Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Renatka ja wszystko rozumiem. Dzieci autystyczne tak mają. Zmiana nastrojów i taki swój świat mają, chociaż nie wszystkie. Wiem coś o tym. Fajnie, że umie się porozumieć a że przekręca wyrazy... nie szkodzi. Brat mojego kolegi ma 20 lat i ma ciężką postać autyzmu. Jak był młodszy to rodzice przywiązywali go do kaloryferów żeby sobie i innym nie zrobił krzywdy - takie miał ataki złości... ja nie jestem sobie tego w stanie wyobrazić i naprawdę jestem pełna podziwu dla Ciebie.

    Maniaczki odkurzania - u mnie akurat tym zajmuje się em taki podział obowiązków rodzinnych. hi hi

    My mamy dziś na obiad kopytka tzn, musze je jeszcze wykonać z pomocą Weroniki a do tego buraczki i kurczaczek a na pierwsze zupka ogórkowa.
    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      No to mi na ambicje wjechałaś Renia - od dziś odkurzam codziennie Żartuje. Ja mam taki kawałek dywanu a tak to parkiety, płytki, panele... więc codziennie latam na mopie

      Jejku, ale bym ogórkową zjadła!!! Jamirka, to gdzie muszę się wprosić?!

      dobra, lecę dalej sprzatać i chyba muszę wypić kawkę małą, bo coś mnie głowa boli
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        cześć
        w kwestii odkurzania to ja ostanio odkurzam codziennie bo Mela tak gubi teraz sierść , że porostu non stop pełno tych jej kłaczonów wszedzie

        a ja w pracy własnie robie listy płac dla nauczycieli i biore sie za ksiegowanie więc do roboty !!! pa pa
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Miłego dnia w pracy Kala!

          A nie da rady mi tam coś z tej listy wypłacić Bo ja chętnie!!! Ha ha!


          Nie widzę Czaczy, więc przypominam o głosowaniu na naszą malutką śnieżną panienkę:
          http://www.dziecipoznan.pl/glos-5

          Dziewczyny, DAMY RADĘ?! TAK DAMY RADĘ!!! (he he, Bob budowniczy rządzi)
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej!

            dzięki nator za przypomnienie linka,
            właśnie nie odzywałam się bo hormony mną rządzą od paru dni mam jaką deprechę, niby wczoraj piękne słońce i wiosennie mega a ja dół dziś jak zobaczyłam ten syf za oknem to w ogóle się załamałam, no ale popołudniu nareszcie wybywam, spotykam się z koleżanką z poprzedniego osiedla i mam nadzieję że humor mi się poprawi na ploteczkach..

            co do zakupów to ja też często na ciuchy się wybieram i naprawdę wynajduję ostatnio same firmówki, z resztą niedawno Wam pisałam (ZARA, GEORGE, NEXT itp) więc dla córeczki będę miała super ciuszki no ale dla synusia od 0 będe musiała wszystko zbierać

            któraś z Was pisała o wózku Mutsy, chciałabym zdjęcia na maila i więcej szczegółów..

            Jamirka to Ty Marta B?

            majorka a może wpadniesz do P-nia jak będziesz w Zielonej i z Itką byśmy się jakoś zorganizowały???

            co do Ikei to ja nigdy nie lubiłam tego ich (białego, zimnego) stylu ale od jakiegoś dłuższego czasu mi się odmieniło i lubię tam jeździć, parę dni temu byliśmy i najpotrzebniejsze rzeczy kupione..

            tyle napisałyście że się pogubiłam i nie wiem co komu miałam odpisać, wiem tylko że nie pomogę co do komunijnych spraw, teraz to mam na głowie 18-stkę chrześniaczki (mojego brata córka, bosz kiedy to minęło, niedawno była wychowywana u nas ) nie wiem ile "rzucić" pieniędzy zważywszy na to że nie leżymy na nich
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              aha no i przede wszystkim zdrowia dla Was kochane i dla Waszych Pociech, chuda może masz ropne zapalenie gardła (migdałków) jeśli nie chcesz iść na razie do lekarza kup sobie a aptece jakiś preparat ziołowy do płukania gardła, może Ci pomoże, jeśli nie przejedzie to może to być angina i bez antybiotyku się nie obejdzie
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                kurcze - chciałabym żeby Piórek już się odzywał, nieraz mi się wydaje że tam nic nie ma, szczególnie rano jak brzuszek jest dość płaski i płakać mi się chce...
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Nator daleko nie masz bo ja mieszkam w Gdańsku także z Torunia to rzut beretem zwłaszcza że teraz mamy autostradę wybudowaną A1 więc godzinka i trochę i jesteś to co szykować dla Ciebie dodatkowy talerzyk :P

                  Czacza tak Marta B to ja taka brunetka hi hi
                  Podaje Ci linka bo maila do Ciebie nie mam. My mamy taki, identyczny, czerwony zestaw 3 w 1 - głęboki, spacerówka i fotelik.

                  Co za pogoda!!! rano śnieg a teraz deszcz leje.... no masakra jakaś...
                  Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    No i linka nie podałam....

                    http://www.bobowozki.com.pl/product_...4&%3CosCsid%3E
                    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dopiero teraz spojrzałam na cenę... Matko.... 3 lata temu on tyle nie kosztował... ładnie się ceny zmieniły... ja pierdziu...
                      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        eeee Jamirka tak tragicznie to nie jest. Chyba!.Albo ja juz jestem tak przyzwyczajona ze dla mnie to norma. Filip ma tylko takie momenty w zyciu, ktore nagle nas zaskakuja. Chwala za to ze on mowi, i chociaz rozumiem czasami o co mu chodzi.

                        spotkalam sie nad morzem z rodziną ktora ma syna autystyka. ciezka odmiania. To ja Bogu dziekowalam za to co przechodze z F. Tamten chlopiec był non stop trzymany za reke, bo potrafił pod samochod wskoczyc.przy stole to co on wyczyniał... taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie slepia mialam. JA ! matka autystyka, ktory tez potrafi cyrk odstawić. No ale to co widzialam to przebijalo moje koszmary.

                        Ja dziś na obiad rosół mam. drugiego dania brak, bo F w szkole je, ja na diecie a Oskar jak zobaczy ze F nie je to i on nie glodny.
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Jamirka fajowy wozek.
                          Dzis Oskar stwierdził ze jemu wozek jest potrzebny bo on nadal dzieckiem jest i na chwile moze byc dzidziusiem.I powiedzial ze mam mu nowy kupić, bo jego spacerowka ma czekac na innego dzidziusia, ktorego mu mama ma urodzic.

                          i jak mu przemowic ze dzidzius jesli wogole bedzie to za ok 3-4 lata???? lub nawet pozniej. On naczepil sie teraz...

                          A w Gansku bylam rok temu jak jechalam do Kołobrzegu. Oskar nadal pamieta ze tam byl na placu zabaw gdziew był drewniany statek
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            no mutsy są superowe, moja kumpela (z podstawówki), która była notabene wczoraj u mnie z córeczka ma taki i zagadałam ją ale niestety jej partnera bratowa będzie potrzebowała w lipcu więc się spóźniłam kurde jakie one są drogie, chyba nie stać mnie na niego, no i nie opłaca mi się go kupować bo będzie potrzebny tylko n około 5 m-cy, nie wiem co mam robić a pożyczyć nie mam od kogo, bo teraz wszystkie kumpele są na etapie planowania drugiego dziecka albo jak wiedzą że na jedynaku skończyły to już sprzedane gggrrr
                            drugi wariant jest taki że do naszego chicco dokupimy gondole (na szczęscie nie sa takie drogie) no ale zimą z tym wózkiem sobie nie wyobrażam
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              a tak z innej beczki - słyszałyście o tej aferze z sola niejadalną? to już ****************a przesada, jak takie chamstwo mogło się rozszerzyć na całą Polskę i trwało to tyle lat, kto wie czy te jelitówki i problemy z żołądkami nie mamy przez tych s****************ieli, niedługo nie będziemy mieli co jeść!!!
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Jamirka a ja ciebie mam na n/k..?
                                Czacza zjedz czekoladke,humor sie poprawi
                                Na spacer narazie nie idziemy, u nas dzis strasznie wieje
                                Spadam bo niewiem sama co pisać....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X