Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    fajna sprawa te inhalatory, napewno się przydają jak dziecko na katarek ale takie drogie
    Mi lekarz powiedział, że taką samą funkcję pełni nawilżacz powietrza tylko trzeba zamiast wody nalać soli fizjologicznej. Ja nawilżacz kupiłam za 28 euro i korzystamy wszyscy w sumie jak działa. Fajna sprawa w nocy, bo nie wysusza buzi.
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      my akurat mamy cały czas wilgotno w domu aż nazbyt, małe mieszkanko a jak się wywiesi pranie to aż sufit mokry ciągle tylko trzeba wietrzyć... kiedy ja się przeprowadzę do mojego domku.... te nawilżacze też super sprawa!

      A te zaczerwienienia na buźce to na bank od tarmoszenia grzechotek i łapek, mój Filip tez ma wiecznie jęzor na wierzchu i piąstkę przygotowaną do grzebania
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hurra Wróciłam. Dziewczyny jak po tylu miesiącach zobaczyłam Wasze skarby to aż łezka mi się w oku zakręciła , że tak nam te szkraby porosły
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          czesc Zosienko
          A ja wpadam sie pozegnac hehe, dopiero sie skapnelam, ze to dzisiaj piatek hahaha, kurde a juz zdazylam placki ziemniaczane przygotowac a przeciez piatki mam wolne od gotowania hehe(mezus zazwyczaj serwuje "brudne"zarcie z frytownicy, albo jakis chinczyk), tak to jest jak sie ma zawod kura domowa, niewiesz jaki dzien tygodnia, ale Vincent lubi baaardzo a ostatnio tak marnie je przez to przeziebienie, to napewno bedzie zadowolony, a dla nas usmaze takie mega placki i mam z wczoraj sos z warzywami a 'la leczo to moze bedzie jakos smakowalo

          mialam sie tylko pozegnac hihi a mi sie rozpisalo, niewiem czy jutro zajrze i w niedziele, to jakby co dziewczyny:
          Do poniedzialku!

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez zosia236 Pokaż wiadomość
            Hurra Wróciłam. Dziewczyny jak po tylu miesiącach zobaczyłam Wasze skarby to aż łezka mi się w oku zakręciła , że tak nam te szkraby porosły
            Noooo kope lat!
            Myśle i myśle która z nas zmieniła nick na Zośke, a to przecież Nitka, tak???
            No to pisz piekna co sie u was dzialo przez ten czas!
            Last edited by nichol; 13-11-2009, 17:48.


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              witamy z powrotem Zośka wstaw swoje i malucha nówki zdjęcia!
              Właśnie wysłałam Damiana na pogotowie niech go zbadają bo ciągle ma 39* mimo łykania gripexu i picia febrisanu a boje się o Filipa żeby się nie zaraził.
              Zaraz wstawiam młodego do wanienki, myjemy zębiska, kaszka i spatki mam nadzieje.

              Postaram się wpaść wieczorkiem
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                witamy Zosieńke fajnie że postanowiłaś do nas wrócić

                moi goście już się zmyli zaraz kompanko dziewuch bo już marudne i lulu a mama dziś filmek oglądnie

                Madzik a ciacho robiłam takie na kruchym z jabłkami i budyniem
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  witam kochane, nie mam czasu poczytać co naskrobałyście bo wpadłam na chwilke tylko

                  trzymcie kciuki jutro o 12 cobym jakiej gafy nie palneła albo sie nie przewróciła hehe

                  źle mi sie pisze bo se pazury strzeliłam ze ho ho
                  jak tylko bede miala jakies zdjecia to wrzuce oczywiscie


                  no to lece golic nogi i maseczke robic papapappa
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kochane ,przysłali mi kozaczki,są poprostu zarąbiste!!!!

                    Nichol tak sobie pomyślałam,że wtedy jak miałaś kryzys z karmieniem cycem to byłoby Ci łatwiej odstawić małego od cyca.A teraz jest starszy i ma swoje przyzwyczajenia ale próbuj do skutku

                    Ania o kurczę ,to już jutro!Ale masz fajjjjjnieeeeeeeee....!Denerwujesz się trochę? To jutro będziesz już mężatką Gratulacje!

                    Nitka gdzie Ty się podziewałaś tyle czasu,opowiadaj szybko co i jak u Was i wstaw jakieś zdjęcia.

                    A co do inhalatorów to ja mam pożyczony ale i tak muszę kupić bo moje chłopaki jak chore to zaraz inhalację biorą.A te leki nie są tanie ...


                    Majorka smaka mi narobiłaś na ciacho i jutro chyba zrobię 3bit.Mniam....
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      a my po wizycie u lekarza, Ala ma zapalenie oskrzeli dostała zastrzyki, na razie do wtorku, byliśmy już na pierwszym w szpitalu, bardzo dzielnie zniosła, a podobno zastrzyki z tych bolesnych, ale mi bidulki szkoda teraz słodko śpi, mam nadzieję że noc będzie ok

                      nitka witaj z powrotem

                      ania trzymam kciuki jutro, życzę powodzenia i czekam na foty

                      a moja Amelka dostała inhalator od babci - taki praktyczny prezent, mam go już dwa lata i pewnie jeszcze posłuży
                      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Ja na chwile, bo zaraz lece pralek szukać na allegro.
                        Aniu, trzymam mocno kciukersy za jutrzejszy dzionek...i oczywiście czekam na foty! Buziaczki wielkie i kopniak na szczęście!

                        Nitka, no jesteś! Super!!! Opowiadaj opowiadaj! Co u Was. Widzę, ze mały pysio ma okrąglusi
                        Madzik i Majorka, dajcie mi przepis na te ciacha...może też coś jutro skręce, bo się teściowie zapowiedzieli.

                        Kala, a u tej mojej kumpelki mała ma teraz 1,5 roczku i już fizycznie rozwija się ok, jest tylko drobinką bo wazy 10 kg - czyli tyle co niektóre bobasy już teraz Ale lata, śmieje się, gada po swojemu... Śmiszna taka calineczka!

                        no nic, lece.
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                          witam kochane, nie mam czasu poczytać co naskrobałyście bo wpadłam na chwilke tylko

                          trzymcie kciuki jutro o 12 cobym jakiej gafy nie palneła albo sie nie przewróciła hehe

                          źle mi sie pisze bo se pazury strzeliłam ze ho ho
                          jak tylko bede miala jakies zdjecia to wrzuce oczywiscie


                          no to lece golic nogi i maseczke robic papapappa
                          no jasne trzymamy kciuki żeby wszystko wyszło super no i czekamy na zdjecia !!!
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                            Kala, a u tej mojej kumpelki mała ma teraz 1,5 roczku i już fizycznie rozwija się ok, jest tylko drobinką bo wazy 10 kg - czyli tyle co niektóre bobasy już teraz Ale lata, śmieje się, gada po swojemu... Śmiszna taka calineczka!

                            no nic, lece.
                            nator no i to mnie pociesza wiesz nie martwie sie jakoś szaleńczo ale wolę żeby ją ktoś zobaczył, i myśle że u nas bedzie jak u twojej koleżanki ,poprostu troszke później sie ruchowo rozwija,w końcu urodziła sie2400g to wiekszość dzieci co najmniej o kg do przodu mają przy urodzeniu a niektóre to dwa kilosy to przecież musi mieć jakiś wpływ na rozwój fizyczny, ale jestem pewna że nadgoni wcześniej czy później , a drobinką to raczej chyba będzie, ale u dziewczynki to raczej atut ładne określenie calineczka
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Mój mężek prawie nabawił się zapalenia płuc dostał kupę antybiotyków i leków no i chyba najbliższe 2 dni spędzi u swoich rodziców bo boje się o młodego ale będzie ciężko

                              Ankasos pewnie czujesz motylki w brzuchu. Pamiętaj zepnij poślady, pierś do przodu i do ołtarza! będziesz piękna i jeszcze zamężna Pani Tryc-Chryc!

                              Ja uciekam dla mojego słonka jakiąś herbatkę zrobić z miodem i cytrynką tak mi go szkoda widzę że się wkurza jak ja się bawie z Filipem on też by chciał

                              No nic pewnie jeszcze zajrzę bo on zaraz zaśnie, Mały już chrapie smacznie więc wieczór mam zupełnie wolny.
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Ankasos, bedziemy trzymac kciukersy oczywiście
                                Ale Ty sie kobito nie stresuj, bo nie ma czym! To jest Twój dzień, Ty i Twój MĄŻ będziecie jutro najważniejsi, tylko to sie liczy!

                                Ania2288, to pozdrów Damiana od forumowych szwagierek. Niech sie trzyma ciepło

                                A moja teściowa chciała sie nam zawlić na głowe dziś wieczorem
                                Nie dość że Krystianek wogóle jest marudny, co wieczór najpierw go myjemy, potem zastrzyk i płacz więc wogóle ma stresa, to jeszcze wydra swoją obecnością chciała go katować. Ooooo nieeee
                                Jakoś normalnie wielką łache robi że wpadnie do wnuka nawet w niedziele, a teraz w powszedni dzień chce sie nam zwalać bo wnusiu chory, tak jakby jej obecność miała mu w czymś pomóc, albo na codzień był bardzo zajętym, zabieganym, zapracowanym dzieckiem, więc choroba byłaby jedyną okazją żeby go zastać w domu. Brrrrrrrrrrrrrrr

                                Spadam na "Jeszcze raz" czy jakoś tak...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X