiujak tam po chrzcinach?

    Leave a comment:


  • renatkaa09
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kiedyś bylam na chrzcie w sobote.Mszy takiej ogolnej nie bylo, tylko taka krociutka. i ksiądz komunii udzielał.
    ale bylo to 2o lat temu

    jak teraz jest?? niewiem. Mozna zapytac ksiedza, bo moze co pleban to inaczej.



    Bosz jakie upały u nas. na golasa za gorąco.

    Leave a comment:


  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Madziu dzięki za odpowiedź

    Uuuu ale długo się nie widzieliście! Miłego witania

    Leave a comment:


  • Skoczek
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kasiu my właśnie tak chrzciliśmy w maju naszą Martę. W sobotę między jednym ślubem a drugim. Komunii nie było, bo nie było eucharystii, chociaz my dla samych siebie bylismy wyspowiadani.

    Napiszę wiecej już z domu swojego, wracamy teraz w niedzielę. A w czwartek Darek do nas przyjedzie :-o po 5 tyg rozłąki

    Leave a comment:


  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka

    Megi współczuję biedactwo... Kiedy wracasz ze szpitala? Zdawaj relacje jak wrócisz. A jak malutka? Karmisz ją piersią? Kto się nią zajmuje jak cię nie ma? Wracaj szybko do zdrowia kochana

    Majoreczko wróciłaś już czy dopiero wyjeżdżasz ? Stroje kupione?

    Renatka trzymam kciuki za usg

    U was też upał? My siedzimy w domu, bo najchłodniej i pluskamy się w basenie.

    Dziewczyny może wiecie czy na chrzcie takim po mszy ksiądz daje komunię??? Nigdy nie byłam na takim, moje panny były chrzczone na całej mszy. Pytam, bo nie wiem czy iść do spowiedzi

    Leave a comment:

  •    
       

  • renatkaa09
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Heja


    Megi ku.wa... to ci "pomogli" w tym szpitalu.

    U nas czas powoli leci. Bylismy w toruniu 3 dni na pocZątku tygodnia.

    Ja w czwartek mam usg. ogarnia mnie panika lekka.

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    megi ja pierdykam ależ się lekarze urządzili pięknie !!!!!!!!!!!!!! współczuje, mam nadzieję że wreszcie ci się te problemy po porodowe skończą bo to jakiś szok jest

    Leave a comment:


  • megi84
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej
    no i znów cisza ale cóz piękna pogoda to każdą wywiało, ja jak zwyklr na chwilkę Majorka miłego wypoczynku , my jedziemy pod koniec lipca przed operacja na migdałki Bartosza, zdecydowliśmy sie mu je wyciąć bo choruje non stop, u mnie tez nie najlepiej wczoraj bylam na kontroli u gina i o dziwo az sam sie przestraszyl nie mógł znależć szyjki macicy, mam płyn w otrzewnej i duzy złóg na lewej nerce, prawdopodobnie podszyli mi moczowód podczas tej operacji i w poniedziałek ląduję na urologii

    Leave a comment:

  •    
       

  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    majorka no niby się zaaklimatyzowałam, ale mam strasznego lenia w pracy nic mi się nie chce a roboty dużo, i jakoś mi szkoda że już po wyjeździe

    no co prawda jeszcze we wrześniu jedziemy ze znajomymi do Chorwacji ale bez dzieci

    Gabi za tydzień jedzie na obóz tenisowy, potem z moimi rodzicami do Zakopanego a potem z teściową do Jastarni wiec ona ma całe wakacje zapełnione ,
    tylko Pola już nigdzie nie wyjeżdża , spędza wakacje u babci w ogrodzie , może chociaż jakieś jednodniowe wycieczki sobie wymyślimy zobaczymy

    majorka a gdzie się wybieracie, skoro kostium kupujesz ?

    Leave a comment:


  • Majorka22
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    nooo widzę jak ja wróciłam to nie ma z kim pisać hehe

    ja dzis we Frankfurcie byłam przeceny w H&M i ogólnie w sklepach wiec obkupiłam młodego i laseczki przed wyjazdem żałuje tylko że nie kupiłam strojów kąpielowych ale nic straconego moze jeszcze podskocze to tylko parę minut drogi

    co tam u was dziewczynko jak pogoda? u mnie sie poprawia Kala jak tam zaaklimatyzowałaś się już ?

    Leave a comment:


  • Majorka22
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kala foteczki super laska z ciebie
    Megi malutka urocza na fb widziałam śliczniusie
    Kasiu postaram się zaglądać a Hania waży 25 kg ciuchy na 122/128 jest wysoka ale nie powiem ci dokładnie ile ma bo nie mierzyłam
    Ituś pewnie że sie dogramy w końcu i jak będę to na pewno dam znać,fajnie że wypad ci się udał ja w marcu zrobiłam sobie wypad na weekend do Szczecina do kuzyna ale było bosko i uwierzcie mi nie chciałam wracać do domu nawet nie tęskniłam a za tydzień 6 jedziemy nad morze nie chce mi się nawet myśleć do tego w sobote mam 4 torty w tym weselny masakra ale cóż kasa sie przyda
    u nas właśnie przeszła ulewa a ja zapomniałam o mojej śwince i biedną ratowałam przed utonięciem hehe ale spoko juz w domku wysuszona hihi no i uciekam do sąsiadki na kawusie

    Leave a comment:


  • itka29
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kala-fotki cudne az mi cieplej patrząć na te palmy
    Megi-mała jest rewelacyjna aż mi serce drgnęło
    Ania-na wyjezdzie było suuuuuper dawno tak nie odpoczełam
    Majorka-przyjadę u mnie zmiany u Ciebie zmiany ale zgramy to napewno. jak będziesz w Poznaniu zapraszam oczywiście
    Renarka-gratki dla F

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    megi zdjęcia przepiękne mała cudna , do schrupania po prostu

    kasiar też lubię ten zegarek zwłaszcza latem na opalonej ręce ładnie wygląda, kupiłam go zimą na grouponie, zamiast 280 zapłaciłam 60 zł a wygląda naprawdę dobrze , nie badziewnie

    dzisiaj pierwszy dzień w pracy, jakoś minął choć roboty sporo po powrocie,

    echh ta codzienna rzeczywistość na widok odkurzacza i zmywania zrobiło mi się niedobrze no cóż i jeszcze mi tu zimno w tym naszym klimacie

    Leave a comment:

       
Working...
X