Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009


    własnie wróciłam z zakupów buty dla młodego kupione
    Oskar Michał
    1 kwiecień 2009
    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hejo baboszki

      Ja dzis pierwszy dzień w pracy, oj ciężko było zostawić moją kruszynę Ale na szczęście kruszyna miała to gdzieś więc jakoś przeżyłam, a jaka radość jak wracam na mój widok haha banan na całą buźkę

      Fajne macie te butki W sumie to myślę jeszcze nad kaloszkami, a co!

      Majorka a twój syn miał przy tych "zapaleniach" gardła gorączkę???




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej

        Byłam w Deichmannie z Weroniką. Miałam dylemat co do wyboru butów ale w końcu wzięłam jej fioletowe.
        Attached Files
        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Jamirka właśnie sie wahałam między tymi co wkleiłaś a tymi, które kupiłam Śliczne! Fiolet górą!

          Dziewczyny gdzie was wcięło?

          U nas tak ponuro, że tylko siedzę i zerkam czy nie dopisałyście nic na forum.

          A z nowości to Julka zaczyna po nas powtarzac wyrazy, przynajmniej próbuje Ale to już coś.

          O matko jakiego mam dziś doła.............




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            dziewczyny fajne buciki!
            my wróciłyśmy z Asią ze spaceru i kawki. stwierdziłam dzisiaj, że po 2,5 tygodnia prawie codziennych wizyt u znajomej, która opiekuje się dziećmi Asia przejawia oznaki społeczności w końcu bawi się z dziećmi, gania z nimi i tańczy. a teraz siedzi i gada: 'dzie Dida?' 'Dida odź'. 'Dida' to Ida koleżanka Asi
            Katarzynar dlaczego taki masz nastrój?

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              czesc dziewuchy unas calusi dzien leje. z przedszkola wrocilam zalutka mokra.. bo Oskarnajpierw chcial na spacer.. no i dzecie mialo folie na wozku..a ja tylko kaptur na glowie... buty calusie mokre.. spodnie do kolan tez.. i coś czuje ze bede chora.. bo sikac latam co minuta... jeszcze jutro ma byc taka pogoda..;/ Matkosci.! dopiero oczątek wrzesnia a kostucha jakby listopad był..
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                a u nas słoneczko świeci tylko wiatr chłodny i już dzisiaj Asi sweterek założyłam.
                m. miał własnie z pracy wyjść, bo dzisiaj sobie później pojechał, a 5 minut temu się w drzwiach pojawił hahaha. zabrał Asię na wycieczkę, więc korzystając z wolnej chwili pójdę chyba zetrzeć ziemniaki na placki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Sikorka ja miałam jeden jednoczęściowy, ale Asia nosiła go jak była w wieku od 2 do 5-6 miesięcy, więc jeszcze ruchliwa za bardzo nie była i wtedy taki jednoczęściowy był chyba lepszy.
                  a teraz takie dziecko to i z wózka chce wyjść i pobiegać, w sklepie zawsze można tylko kurtkę zdjąć i tak jak już pisałam nie zawsze potrzebne są spodnie.

                  no dobra, ziemniaki obrane, więc czas na odkurzanie. ale jestem głupia, zamiast się walnąć na łóżku i chociażby tv pooglądać, to ja sprzątam
                  aaaaaaa i jeszcze dzisiaj robię gruszki w syropie, więc jeszcze syrop gotuję

                  vini-miki zapomniałam napisać, że Twój post "tfu tfu tfu..." bardzo mnie rozbawił

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cześć kobitki

                    ja dzisiaj miałam rozpoczęcie roku szkolnego Gabi, I klasa wita

                    w klasie 10 osób bo to prywatna szkoła, pełne umundurowanie, dziewczynki mogą chodzić tylko w spódniczkach, białe koszule i kamizelki z logo zapewnia szkoła

                    od jutra już ruszają lekcje, codziennie ma tyle zajęc że jestm w szoku

                    , od godz 8 30 do ok 15 tej a nawet 15 30 oprócz normalnych zajęć, język ang, hiszpański, wf, taniec, basen, plastyka, religia , muzyka

                    ale sie cieszę będzie cały dzień zajęta bo ostanio w domu już z nią p ierdolca dostajemy

                    książek nie muszą nosić, mają szafki , no nic zobaczymy jak Gabi da sobie radę
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Sikorka już Ci chciałam opchnąć rajstopki, ale zapomniałam, że moje są różowe, pomarańczowe i żółte, no może jedna para niebiesko-brązowa, a potem sobie przymniałam, że Johnny jest większy od Asi
                      co do butów, to już raz prawie odkupiłam białe pumy takie w stylu tych nike vini-miki, ale moja mama i babcia napadły na mnie, żeby używanych nie kupować i teraz mam mieszane uczucia co do takich butów.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Sikorka no chyba że te butki są prawie w ogóle nienoszone. sama mam takie Bartki i Emu HMowe (te to już w ogóle do wózka jedynie noszone, zero sladów używania) i bym je chętnie opchnęła. jest tu ktoś zainteresowany ciemnobrązowymi Emu r.22/23? za*****iście są ciepłe, Asia w nich w wózku jedynie siedziała, a nóżki zawsze ciepłe były - zakładałam jej jedynie rajstopki bez skarpety.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          to Asia też nosi r.92/98, chociaz parę t-shirtów ma też w r.104. a rajstopki mam r.86
                          muszę iść kolację zrobić, bo mnie dziecię ciągnie za nogę i krzyczy 'mamo am am!'

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            no sikornik mam mam jeszcze jedną córkę

                            a czemu jesteś taka zdziwiona ???

                            Gabi jak narazie się bardzo podobało zobaczymy co powie jutro po 6 lekcjach

                            chociaż powiedziała nam wychowawczyni że wrzesień to taki jest na zapoznanie i aklimatyzację
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              cześć dziewczyny,
                              ale żeście nadskrobały widz na tapcie buty i kombinezony ja jeszcze nic nie mam ale to nic zobacze na strychu moze mały wejdzie w zeszłoroczny bo trochę większy kupilismy w coccodrillo a jak nie to czegos bedziemy szukac.
                              My dzisiaj cały dzien poza domem od 8 rano u babci a pozniej u kolezanki bo mezus w niemczech ale juz wraca i czekam na niego
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Właśnie jem kolacyjkę pastellę z makreli tak mnie jakoś na rybki wzięło zanim m wrócu bedę musiała ze trzy razy zęby umyć żeby mu nie chuchać
                                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X