Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    My po spacerku. Kilka fotek wrzucam Dziś pierwszy raz Hania wyszła w spacerówce i mogła sobie na wszystko popatrzeć. Ale cisza była i patrzyła, że aż jej oczy łzawiły bo powiek nie zamykała z wrażenia
    Attached Files
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Nichol chłopaki słodziaki normalnie
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        dziewczyny fotki piękne, no nichol Kris słodki naprawdę, yoenne a Hania ma pucki i wcale nie wygląda żeby mało jadła i taka śniada cera , egzotyczna dziewczyna normalnie
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          synek pospał z 15 minut ale właśnie się wykąpaliśmy a teraz siedzimy razem przed lapkiem

          Hania to chyba do taty bardziej podobna co? chociaż małe zdjęcie męża wkleiłas to nie wiem
          a Krisek ma takie same rajstopki jak Fifi i Lenka te zielone pieskiem chyba też
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Sliczne fotki dziewczyny ale te nasze maluszki słodkie są takie kochane.
            Wiecie co Ja zauważyłam, że Mateusz mnie pozbadł jak mu daje lizaka to mi go z ręki weźmie i je sam jak ja mu chce dać to zaczyna krzyczeć i wrzeszczeć na całe mieszkanie. Jak coś chce to wszystko krzykiem usiłuje załatwić. Właśnie chciałam mu porawić koszulke to tak zaczął się gryźć p rączkach. Jestem w szoku. To Ja doprowadziłam do tego , że robi się taki nieznośny?!
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              moja Polka już śpi

              ale nie wiem co się z nią ostanio dzieje , jakś marudna ,jęczy , buczy i często sie złości, a tak sie wtedy nadyma i napina że aż sie czerwona robi , a jak na mnie patrzy jak coś robie nie jej myśli np. ubieram w kombinezon , brwi zciągniete i warczy patrząc na mnie no szok, gówniarzyk mały , ale to jej marudzenie jest męczące lekko, już nawet zaczęłam jej oglądać dziąsła bo pomyślałam że może zęby , ale nic tam szczególnego nie widzę więc nie wiem o co chodzi
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                nam tak samo lena strasznie marudzi, najgorzej wieczorami i jeść mi dziś nie chciala cały dzień, wmuszaliśmy w nią jedzenie bo przecież nie może nic nie jesc a teraz znowu nadchodzi pora jedzonka i już się boję co to będzie znowu nerwy itp
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Yoenne, a ja sie na Hanule napatrzeć nie moge!
                  Któraś z dziewczym pisała, że ma taką poważną, dorosłą buźke- faktycznie!
                  No boska jest

                  A co do wnerwiania- skąd ja to znam
                  Masakra, jak coś Młodemu nie pasi, to tak sie pręży, że mu żyłki na czole wychodzą. Nieraz to sie boje że coś mu sie stanie
                  A najfajniej to wygląda, jak dyskutujemy o czymś z M, mamy odmienne zdanie i zaczynamy sie przekrzykiwać. Wtedy Kris robi tą swoją wnerwioną mine, ręka do góry i pyskuje na całą pare... na tate heheh, komedia! Obrońca mamusi....

                  A rajstopki mamy te zielone jak Lenka, pomarańczowe i jeszcze niebieskie z misiem polarnym na tyłku. Są extra! Krystian pomiata w nich po domu na co dzień, bo tak jest najwygodniej


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                    nam tak samo lena strasznie marudzi, najgorzej wieczorami i jeść mi dziś nie chciala cały dzień, wmuszaliśmy w nią jedzenie bo przecież nie może nic nie jesc a teraz znowu nadchodzi pora jedzonka i już się boję co to będzie znowu nerwy itp
                    no Polka też najgorzej marudzi po południu i wieczorem , niby nie płacze ale jęczy i marudzi , no sama nie wiem o co chodzi , zęby czy depresja jesienno -zimowa
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
                      A co do wnerwiania- skąd ja to znam
                      Masakra, jak coś Młodemu nie pasi, to tak sie pręży, że mu żyłki na czole wychodzą. Nieraz to sie boje że coś mu sie stanie
                      ....
                      no nichol ja też wczoraj mówie do mojego M czy małej to sie nic nie stanie jak sie tak napina i rzeczywiście aż je żyłka na czole wyłazi
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hahah Nichol mamy identyczny zestaw zielone, pomarańczowe, niebieskie i jeszcze brązowe z miśkiem
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ja mam zielone, biale, pomarańczowe i zółte
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Wykapałam Mateusza o 20:00 dałam mu mleka ale kiszka nie chciał jeść za cholerę. Ja już nie wiem co mam robić je wszystko tylko nie chce mleka. Jak go położyłam to znowu podnosił się i krzyczał. Usypia tylko i wyłącznie w jednej pozycji leży u mnie na kolanach na boczku wtulony w kołderkę. Coś czuje , że mój synalek da mi jeszcze popalić.
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              No i jestem.
                              Młody śpi, a ja szukam prezentu dla chrześniaka.
                              Poczytałam Was, ale tak na raty, że pozwólcie, ze nie będę odpisywać, zeby coś nie pomotać i kogoś nie pominąć.

                              A mnie dziś zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną do firemki farmaceutycznej, no i w środę ide na pogaduchy, ale już Wam powiem, że JA NIE CHCE DO PRACY!
                              A słuchajcie, znacie jakiś adres serwisu Quinny w Polsce??? Muszę dokupić linkę do rączki i nie mam pojęcia jak ja zdobyć.
                              I jakaś padnięta jestem i wogóle nie mam weny do pisania... to może tylko poczytam co tam u Was?
                              Piszcie coś, bo ja bez humoru ostatnio latam.
                              Jestem już zmęczona tym robieniem elewacji i nauką małego spania w dzień. Ale mamy sukces. Śpi mi od 11 do 13 (prawie) i jestem mega happy, bo mamy choć jedną przerwę w ciągu dnia. Oby tak mu zostalo!
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Nator, popatrz na allegro za tą linką. Na stronie "inne przedmioty sprzedającego" naprzykład, kiedy wejdziesz na strone takiego wózka jak masz. Ja tak zawsze robie i zwykle sie udaje.
                                A co do godzin spania- pozazdrościć! Czyli masz 2 godzinki ciągiem tylko dla siebie a jak w nocy, jeśli w dzień tyle pośpi?
                                Krystiano spi godzinke od ok. 10 przed południem, popoludniu koło 15 czasem godzinka- czasem pol, i zwykle wytrzymuje do kapania, ale nieraz pada nam na pyszczek jeszcze kolo 18 przynajmniej na 20 min.

                                No i może wpadnie do nas nowa mamuśka marcowej Hani
                                Załozyła nowy wątek- nie wiem czy widziałyście. Może obedzie sie bez "nalotu czarownic" na niego ...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X