Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witajcie Kochane w to jesienne przedpołudnie.

    U nas pada i wichura, a już myślałam, że spacerek z wczoraj powtórzymy
    Nocka jak zwykłe, Hania wstaje jak w zegarku 024, 3, 6 tylko, że dziś o 6 już nie zasnęła.A gadała jak najęta. Jestem normalnie wykończona. Zaraz jak mi kosze na pieluchy przywiozą (w końcu do mnie jadą) to dam jej mlesio i ją położę, może pośpi. Chyba sama jest zmęczona a jeszcze ta pogoda.
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Czołem kobitki,

      sto latek dla naszych słodkich dorosłych maluszków! Miliony uścisków!

      Majorka, to jest straszne jak takie baby mogą żyć dalej. Ja to bym przez wyrzuty sumienia sobie w łep strzeliła. I rzeczywiście tyle ludzi jest gotowych pokochać takie malenstwo, a taka baba przekreśla mu jakiekolwiek szanse... Mi to się płakać chce.

      a u mnie humor taki se. mężek dziś od rana skacze, bo mam imieniny, ale wczoraj przed spaniem temat "mamusi" wrócil i z nów było ścięcie..
      Za to od rana sniadanko i kawka... ale ja mam to w nosie, bo i tak tego co ważne załatwić nie potrafi, więc pierdziele takie śniadanka!

      A ja siedzę i szykuje się na rozmowę do tej firmy co mnie na rozmowę zaprosiła. Ale mam dziwnego pietra.
      Ale cieszę się jak dziecko, bo wysłałam tylko tam moje cv i już się odezwali, a minęło 5 dni tylko. Szok!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Natalko
        Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu.
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          a ty kwiatki dla ciebie
          Attached Files
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Cześć dziewczyny
            troche mnie nie bylo i musze nadrobic mam grype i ledwo zipie tak sie boje o maluchy zeby ich nie pozarazac grrr...
            Obejrzałam reportaż brak słów...
            YOANNA wspuczuje tego co przeszłaś...pamiętam jak na początku ciąży z Alunią miałam poronienie grożące i o mały włos bym sraciła moje serduszko i pielegniarki też mówiły mi,że jeszcze jestem młoda i nawet jak strace to dziecko to na pewno bede miała nastepne brak mi słów ja leżałam i wyłam w poduszke przez caly weekend bo nie zrobili mi us dopiero w poniedziłek wział mnie lekarz i powiedział,że odkleiło mi się łożysko ale bedzie dobrze.Dobrze wiem jak to przeżyłaś...




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej
              troche mnie nie bylo ale u mnie jest ni za dobrze dopiero 9 do lekarza a sie boje w zwiazku tez nie tak
              moja nikola od tyg sama siada z lezenia
              dostala juz szczeniaczka uczniaczka na mikolaja zaplacilam 150 zl
              musze was nadgonic w czytaniu bo troche popisalyscie
              ni i laski super zdjecia dzieciaczkow i wasze
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Buziole dla naszych Miesięczniaków

                Ale mam dziś dzień, spac sie chce, brzuch boli i wogóle pogoda do d....
                Idę dac Hance deser, może choć na chwilę ją uciszę,bo gada że az już mi głowa pęka
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  a to moja Pola w krzesełku zakupionym wczoraj w Ikei za jedyna 50 zł , no z tacką i poduszką trochę wiecej ale ogólne taniocha,


                  bo mamy jeszcze jedno krzesełko po gabi , chicco za 400zł (a następnego takiego drogiego nie zamierzam kupować )ale jest u mojej mamy i nie chce nam oddać , bo mówi że Polka u niej spedza wiekszość dnia i musi mieć wygodę , a tamto jest miekkie i ma regulacje oparcia i wysokości
                  Last edited by kala8; 18-05-2011, 19:36.
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kala fajowe to krzesełko. Ja właśnie też poszukuję.

                    Dziewczyny a któras z Was kupiła może fotelik od 9-36 kg?
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      coś dzisiaj pustawo gdzie wy się podziewacie
                      ja mam dziś dość jakoś humoru nie mam nasprzątałam sie a @ leci jak ze świniaka nawet nigdzie nie pojechałam wszystko mnie wkurza nawet ta moja biedna Haniula ale staram się nie wyrzywać na niej za to dostaja starsze no ale najważniejsze ze już koniec dnia i zaraz do spania pogonie
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Dobry!
                        Najlepszego dla Natalki i forumowych maluchów!!!

                        Krystian właśnie mi odpadł. Jestem z nim dziś sama odkąd wróciłam z pracy, bo M dziś dłużej pracuje. Gamoń jak zawsze kima sobie jeszcze pół godzinki wieczorem przed kapaniem, tak dzis jak na złość rozrabiał jak nakręcony. Pół godziny temu zaczął już taaak marudzic, że sie zlitowałam- dałam mu leki, przebrałam i do wyra. Śpi jak aniołek, ciekawe jak długo....

                        Yoenne, te foteliki odo 36 kilo są ok, bo na dłużej, ale dla naszych maluchów raczej sie nie nadają. Nie odchylają sie wogóle do tyłu i dziecko siedzi w nim cały czas "na baczność". Nawet podczas drzemki w podróży nie ma jak przybrać wygodnej pozycji.
                        Lepiej chyba zaopatrzyć sie narazie w ten 0-18 kg- czyli do ok. 3-4 lat. Potem (chyba) można juz kupić samo siedzisko.

                        Błosze, kapłam sie właśnie że jestem na głodzie od południa.
                        Pasuje coś zjeść. Do potem!


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Rzeczywiście dzionek ciiiichutki na forum.
                          Paula, czasem jak ludzie tak głupio pocieszaja, to aż nóz w kieszeni się otwiera. Ja sobie nawet nie potrafie wyobrazić co musi czuć kobieta w takiej chwili (i nie chcę wiedzieć i doświadczyć), ale jak można komuś mówić, że "sobie zastąpi" innym dziciątkiem... wrrr!
                          Syluś, a za Ciebie mooocno trzymam kciukersy za zdrówko i za związek. Jesteście młodziutcy i czasem pewnie to bierze góre (choć i u "starych małżonkó" kiszki się zdazają w związkach).
                          A ja uciekam, bo mężek chyba chce mnie przeprosić a może tylko sobie dopowiadam...
                          ucikam buziolki
                          Będę jutro po rozmowach-trzymajcie za nas kciuki


                          Ps.: Zapomniałam dodać - forumowa siostra ślicznie wygląda w swoim nowym foteliczku
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej
                            dziękujemy z życzonka a dziś Fifi dostał od mamy nowy smoczek bo ze starego zgryzł już wszystkie obrazki
                            A my dziś szukaliśmy nowej stancji bo ta już nas dobija i to cholerne 4 piętro! może od stycznia będziemy mieli coś większego...
                            Moi chłopcy są dziś nadwyraz kochani i grzeczni mężek przyszedł z pracy z uśmiechem i jeszcze mnie wycałował za najpyszniejszy obiadek na świecie (ot zwykłe schaboszczaki ) a kochany synek spokojny i rozgadany, sam zasnął nawet
                            ja też dostałam okres i brzuchol mnie strasznie boli wrr

                            dobrej nocki
                            buziaki
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
                              Kala fajowe to krzesełko. Ja właśnie też poszukuję.

                              Dziewczyny a któras z Was kupiła może fotelik od 9-36 kg?
                              Yoenna Ja kupiłam taki fotelik od 9 do 36 ale Mateusz dobrze się w nim czuje na początku się bałam że może przesadziłam ale teraz jestem zadowolona. To prawda nie może w nim leżeć ale leciutko się do tyłu przechyla i mały może sobie spokojnie spać. Dzisiaj pół dnia w nim przejeździł i spał więc chyba było ok.
                              Poza tym zapomniałam się podpisać w Urzędzie pracy w zeszłym miesiącu było to samo. Musiałam pisać prośbę do Dyrektora aby mi zaliczyli ten dzień udało się a jutro powtórka. Cholera jestem teraz na kuroniówce i wszystko utrudniają.
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dzięki dziewczyny za info co do fotelików.
                                W sumie już wybrałam 2 rodzaje, teraz muszę z nich jeden wybrać. Marzyłam o takim obrotowym ale 1500 zł to chyba przesada na maxa, tym bardziej ,że za jakieś 2 lata będę następny kupowała, ten do 36kg więc w niego zainwestuję więcej.

                                http://www.90n.pl/sklep/product/p/31...priori,xp.html to pierwszy z nich

                                a drugi kolor desert
                                http://www.90n.pl/sklep/product/p/27...i,priori.html#


                                Raczej ten tańszy wezmę. W sumie fajne i wcale nie takie wygórowane ceny
                                Last edited by yoenne; 01-12-2009, 22:55.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X