Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dziekuję w imieniu Julki
    i chyba fotografowi też się podobała bo jak poszłam zdjęcia z Komunii odbierać to pani w zakladzie fotograficznym powiedziała o to pani jest mamą tej ślicznotki co ma najwięcej zdjęć no i faktycznie niektóre dzieci miały po 10 -15 a moja JUlka ponad 20


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Megi ja pije duzo teraz miety, i herbaty zielonej, z racji zdietowania sie, zeby sie wyplukac. Ale kazda wizyta w kibelku na siku konczy sie przeczyszczeniem ogolnym kiszek bo pozycja taka a nie inna. Jedyne wyjscie to sikac na leząco hahahahaha


      Kala to teraz masz wydatek-komunia Gabi. Mnie to czeka za 2 moze 3 lata. juz sie boje. trzeba bedzie za pracą sie rozejrzec. boje sie myslec ile to kasy sie utopi w przygotowaniach.na szczescie chlopcy tansi ciut w strojach. Albe mam hyhy, wianka brak, rekawiczek brak innych *************************ek brak.. tylko pantofle.

      a gdzie ja przyjecie zrobie jak chata nie bedzie postawiona??
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        ale napisałyście.....

        Natorku nie denerwuj się,niestety u na taka "inteligencja".Szkoda słów i nerwów.

        Kala ciuszki fajne i takie eleganckieJa często kupuję używane rzeczy na allegro czy w moim ulubionym Glamour.Lubię firmówki i takie zazwyczaj wybieram,buty też.Chociaż ostatnio na wyprzedaży kupiłam nowe,pisałam Wam o tym.A jak jestem w Manufie to oczywiście muszę wejść do Pretty Girl-mojego ulubionego

        Majaula bardzo ładną masz córeczkę.

        Megi No kochana ,nie wymigasz się od spotkaniaHah,mam nadzieję,że uda nam się spotkać w trójkę,choć przyznam ,że Was wszystkie chciałabym poznać osobiście.

        I kleroza mnie dopadła,bo nie wiem co jeszcze chciałąm...
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Matko dziewczyny ile Wy piszecie !! nadążyć za Wami to mało !

          Kala śliczne ciuszki!

          Chuda koniecznie do lekarza się udaj! jak to ropny smak to nieciekawie...

          Mowiłyście o wózkach... my tez miałysmy musty ale nie pamiętam jaki model... ale taki na dużych pompowanych kołach i naprawdę polecam bo super się go prowadziło nawet w największe śniegi

          Witam Nowe Mamusie powysyłałam zaproszenia na fb bo pokazałyście mi się w propozycjach znajomych a widzę że już reszta dołączyła do waszego grona. P.S Madzik dziękuje za zaproszenie

          Spotkanie ?? było by fajnie. Ja jestem z Gdańska więc możecie przyjechać nad morze chociaż ja wolę góry więc pewnie wybiore się do KasiR

          Tak samo jak Kala uwielbiam Ikee - szczególnie dział kuchenny.

          Megi gratuluje pracy! super. Strasznie się ciesze bo wiem że chciałaś od dawna coś znaleźć. I mam nadzieje, że szybko sobie poradzisz z organizacją.

          Grygorek szkoda, że z dzidzią nie wyszło... ale jeszcze nic straconego za miesiąc kolejna szansa!

          Byłam zapisać w zeszłym tygodniu Weronikę do przedszkola, bo dostałam cynk że można wypełnić jakąś kartę wewnętrzną przedszkola, co gwarantuje miejsce. A z drugiej strony moja kolezanka tam pracuje więc mam nadzieje, że się uda

          A jak się czują nasze ciężarówki ? Czaczuś? KasiaR i Natorek?
          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            My solidnie wywietrzone, tosty już zjedzone, mąż umiera z przejedzenia
            Piszecie teraz tak dużo, że ja też nie nadążam, więc nie gniewajcie się, jeśli wszystkim Wam nie odp.

            Wysłałam kolejne zaproszenia.

            Co do Ikei...Nie byłam w niej nigdy, mi najbliżej do Katowic, z pozdrowieniami dla AniSos, ale mąż woli omijać je - Kato - szerokim łukiem.
            Ale bardzo podoba mi się ten styl norweski, gdybym miała możliwości urządzenia sobie nowego mieszkanka, to miałabym od razy na niego pomysł
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
              majajula teraz widać ślicznie , bardzo delikatniutko, a co to za kwiatki ? wygladaja jak stokrotki

              tylko ja gabi nie bede wiązać włosów tylko rozpuszczone i pomyślałam o takim wianku założonym na czoło , jak u rusałki

              kasiar jeśli nator nie będzie chciała lub okaże sie chłopiec to chętnie tobie wyślę

              Tak czytam i nie wiem co ja chcę Kala???

              Majajula - wrzuć mi fotki wózków na piriv, albo na moją skrzynkę n.sadowska@poczta.fm i jaka cena Cię interesuje.
              Nad Mutsy myślałam...


              Lecę czytać dalej.. ale nastukałyście!!!
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                a zadna nie chce natury 2000 zwiedzac??? Bialystok ponoc taki kurde ladny jest. A i moja wiocha ludzie gadają ze tez. Nowke droge mamy. nawet pod moim oknem przebiega.. serio zadna nie ma ochoty na pozwiedzanie podlasia?? hyhyhyhyh ful wypas dojazd. ekspresowke nam budują. niedaleko mazury, jeziora wiec jest gdzie tylek pomoczyc a i rzeke mamy..

                oz sie nachwalilam.
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  A dziękuję, ja jako ciężarówka czuję się ok

                  Jamirka no to przyjeżdżaj w góry Może akurat się spotkamy.

                  A co do Łodzi to chętnie bym się wybrała, nigdy nie byłam.

                  Ikea u mnie to najbliżej Kraków, nigdy nie byłam. Ale ciągle się wybieram.




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                    Tak czytam i nie wiem co ja chcę Kala???

                    Majajula - wrzuć mi fotki wózków na piriv, albo na moją skrzynkę n.sadowska@poczta.fm i jaka cena Cię interesuje.
                    Nad Mutsy myślałam...


                    Lecę czytać dalej.. ale nastukałyście!!!
                    nator ale nie ma problemu, wiem że niektórzy nie lubią używanych rzeczy, chyba sie nie obraziłaś

                    kasiar ja wstwie fotki , powiesz czy chcesz, czy ci się podobaja to chętnie ci wyśle, bo nie mam komu ich dać w moim towarzystwie już raczej niemowlaków nie bedzie
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                      kasiar a nie może byc środek Polski czyli Łódź ??

                      nator jak w brzuszku siedzi dziewczyna to może weźmierz ode mnie kilka rzeczy na malutka dziewczynke mam np słodziutka kurteczke Zary, sukienusie H&M oczywiście wszystko gratisowo dużo nie mam bo poodawałam ale kilka rzeczy takich fajniejszych mi zostało a na allegro nie mam cieprliwości , kasir nie proponuje bo juz ma Julce (no chyba że chce )
                      Oj Natorku, Natorku przeoczyłaś

                      Poczekaj Kaluś, obawiam się, że Nator posta nie widziała




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Doczytałam... i mi się już wszystko pokiełbasiło więc za chwile poodpisuję

                        Kaluś, ja używane jak najbardziej. Absolutnie tak, pod warunkiem, że córeczka
                        Nie zajarzyłam, bo z tym u mnie słabo ostatnio
                        A co do ciuszków to się wkurzyłam, bo pożyczałam rzeczy siostrze, później sąsiadce a później kumplowi. No i od 2 pierwszych osób wracało nawet czasem ciut innych (no część wiadomo przepadała w zurzyciu), ale ten mój sympatyczny kolega nie oddał mi połowy, a to w jakim stanie wróciła reszta, to jak teraz patrzyłam tak z grubsza... ech... szkoda gadać... I rzeczy 0-3 wcale nie odzyskałam. Więc wyprawkę zaczynam od 0 (jest to plus zaspokajania potrzeb zakupowych).
                        Znaczy żalę się troche na wyrost, bo i tak to co wróciło to 4 wielkie kartony... ale porównując do tego co było, ech...
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                          Oj Natorku, Natorku przeoczyłaś

                          Poczekaj Kaluś, obawiam się, że Nator posta nie widziała
                          No tak, tego posta przegapiłam, he he Gapa
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
                            a zadna nie chce natury 2000 zwiedzac??? Bialystok ponoc taki kurde ladny jest. A i moja wiocha ludzie gadają ze tez. Nowke droge mamy. nawet pod moim oknem przebiega.. serio zadna nie ma ochoty na pozwiedzanie podlasia?? hyhyhyhyh ful wypas dojazd. ekspresowke nam budują. niedaleko mazury, jeziora wiec jest gdzie tylek pomoczyc a i rzeke mamy..

                            oz sie nachwalilam.
                            Renatko, ja chętnie do natury 2000, ale jak tam wam te kałuże wyschną, he he!
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              kasiar oto sukienka i kurtka, mam jescze jedną sukienkę albo dwie i chyba jakieś dżinsy
                              Attached Files
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                no dobrze to poczekajmy co tam nator w brzucholu chowa i wtedy wysyłam albo do jednej albo do drugiej mamuśki i koniec chcecie czy nie to wysyłam
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X