Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka,

    u nas po staremu. Mati wstaje około 2 razy na noc. Wczoraj wieczorem byłam jakaś taka bezsilna, że szok. M chory już 5ty dzień. Kaszel ma taki, że mało co płuc nie wypluje. Ja i mati na końcówce kataru. Niestety wczoraj coś mnie gardło zaczęło drapać i mam nadzieję, że M mnie nie zaraził

    My dziś lecimy do parku, korzystać z pogody, bo piękne słonko świeci.
    Ja daje od tygodnia Cebion multi a jak coś to sam cebion i Pulmex baby.

    Miłej niedzieli i buźka
    Mateuszek 30.04.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      No hejka U nas po staremu,Kacperos zdrowy a z piciem to też potrafi duzo wypić herbatki,soczków...Ile by nie miał w butli-zawsze jest pusta,więc robimy po trochu ale częściej.
      Ja mam weekend wolny ale musiałam dziś na 7 iśc do pracy na zebranie-obowiązkowe Kurczę a myślałam,że sobie pośpię....
      Przekonałam mojego M ,że pojedziemy do jego rodziców na 4 dni od 11listopada ale w pracy u mnie nikt ponoć wolnego tego weekendu nie będzie miał (a ja mam 9 dni urlopu do wykorzystania) więc doooopa....
      Może na jakieś 2 dni uda się wyskoczyć?

      Kurteczki fajne pokupowałyście,my już obkupieni na zimę,małemu już zakładam zimówkę.Dokupiłam jeszcze czapochy i sweterek:

      http://allegro.pl/coccodrillo-brazow...269329083.html

      http://allegro.pl/czapka-z-daszkiem-...277985436.html

      http://allegro.pl/czapka-zimowa-rese...277985664.html
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Idę przygotować obiadek,u nas dziś żeberka w sosie,kalafior i ziemniaczki
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          a my mamy taką kurtkę z h&m za 99 zł i czapka do tego i rękwiczki ,akurat na zdjęciu ma inne rękawiczki ale ma takie sama jak ta czapka, a z kurtki jestem badrdzo zadwolona i były w "męskich "kolorach" też tzn miały paski zielone i chyba niebieskie

          zdjęcie takie sobie ale coś tam widać
          Last edited by kala8; 18-05-2011, 19:36.
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            kuźwa Pola już 3 dzień nie chce spać w dzień no nie da sie uśpić, nie wim czy to już koniec dziennego spania na stałe

            co prawda wieczorem pada w 3 min o 19 tej , ale zawsze ta godzinka w dzień sie pzydawała
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kala ja taka tylko meska przymierzalam malemu tylko 86 była za duzo a 80 akurat w Porcie nie mieli bo jak by była to pewnie bym wzieła bo tez mi sie bardzo podobała,a ze spaniem to nie wiem co Ci poradzic bo moj maly jeszcze 1-1,5 przespi bo gdyby nie to to padał by mi chyba o 16 albo wył , jeszcze nam sie nie zdarzyło żeby nie spał a tez usypia po 19 w pare minut.
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Ja jestem wściekła witam tak wogóle.Mąż wpadł i obudził małego po godzinie snu a on śpi raz dziennie i powinien spać min 2 godź żeby drugi raz wieczorem juz mi nie padł...
                Co do kaszlu na mnie nic nie działa tylko ACC max 2 od razu biorę przeważnie 3 razy dziennie po dwóch dniach powinno mu przejść.
                Kurtki naprawdę rewelacyjne dla dziewczynek jest pełny wybór ale dla chłopców tak mało.
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Witajcie,

                  my wczoraj spędzilismy prawie cały dzień w parku. Mati tak ganiał, że 2 godz potem w dzień spał co jest rzadkością. Noc taka sobie bo od 4ej z nami i oczywiście pobudka o 6.30.
                  Dziś też słoneczko ale zimno.
                  Mati się rozgaduje powoli. Mówi: tu, tam , tutaj z nowości.

                  Co do ubrań dla chłopców, to zawsze dla dziewczynek jest 5razy większy wybór, nawet na allegro.

                  Miłego dzionka
                  Mateuszek 30.04.2009

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Czesc dziewczyny,

                    u nas tez słonko i ziąb straszny, a mój mały własnie próbuje zasnąć ale coś słyszę że chyba najpierw będę musiała sie z kupą rozprawic więc wpadne później.
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      no już jestem kupy nie bylo ale za to w minutę mi na rękach usnął

                      A własnie co do mówienia to nasz mały w ogóle przestał mówic nawet mama tata nie powie mam nadzieję że niedługo zacznie cos mówić bo już bylo tak fajnie a teraz nic
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        a Pola mówi coraz więcej wszystko chce powtarzać z różnym skutkiem ale chęć jest

                        ostanio mówi ciągle "chodź" bierze za rękę kogoś z nas i prowadzi i gada np. mama chodź

                        no i wszytsko jest "daj mi" albo "dać mi "
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Megi może się skusisz skoro ci się podoba? http://allegro.onet.pl/h-m-kurtka-dl...279767532.html
                          My byliśmy wczoraj na zakupach w kupiłam tą kurtkę z H&M http://allegro.pl/hm-2010-jesienno-z...266553059.html nie jest zbyt gruba ale Kuba w niej ślicznie wyglądał a tamta co ma Kala nie podobała się M kupiliśmy też czapkę http://allegro.pl/hm-zimowa-czapka-n...261792943.html niebieską. Niby ma już zimową ale taką grubą a ta jest taka"średnia" i zastanawiam się nad czymś takim http://allegro.pl/hm-golf-szalik-dla...261793579.html wogóle co myslicie o takich golfach zamiast szalika? bo na allegro widze że ludzie pełno tego kupują a ja jakoś srednio jestem przekonana i jeszcze na koniec znalazłam taka kurtkę co nie udało mi się jej wylicytować (Megi wiem co czułaś) przedtem, tylko tamta była nowa a ta jest używana http://allegro.pl/kurtka-coccodrillo...268167916.html Więc Kuba ma dwie kurtki i dwuczęściowy kombinezon, trzy czapki, 2x rękawiczki i szalik. A buty to kupimy dwie pary w CCC jedne śniegowce a drugie normalne zimowe. I jeszcze 2-3 pary spodni ocieplanych i koniec.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Kala nie wiem co Ci poradzić Kuba na szczęście śpi w dzień załamałabym się gdyby mu się odwidziało. Oby u polki to było chwilowe. Ślicznie wygląda w tym zimowym zestawie
                            a ta moja przyjaciółka co wam pisałam urodziła w sobotę o 20.15 chłopca 3.500 obydwoje dobrze się czują, ma tylko jeden szew i może dziś wyjdą. Normalnie cieszę się jakby to moje dziecko było
                            a mnie juz kolejny dzień tak głowa boli że masakra. juz dawno tak nie miałam, jak chodziłam do szkoly to też miałam takie częste ble, ale na szczęscie mineły a teraz znowu się zaczyna
                            zmykam na obiad u nas dziś ryba z brokułami
                            pisać laseczki bo coś tu pusto. Miłego popołudnia

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hejka,

                              ja przez te ostatnie dni jestem jakaś taka zmęczona. M chory nadal, Mati i ja nadal z katarem więc po staremu

                              Dziś na drugim spacerze już było tak zimno, że szok! Paraz z ust leciała

                              Katrienna, Megi, super zakupki zrobiłyście. Mi jeszcze spodni ocieplanych brakuje i od kombinezonu. No i śniegowców
                              Kala, Mati mnie bez przerwy gdzieś ciąga za rękę. Jak tylko przycupnę, żeby odsapnąć, to zaraz jestem wyprowadzana z pokoju

                              Dobrej nocki i do jutra
                              Mateuszek 30.04.2009

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej dziewczyny no nie wierze jestem pierwsza o tej porze
                                Fifi na szczęście śpi w dzień a jak się porządnie zmęczy to nawet 3 godzinki potrafi przekimać za to w nocy ciągle się budzi. Ma jakiś kryzys teraz bo ciągle za nami płacze u babci to tylko mama i mama się drze. W sobotę jak go zostawiliśmy na noc to prawie całą łkał tak mi się chce do niego jak on taki biedny....
                                u mnie w sklepie coraz większy ruch, jest roboty to czas szybko płynie. Pogoda w miarę też ładna jakos tak deszczowo...
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X