Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    czacza ja jak byłam w ciąży z Polą to miałam 35 lat i moja lekarka kazała brać mi folic do 3 mc a później witaminy elevit pronatal, nic mi nie mówiła że w związku z wiekiem trzeba wcześniej

    w związku z wiekiem to miałam tylko darmowe badania prenatalne, tzn usg genetyczne w 12 i 20 tyg c, i test pappa w 12 tyg , gdyby coś w tych badaniach było coś nie tak to mogła bym mieć aminopunkcje też refundowaną ale nie było potrzeby


    nator nie żartuj sobie z tym siusianiem w nocy bo mi głupio bo moja gapa to siusia w pampersa co noc, w dzień od siepnia chocdzi bez pieluchy ale nadal zdarzają jej sie wpadki, tylko ona sobie nic z tego nie robi

    poprostu mnie informuje, "mamusiu zlobiłam siusiu w majtki" a jak wykazuje swoje niezadowlonie , to z nonszalancją w głosie mówi "dobzie, dobzie na drugi raz zawołam" i tyle

    a Pola też już od 5 mc nie śpi w dzień , za to chodzi spać codziennie o 19 30 i wstaje 6-6 30 rano ale nie narzekam , może rano to wcześnie ale cały wieczór wolny
    Last edited by kala8; 21-12-2011, 18:16.
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kala moja też w dzień się posika czasami, chociaż ostatnio codziennie jakaś wpadka I też mi na to: "Mamusiu przecież się wypierze". Oj te nasze szkraby




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
        Kala moja też w dzień się posika czasami, chociaż ostatnio codziennie jakaś wpadka I też mi na to: "Mamusiu przecież się wypierze". Oj te nasze szkraby
        to sie uśmiałam bo moja też ten tekst stosuje czasami , mówi "przecież mamusia wypierze"
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Czacza, co do kwasu foliowego, to ja od kwietnia biorę, bo tak długo się starałam. A od wczoraj następce Feminatalu N (Femibion).

          Kala, Kasia, u nas w dzień zdarza się tylko w jednej chwili. Gdy długo nie siusiał, coś zbroi i ma kare, że idzie z płaczem do konta... to jak popadnie w czarną rozpacz.. to kończy się mokrymi skarpetkami i kapciami nawet a w nocy to mu się zdarza raz na jakiś czas i nie wiem dlaczego tak ma.

          Kala u nas system spania widzę identyczny, a Kasiek, tak nam się udało, bo schemat jest ćwiczony od początku jak Kapuletek jest na świecie.

          Renatka, jak ja Ci zazdroszczę śniegu...ech

          Paulinchen to startuj z kolejnym maluszkiem jak planujesz, ja już Ci kibicuje

          A co do fotek, to na tym kompie nie mam aktualnych, ale postaram Wam się coś wykombinować. Choć poza kilkoma zmarszczkami to się wiele nie zmieniłam
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Cześć


            Kacper przeziębiony,i jeszcze kaszel suchy go męczy-zobaczymy,daję mu syrop.

            Nie mam weny do pisania
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hejka..

              madzik no niestety jak dziecko choruje to się niczego nie chce, Amelka jeszcze ma katar ale kaszel coraz słabszy.. dużo zdrowia dla synka..

              no i nie ma wątpliwości, dziś powtórzyłam test i druga kreseczka pojawiła się od razu i aż purpurowa była
              piersi dziś w nocy troszkę mnie pobolewały i znów podbrzusze, ach uroki, ciekawa jestem czy będę miała mdłości i inne śmieszna dolegliwości?!
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Nator Czacza Kasiar tak bardzo wam zazdroszczę że nawet nie macie pojęcia! pamiętam jak się dowiedziałam o Filipie to była rozpacz, wyłam i miałam różne złe myśli w głowie... a teraz nawet w tym momencie mogłabym działać z dzidziusiem bardzo bardzo bym chciała ale nie mogę nie teraz cieszę się razem z wami i bardzo was dopinguje! ja brałam w ciąży folik i Centrum Materna. Nator to widzę że długo się staraliście pewnie dopiero jak odpuściliście to się udało? dużo zdrówka wam życzę siły i zero mdłości

                my już z Filipkiem choinkę ubraliśmy jest taka oczoj*eb*na hahaha wszytskie kolory tęczy pokażę wam wieczorkiem fotkę trochę posprzatałam, poprasowałam zaległe pranie, włożyłam bigos w słoiki... zaraz idę gotować pomidorówkę z kluseczkami bo nie mam nic na obiad...

                A na 17 idziemy z Filipem na Mikołaja organizowany jest z Damiana pracy podobno ma trwać do 20 więc ciekawe co tam będzie może jakieś zabawy czy coś? hehe już się nie mogę doczekać

                mam nadzieję że mój aparat tzn bateria mi nie wywinie numeru porobię fotki!

                No to do pracy rodacy....
                Buziaki!
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej mamuski
                  oj jak ja Wam zazdroszcze tych kreseczek na tescie,a Kasi rosnacego brzusia,no ale nie ustajemy w staraniach
                  dzis bylismy pierwszy dzien w przedszkolu-na probe i Dominis plakal i nie chcial isc do domu he he wiec licze ze od stycznia gdy zaczniemy chodzic na caly etat bedzie rownie fajnie
                  dzieciaczki na fotkach sliczne a choinki jakie superowe,ja wstawie fotki na nk tu nie potrafie....tempok ze mnie normalnie
                  ogolnie juz wszystko na swieta gotowe oprocz ciast,teraz w pracy siedze jutro tez ale pochwale sie,do fryzjera dzis ideoby wyszlo tak jak chce-bo sie wkurze inaczej
                  skrobne jeszcze w wolnej chwili pa pa







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej laski
                    jestem i ja w końcu ufff na chwilkę odpoczne wiecznie biegam i nawet chwili nie mam żeby usiaść na kompie a wieczorkiem zmeczona no i m się domaga zeby z nim poleżakowac wiec nie mam na nic czasu nawet testy odstawiłam ale dziś przysiąde bo mi zostało tylko ciut do egzaminu

                    fajnie macie z tymi fasolkami choć ja juz nie zazdroszczę moze ciutke ale pozwolic sobie już nie moge hehe

                    ale się rozpisałyście

                    Ituś a co będziesz robić z włoskami pochwal się

                    ja już prawie wszystkie prezęty mam tylko jutro jedziemy młodemu wziąść xboxa a niech ma poszalejemy przy tym razem bo jest z czujnikiem ruchu
                    Hani klocki Hello Kitty a Mai gre operacje ostatnio zaczeła sie interesować grami hehe

                    idę budzić ksieżniczkę bo zasneła w samochodzie na zakupach musiałam ja nosić tak śpi twardo ze wszystko mozna z nią robić ciekawe czy zaśnie dziś o 21
                    Madzikuty to się masz na te święta ale mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      cześć dziewuszki

                      oj ja też wam bardzo zazdroszcze tych ciąż nawet ostatnio z M rozmawialismy i jakos pewnie bysmy dali rade finansowo ale ja musze odpoczac psychicznie od domu i w koncu jakas prace znalezc bo chyba oszaleje

                      Madzik trzymaj sie Kochana u nas tez ciezko z kasa i przez chorobska te zkupe kasy poszlo na leki ale zobaczysz niebawem bedzie lepiej

                      wrzuce wam zdjecie naszej choineczki , szkoda ze sztuczna ale tez piekna

                      jeszcze mojego artyste malarza

                      Ja tez ostatnio bylam u fryzjera bo mialam takie odrosty jak nie wiem co, w swieta moze cykna mi jakas fotke to sie pochwale nowym kolorkiem
                      Attached Files
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć Kochane,

                        Czacza gratuluję drugiego testu! Ale się cieszę, to razem urośniemy
                        Megi, choinka śliczna a artysta widzę modernizm uskutecznia.
                        Majorka, ale bogaty gwiazdorek u Ciebie, ho ho ho

                        muszę na uciekać, bo lecę do kina
                        to do jutra
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          No hejka hejka

                          Byłam u ginki, maleństwo niestety się znowu ukryło Ale na szczęście wszystko ok, czekam na wizytę za miesiąc.

                          Megi, fajny ten malarz

                          Czacza no to oficjalne gratulacje!!!!! Teraz to juz 100 % To chyba już poinformujesz najbliższych?

                          Ania2288 udanej imprezki i foty wrzuć.

                          Itka trzymam kciuki za przyszłą fasolkę A gdzie pracujesz, bo nie wiem, chyba mi umknęło abo nie pisałaś...

                          Ja jutro mam już wolne, także od rana w garach, zakupy, jeszcze wymyśliłam Julci jakąś kiecę kupić, bo stwierdziłam, że nic nie ma ładniejszego na święta. I u spowiedzi jeszcze nie byłam, jakoś mi nie po drodze ostatnio...

                          Miłego wieczorka!




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            megi choinka może i sztuczna ale zgrabna i gęsta więc ładna, a artysta też uroczy a co on tak malował ??
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Na imprezce było fajnie kupa dzieciaków ganiały się i bawiły ze sobą a starzy sobie spokojnie pogadali poznałam zaje bistą laskę no poprostu taka trzepnięta jak ja Damian nawet mówi że gestykulacja identyczna buahahaha młody dostał reklamówkę słodyczy i pakę moich ukochanych białych Michałków już mu połowę zżarłam za plecami hihi pojechaliśmy potem do teściowej jeszcze na chwilę no i młody wpakował się do babci do łóżka i kimanko już został bo nie chcieliśmy go budzić więc chata wolna he zbiegał się jak pies na tym spotkaniu mówię wam szaleństwo! Mikołaj był chudszy od mojego Damiana i ciągle poprawiał wąsy i brodę brecha jak nic ale dzieciaki zafascynowane... oprócz Filipa bo dla niego najważniejszy był stół z paluszkami i ciastkami oparł się o niego i żarł jakbyśmy go głodzili a jeszcze przed wyjściem dostał specjalnie talerz zupy hehe prezent też od razu oddał mi i pobiegł się bawić hehe ale nie powiem wypas na maksa. Nawet kilka zdjęć mi się udało cyknąć w locie




                              I MOJA CHOINKA Damian mówi że jak za komuny kolory "ni w pi zde ni w oko"
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Przyszłam się grzecznie przywitać i lecę do kuchni dziś cały dzień urzędowania przy garach
                                życzę żeby się wam wszystko udało i żadnych zakalców!!!!
                                buziaki!
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X