Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
    madzik oddany głos

    ja poproszę na Amelkę:

    http://www.konkurs.happytv.pl/zdjeci...BKLUQ.facebook
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      czesc dziewczyny

      czesc Nator gratuluje ciazy, duuzo zdrowka i odpoczynku

      Kala, No Polka sliczna i pewnie nie tylko dla ciebie kochana, Ankasos dobrze powiedziala, ze Pola ma taka arystokratyczna urode sliczna dziewczynka.

      A co do braku odzewu i komentowania i tez komplementowania to wiecie co, to sie chyba tez po trosze z domu wynosi, bo u mnie na przyklad zaaaawsze byl niedobor w tym temacie, i ja teraz taka niecalkiem otwarta na prawienie komplementow jak i przyjmowanie. Ale za to moje dzieci juz kilkadziesiat razy dziennie slysza jakie sa wyjatkowe jakby to sie nie mialo odbic na ich psychice, to wole takie rozwiazanie i jaka radosc przeciez przy tym

      Odprowadzilam dzis Vincenta ostatni raz do szkoly, bo na jutro wzielam "urlop", choc niewiem czy jedziemy jutro czy w piatek zupelnie, bo Pawel musi skonczyc - co rozpoczete.
      Ze zmiana szkoly, a wlasciwie z przedszkolem Maika to kuzwa cisnienie mi sie na sama mysl podnosi. Dostalam list w zeszla srode, w czwartek juz wyslalam wypelniony formularz, tutaj listy - jesli wyslane przed 12.00 - dochodza na nastepny dzien. No i wczoraj dzwonie do tej firmy osranej i mowie, ze bylam juz nawet na rozmowie z dyrektorka nowej szkoly, juz wszystko, ze tak powiem na glowie postawilam a oni mi kuzwa mowia, ze jeszcze listu nie dostali. Masakra, bo w tym przedszkolu tylko 16 miejsc, wiec juz coraz mniejsza nadzieje mam. I mimo, ze Vincent bez problemu moglby zmienic szkole, to przeciez bez Maika przedszkola bezsensowne dzialanie. Wiec moze sie ten moj caly wysilek na marne zdac A ta mi jeszcze wczoraj proponowala, ze maja jeszcze inne przedszkole z czterodniowym cyklem, ale na co mi to jakbym i tak musiala kursowac bo to juz i inne godziny zajec i w p*i*z*d*z*i*e*t daleko. Powiedziala na koniec, zobaczymy co da sie dla pani zrobic i juz nie zadzwonila.
      Last edited by vini-miki; 21-12-2011, 09:58.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez vini-miki Pokaż wiadomość
        czesc dziewczyny

        Kala, No Polka sliczna i pewnie nie tylko dla ciebie kochana, Ankasos dobrze powiedziala, ze Pola ma taka arystokratyczna urode , sliczna dziewczynka.

        .
        grygor musze pomyśleć po kim ona taka arystokratka może po mnie taka szlachetna uroda

        grykorka strasznie u was skomplikowana ta sprawa szkół i przedszkoli jakieś listy, prośby, urlopy
        w Polsce to albo jest miejsce albo nie ma i koniec, nikogo o zgode prosic nie trrzeba ani sie tłumaczyć , no ale co kraj to obyczaj

        a co do komplementowania ludzi to ja tez za bardzo nie potrafię tez jestm mało otwarta w tej kwestii

        za to moim dziewczynkom codziennie gadam jakie to mądre, piekne i wspaniałe i jak bardzoooooooooo je kocham
        Last edited by kala8; 21-12-2011, 10:21.
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Bry
          Czacza i Madzik głosy oddane.
          Ja tylko na chwilke,akurat zmyłam podłoge i mam kilka minutek na odpoczynek,obiadek zrobiony(pulpeciki w sosie pieczeniowym+ziemniaczki+surówka z ogórka kiszonego z cebulką).
          Zaraz bede piekła pierniczki
          no i siora moja przyjedzie do mnie z synkiem,przyleciała z Anglii na Święta i Nowy Rok.
          Miłego dnia.
          Aha!!! Madzik no widzisz,jakoś sie wszystko ułozy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hejka,

            ja dziś też wzięłam urlop, a jutro ostatni dzień pracy.
            Właśnie wpadłam do domu z zakupami, biorę się za odkurzanie i mycie podłóg. Wybraliśmy choinkę i mężuś jak wróci wyjmie mi ją z samochodu i wieczorem można ją ubierać

            A mi przyszła dziś koszulka z napisem Starszy Brat, więc Kapi przekaże mężulkowi informacje o powiększeniu rodzinki.

            Aniu ja nadal latam jako przedstawiciel medyczny. To stanowczo moja ukochana praca

            Grygorku, troszkę jestem nie w temacie przedszkolno-szkolnym, ale trzymam kciuki, żeby się udało. I dziękuję za gratulacje.

            Co do komplementów, to ja chętnie je prawie innym, bo dzięki temu świat dla tej osoby na chwile staje się przyjaźniejszy, radośniejszy..., ale przyjmować komplementów nie potrafię

            Czacza zazdroszczę śniegu. U nas szaro i buro...
            I świetnie, że razem będziemy czekać na nasze maluszki kolejne
            Pewnie też będziesz miała termin na sierpień, więc trzeba założyć dla nas wątek, he he. A kiedy miałaś ostatnią @???

            Kala, ale rzeczywiście Polka arystokratka. Jest śliczna, ale szkoda, że już nie są tacy podobni. To było słodkie, że miał forową siostrę
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Czacza założyłam nowy watek
              http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...364#post270364
              zapraszam... a może i kolejne nasze forowe mamusie się przyłączą
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                ha nator ok, może coś się będzie działo, okres miałam 20 listopada a Ty? umówiłam się na 27. do Medicover na potwierdzenie ciąży i jak spodoba mi się lekarka to będzie prowadziła moją ciążę..

                wiecie co? poszłam dziś na krótki spacer w tym padającym śniegu, Amelia miała mega frajdę, wróciłyśmy do domu, wypiła bobofruta, usiadła koło nas na sofie i kazała się miziać, zasnęła pierwszy raz w dzień od roku zasnęła mi na kolanach, obudziła się po godzince bo chciało jej się siusiu, jestem w szoku ale przynajmniej będzie miała lepszy humor po dzisiejszej awanturze rano (obudziła się około 6 i wrzeszczała, położyła się na podłogę i tupała stopami, nie wiem co to było dziś za zachowanie, ale co najmniej dziwne..
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Czacza, to my prawie łep w łep idziemy, bo ja miałam 18.listopada
                  Mnie czeka lekarz jutro. Idę do tego lekarza, który był przy porodzie Kacperka, ale już wiem, że chcę by ktoś inny prowadził mi ciążę...ale ma takie masakryczne terminy, że się nie doczekam jednak do stycznia bez potwierdzenia.
                  Ale gadałam też wczoraj z położną, Iwonką, ona była z nami od początku ciąży i ma mnie umówić do lekarza na szybszy terminos...
                  Jejku jak ja chcę już mieć pewność! Choć patrząc na mój biust i 2 testy i krew to chyba pewność mam...no ale...

                  A mój diabełek od jakiś 4-5miesięcy też już nie śpi w dzień. Czasem w samochodzie mu się zdarzy jak jedziemy na angielski, albo basen, a później marudzi jak Go budzę...
                  Za to nadal zasypia pięknie ok 19:30 i wstaje ok 6:15-7.Dla mnie idealny układ.

                  A powiedzcie mi dziewczyny jak u Was w nocy z sikaniem? Kacprowi się pare razy zdarzyło zmoczyć, bo jak stwierdził "zapomniał wstać"
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Moje maluchy w przedszkolu do 17,także jeszcze mam troche luzu
                    Last edited by Paulinchen23; 09-01-2012, 21:07.




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      o boooziu Nator, u mnie Vincentowi zdarzy sie w nocy zsikac, i to nie "raz na ruski rok" a regularnie raz w miesiacu, a jak jest chory - przeziebiony to zakladam jeszcze nawet jemu pieluche, bo wtedy to juz na bank popuszcza, a zanim sie zorientuje posciel juz do przebrania

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        NATOR Alunia nie siusia od roku ani w dzień ani w nocy w majteczki nie nosiła pieluszki po tygodniu nauki tyle,że miała dobrego nauczyciela OLIVERA w nocy sama budzi się i woła żeby z nią iść do łazienki
                        Last edited by Paulinchen23; 21-12-2011, 15:18.




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          KASIARśliczny brzusio Julcia przesłodka




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            nator ale czad a bierzesz kwas foliowy? a jakieś już suplementy też? bo z tego co pamiętam to chyba w 4 m-cu zaczyna się brać ten cały zestaw dla kobiet ciężarnych, co? słyszałam tez parę dni temu w Pytaniu na śniadanie, że kobiety po 30 (czyli ja) powinny szybciej być suplementowane, bo gorzej już z wapniem i innymi niezbędnymi mikro i makroelementami..
                            co brałyście w ciąży? bo ja Feminatal..

                            teraz czas na snikersika
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Bry.. padam dziś 4 kawe pije, spalam w miedzy czasie i nadal spac mi sie chce...

                              Nator, pytalas o sikanie nocne. Oskarowi zdarza sie czasami.. jak sie opije na wieczor... ale spi bez pieluch, bo "duzy jetem jus". Klade mu pod przescieradło podklad specjalny. kilka razy zalal materac w łózku.. trza bedzie kiedy do pralni zaniesc..lub nowy kupić.Bez pieluch spi juz od ponad miesiąca.. F za to w pampku spal dosc dlugo. 2 miesiące przed 5 urodzinami przestał.

                              Snieg spadl w nocy..i jakos bardziej swiatecznie jest. fakt niewiele tego puchu..ale tak jak Amelka czaczy chlopcu juz sie nie zamartwiają jak dotrze mikolaj do nich
                              smieszne te dzieci są czasami.

                              F dziś jaselka mial. dumnA z niego bylam jak cholera. I wyraznie swoją kwestie powiedzial. Inne dzieci wyraznie mowiące albo szptaly, albo mikrofon za daleko, lub za blisko.. i nic slychac nie bylo.a F bez stresu zadnego..
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hejka

                                Czacza Feminatal już chyba nie ma, teraz ma inną nazwę. Ja brałam Prenatal od chyba 2 miesiąca w każdym razie kwas foliowy brałam 1 opakowawanie. teraz mam Falvit mama bo był w promocji

                                Renatka gratki dla aktora Filipka!

                                Sikanie nocne hahaha u nas pampers jest obowiązkowo, zazwyczaj suchy ale zdarzały się całe mokre, także nie ryzykuję materaca.

                                Nator zazdroszczę, że Kacper idzie ci spać tak szybko, moja niezmordowana córka jesli byśmy jej nie ciągnęli siłą do łóżka to chyba po 23 chodziłaby spać....Zazwyczaj po 22 zasypia.
                                A tak na marginesie Nator to pokaż jak się zmieniłaś przez te dwa lata!!!!!! A niektóre z nas to pewnie cię jeszcze na oczy nie widziały. Więc czekamy na fociaka!

                                Nator i Czacza to się ładnie zgrałyście z ciążami hehe

                                A Nichol to gdzie się zapodziała??? Oj oj nieładnie tak nic nie pisać :P

                                U nas też spadł śnieg, mało go ale dobre i to

                                Dziś zrobiłam stroik świąteczny na stół i wyszedł całkiem całkiem. Może jeszcze wianek na drzwi zrobię skoro mam wenę hmm I upiekłam jeden biszkopt, bo jutro nic nie zrobię, mam lekarza na 17.00. Trzymajcie kciuki, żeby dziecię się ujawniło, bo ja chcę juz imię wybrać i zaklepać i zwracać się do "brzucha" po imieniu




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X