Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka, jestem i ja! Kacper w przedszkolu, a ja usiadłam bo strasznie bolą mnie nogi.
    Muszę poszukać jakiś ćwiczeń ciążowych, bo mi cierpną dolne kończyny; chyba tak mam po tej ablacji bo to przez pachwiny było... a boję się zastoi i żylaków jak diabeł święconej wody!

    Kala, co z Polą??? Przeszło? Jednorazowa akcja???

    Renatka, dzięki serdeczne, ale z ciążowymi ciuszkami jest tak, że i tak zwykle wypadają rozmiar większe, a ja teraz latam w ciężarowych jeansach rozmiar 34 i jeszcze mam ciut luzu w biodrach.
    Wkurza mnie to, że mało jest małych rzeczy ciążowych w tym gabarycie, ale za to pociesza moda tunikowa i to, że w normalnych ciuszkach można latać

    Przyłączam się do życzeń udanych łowów... ja pewnie ruszę na lumpa pewnie 14.03. Jejku, no zwariuję, Wam mówię, że oszaleję... hi hi

    A ja jeszcze czekam na pity, żeby policzyć swojego i złożyć... ojeoje, więc zanim dostanę zwrot to pewnie lato będzie
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Chuda, a ja tak właśnie spojrzałam, że Emilka jest z 18.08, tak jak mój tato, a ja z 19.08. i tak będę trzymać kciuki za malucha na te terminy, żeby się ujawnił
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Chuda.. darlaym sie na nią az by mi glos zanikł. wkurza mnie jak ktoś komus czas wydziela i te jeszcze np obca baba. No bo wątrobka nie mieso, tesciowa nie rodzina

        co ją boli ze ty przed komputerem siedzisz.? moze powinnas razem z nią ****************ami i chujami na dzieci sypac? A moze powinnas wyjsc na wioske i atrakcji pod sklepem szukac, bo mąz calymi dniami w pracy. Tez by zrzedzila?

        Ja bym jej raz wyraznie powiedziala zeby zamknela twarz lepiej, bo jesli nie zauwarzyla to robi sie coraz starsza, kiedys bedzie potrzebowala twojej pomocy chociazby w podtarciu tylka czy podaniu herbaty. Czy moze zyje nadzieją ze corka bedzie mamusie dochowywac??? I jak nie cjhce skonczyc na starosc w ogrodzie, garazy czy domu starców to niech podejscie do synowej zmieni i szanowac zacznie moge jej to osobiscie powiedziec jak chcesz sluze pomocą..
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          heja

          Renatka biorę w slepo podaj mi dane. tylko jakby co poczekasz do wypłaty?? zazwyczaj 6-tego mam
          Ja pity też porozliczałam moj, rodziców i jeszcze czekam na pita m bo ma aż 4 w tym roku. ciekawe kiedy kaska będzie
          oczywiscie 1% poszedł do filipka. w tym roku miałam 3 osoby na które chciałam przeznaczyć procenty więc podzieliłam ze każdy pit do kogoś innego zeby było sprawiedliwie od rodziców poszedł do renatki bo mieli więcej niz ja

          Kala jak tam Polka??
          kurcze chyba coś wisi w powietrzu bo lena od 3 dni budzi się co rano i jest sraka... potem w ciągu dnia jeszcze z raz lub dwa, wczoraj popołudniu była normalna kupa a dziś znowu powtórka z rozrywki a mnie też cos goni...

          no i zaraziłyście mnie zakupami i już mam dziś w planie odwiedzenie mojego osiedlowego sklepiku z taniochą fajnie mieć ciuszka po drugiej stronie ulicy nie trzeba chodzić daleko a tak w sumie to nawet mam dwa pod nosem ale w tym drugim nigdy jeszcze nie byłam bo tam wiecznie reklamy ze dla puszystych moda i jakos tam nie wchodzę
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Ania poczekam

            dane na priva.

            Moj malzon obecnie w Sosnowcu przebywa.. nie chcial mnie wziąść ze sobą bo stwierdził ze z ciotką calą kase przebimbam w ciucjhlandach. wiecie, duze miasto duzo szmat:0 swinia totalna hyhy...



            za 1% baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziekujemy

            Ł wpadł na pomysł ze bedzie dla kazdego klienta wujka na telewizor naklejał kartke z nr krs Filipa. Wujek telewizory naprawia i ponoc ma sporo klientów pomysł niezly co hahahahahahahaha
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Ania czemu do cię wiadomosci wyslac nie moge????
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                a łeee a byś wpadła na kawuchę toż niedobry małżonek
                a nie wiem zaraz sprawdze czy nie mam full
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  już wyczyściłam,

                  Renatka to Wy macie rodzine w sosnowcu??
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    taaaaaaaaaaaa, mamy
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      a w jakiej dzielnicy?? może gdzieś koło mnie??

                      ja lecę na ciuchy bo mam jakąś kaskę za biżuterie to może znajde sobie torebke bo mi sie wszystkie rozwaliły
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Moja ciotka mieszka na Sroduli. PAtrze na mape sosnowca..i kurde.. zdziele Łukasza za to ze zostawił mnie w domu!!!!!!! cham normalnie.


                        BArdzo blisko tez miejsca gdzie mieszkala mała MAgda.
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Witam Was dziewczyny

                          Przepraszam, że się tu odzywam, ale czytam Was często i " znam " Wasze troski i radości, dlatego chciałam dwa słowa powiedzieć do Czaczy...
                          Co to badań, tych bardziej " wnikliwych " w czasie ciąży, to bardzo, ale to bardzo często bywa tak, że wychodzi w nich jakieś prawdopodobieństwo iż dziecko może być chore na jakąś tam chorobę, a tak naprawdę nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością... Uwierz mi, bo znam parę przypadków gdzie moim znajomym wychodziło, że dzidzia może mieć zespół downa a dzieci zdrowiutkie się urodziły. Później lekarz powiedział, że w większości przypadków wychodzi, że jest podwyższone ryzyko ale to tylko tak z badań wynika...
                          Moja znajoma przez całą ciążę się zamartwiała po takim badaniu a dziecko zdrowe się urodziło. Dlatego ja np. zrobiłam w czasie ciąży wszystkie możliwe badania oprócz tego na zespół downa, ponieważ stwierdziłam, że nie będę się później zastanawiać i zadręczać...
                          Jestem pewna, że Twoje maleństwo jest zdrowe jak rydz .

                          Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Renatka siedze przy kompie i prąd zużywam...Kiedys jak przyszło nowe rozliczenie -no wiesz takie co daja na pól roku do spłacania i wydało jej sie że sa wieksze te rachunki,stwierdziła że KTOŚ musiał tego prądu naciągnąć,napewno ktoś kto ciągle siedzi w domu... Strasznie przykro mi sie zrobiło,bo siedząć w domu to JA zmywam gary,to JA piore jej gacie,to JA wszystko robie a ona wracając z pracy przychodzi na gotowe... wiec chyba mam prawo do chwili "relaksu"...?To mój komputer,to ja na niego zapracowałam,itd.Zreszta ileż ja dziennie siedze przed kompem.../Nawet godziny nie ma....
                            Dlatego chce pojechac do mamy,odpocząc od tej kobiety,moze jak mnie nie bedzie pare dni to zauważy co jest w domu robione,ze obiad sam sie nie zrobi czy cała reszta....
                            Mam ją głeboko w odbycie,ale fakt że nie jestem doceniana boli... A co bedzie gdy wróce do pracy...?Ciekawe jaki wtedy bedzie podział obowiązków.....
                            to się wyżaliłam....
                            dużo sie dzieje u mnie,3/4 tego wcale nie opisuje bo po co mm was przynudzać...
                            pa.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Sorry chuda.. ale ja bym tej babnie majt nie prala. Moze i podla jestem, chamska, niewychowana, brutalna, obrzydliwa czy jaka tam jeszcze inna. No ale zeby do mnie ktoś.. niewazne matka, tesciowa, mąż czy kto inny powiedzial ze prąd zuzywam bo tylko ja caly dzien w domu siedze to bym chyba strzelila tego kogoś. darmową pomoc w tobie ma a jak raz jej pozwolilas po sobie pojechac to ona teraz jedzie. Warknąć nie umiesz sama ma dwie lapy, zdrowa jest, pralke umie obslugiwac to niech sama sobie pierze.

                              a co twoj mąż na to ze twoja tesciowa ma takie podejscie do tego? on nie umie jej powiedziec ze ty tez czlowiek..
                              Ze jak jej sie coś nie podoba, bo prądu za duzo to moze w brudnych majtach chodzić i nie jesc tego co ty przygotujesz??


                              ze najtaniej bedzie jak mamusia do piwnicy sie przeniesie. mniej prania, mniej mord do wykarmienia, mniej szmat do uprania.
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                a jeszcze zapytam..szanowna tesciowa to coś robi jak z pracy przyjdzie? czy tylko gdera ze to nie tak to nie tak??


                                Moze kaze wam jeszcze oszczedzac??
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X