Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Zapomniałam pytać na którą Czacza jedzie...
    Kurcze, odezwij się bo myślami jesteśmy z Tobą i Cie dziś czkawka zbije lub uszy odpadną od "obgadywania"

    A ja dostałam dziś brzuch w przód i wszystko mnie ciągnie. Jak nie pęknę na kręgosłupie, to pęknę na pępku.

    Megi, ja bym nie ryzykowała od razu 5 godzin. Dziś Kacper był 3,5h i było ok, ale już dziś chciał ze mną jechać jak mnie zobaczył... więc ja wolę spokojnie, żeby nie było, że drugi dzień, a on po 3 godz zabawy wyje kolejne 2 i czeka na mamę. No ale właściwie, to sama znasz Go najlepiej
    A wyniki powtórzysz i będzie ok! Nie martw się!

    Kala współczucia dla Kruszynki.

    Chuda, ja to od teściowej mej szanownej z kolei słyszałam, że pracoholik jestem, że dziecko na zmarnowanie, bo tylko mi pieniądze i pieniądze w głowi... więc nigdy "mamusi" nie dogodzisz Olej i tyle!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
      Spadam,bo zaraz teściowa wroci z roboty i bedzie na mnie krzywo patrzec,no wiecie ze darmozjad sobie siedzi przed kompem....
      Dlatego w sob i nd rzadko kiedy do was zaglądam(ona ma wolne wekendy),to zmykam,pa.
      Gdyby do mnie lub o mnie ktos tak powiedzial ..kly bym wybila. larwe bym tak zrugala, ze ona by nie wiedziala czy ja do niej mowie..

      A co do dosrywania i gderania ze to czy tamto trzeba kupic.. ja bym powiedziala ze skoro trzeba to niech mamusia kupi. i tyle. a zrec tyle nie trzeba..dla figury lepiej buahahahahaha..
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        No jesteś Czacza!!!

        A nie mówiłam, że nie może być źle
        Jejku jak się cieszę!!! A specjalistów polecam z Polnej. Tam masz instytut, dzięki któremu w ogóle jestem na świecie!
        Moja mama nie mogła mieć dzieci, według bydgoskich lekarzy a w Poznaniu urodziła 3 córki, w tym mnie
        Więc zaufaj opaczności, ze nawet w mieście cudów dziecięcych mieszkasz

        A co do odpoczynku, wyjazdu, wyciszenia - jestem za!!!!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Czacza, przytulam. i nie zamartwiaj sie tak.

          Niewiem nic na temat trisomii, na czym polega ta wada.. Ale nadal kciuki trzymam za twego Piorka. Zobaczysz zdrowego bobasa urodzisz.
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Czacza-będzie wszystko ok dla pewności idzcie do innego lekarza
            Nator-wciagaj brzusio
            Renatka-Ty jak zawsze potrafisz podnieść na duchu
            a ja sie żle czuje tzn plecy mnie tak w dole boja przy zebrach,i jak dlugo siedze-no więcej niż20min-to mi nogi cierpną...tak uda bardziej
            to starość chyba jednak..







            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              http://dziecko-info.rodzice.pl/showthread.php?t=219194


              babeczki. mam troche swoich szmatek do sprzedania. ktore mi zawalają szafe i uniemozliwiaja upchaniew tam kolejnych ciuchó
              pamietajcie o rabacie dla was
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Renatka wrzuć te zdjęcia tutaj na forum ,bo obejrzeć się tam nie da(niie mam konta).

                Czacza ja bym jeszcze skonsultowała wyniki z innym lekarzem albo w tym instytucie co Natorek pisał.I głowa do góry-o Piórka dbaj

                Kala i co z Polą,dalej wymiotuje???Może coś jej zaszkodziło?
                A jak te Panie sprzątaczki ciągle narzekają,to niech zwolni która miejsce bo ja chętna jestem.I narzekać nie będę

                Byłam odebrać kurtkę dla małego i czapulę ,jutro wstawię zdjęcia-jest super!

                Itka zupka smakowała?

                Megi widzisz jak potrafią utrudnić życie???Przecież by mógł lekarz napisać nowy papierek,ale po co//???

                Chuda olej teściową i już,Renatka to by jej tam puściła "wiązaneczkę"-to by ama się pytała Ciebie czy czegoś nie kupić

                Dostaliśmy ze Str.......a do testowania soki w kartonikach-15szt i puzzle drewniane z owocami.Dzieciaki będą testować
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Madzik-smakowala objadlam się jak....
                  na jutro zostalo mame poczestuje







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Madzik, nie da sie bez logowania oglądac ? jak nie da jak da. Sama jak sie nie zaloguje to czytam posty, oglądam zdiecia.. tylko pisac sie nie da bez logowania.
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      A czemu do mnie nic z tego str nie przychodzi..??
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Rnia, doopa, nie da rady... choć ja teraz na zakupy to do ciężarówkowych sklepów muszę

                        Itka, daj ty spokój z tą starością, ok!?

                        spadam na chwilkę
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Czacza, dla wlasnego spokoju, skonsultuj z innym lek., masz racje, i trzymaj sie cieplo
                          a ja specjalnie wlasciwie wpadam wrzucic ukonczony obrazek no w sumie jutro tylko rozu na polik dorzuce i bedzie git, ale juz mi sie dzisiaj odechcialo tej facjaty pindrowac, bleee, musze poprobowac w abstrakcji teraz
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
                            A czemu do mnie nic z tego str nie przychodzi..??
                            A wypełniasz ankiety???

                            Spróbuję jeszcze raz....

                            Itka jaka starośc??? My młode laski jesteśmy,choć może nieraz się czujemy jak babcie 60 letnie
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Cześć

                              Czacza no widzisz, to chyab wcale tak źle nie jest jak myslałaś. Ale ja się nie znam, lepiej jeszcze skonsultujcie, ale napewno będzie ok

                              Kala pisz co z Polą

                              Madzik gratuluje kampani na S... Do mnie też nic nie przychodzi buuuuu

                              Renatka
                              ja też fotek nie widzę




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Grygor ale piękne dzieło!!!!!!!! Gratuluję zdolności Jestem pod wielkim wrażeniem. Kiedy robisz po jednym obrazie dla nas????




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X