Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    MAJORKA też mysle,że ten katarek u niuni to alergia Oliver też tak miał jak był mały lecialo mu chodź byl zdrowy i do dziś ma alergie




    Skomentuj

    •    
         

      Dzięki Dziewczyny za ciepłe słowa. Ja tez mam nadzieję, że będzie dobrze w końcu jestem szczęśliwą optymistką. Hania poszła z Babcią na spacer a ja robię sobie kawuchę mocną i lecę się uczyć. Dziś przede mną cała noc, bo jutro mam ostatni egzamin Obiecuję, że teraz będę tu częściej zaglądać do Was
      Buziaki i trzymajcie się.
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        cześć kobitki
        a ja siedze w pracy ale zaraz spadam do domku

        jeśli chodzi o ciuszki zimowe ta ja zamówiłam Poli taki kombinezon, niebieski, ale raczej z myślą o jesieni, na zime to jej kupie chyba grubszy taki ortalionowy

        http://www.neckermann.com.pl/pop_fot...17_1114_baby52
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Majorka, super ta kurteczka i rzeczywiście bedzie pasować do wszystkiego. I kombinezonik dla Poli też słodki!
          Yoenne trzymam mocno kciukersy na egzaminie. tylko nie zarywaj nocy na naukę, bo wyspany umysł o niebo lepiej pracuje.

          A zapomniałam napisać Majorka, ze katar wodnisty zwykle świadczy o alergii, a "zielony ropny" o przeziębieniu... więc pewnie alergia. Ale powiedz o tym lekarzowi przy kontroli. A i powodzenia przy polowaniu na siuski

          Lecę na spacerek
          Pa pa
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Aniu dziekuje za podanie linku i za wiadomosc od ciebie. Miło gdy ktos o tobie pamieta. nie mialam jakos czasu wejsc. Miałam troszke problemow i wogole. Ale juz jestem obiecuje ze bede was czesciej odwiedzac. Tyle tu napisałyscie ze chyba nie bede w satnie tego nadrobic chociaz moze dam rade...
            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

            Skomentuj


              No i moje wiadomości zdziałały cuda Witajcie moje kochane! Czekamy jeszcze tylko na Negri

              Ja właśnie wróciłam od mamy, wietrzysko takie się zrobiło że mało łba nie urwie za przeproszeniem

              Nator takie fajne rzeczy kupiłaś i tak tanio! ja jakoś nie umiem grzebać w tym allegro

              Ogarnę kuchnię i za niedługo wracam (chyba że obiad mi się przedłuży)
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Hejo kochane

                No własnie super te ciuszki dziewczyny! Aniu masz rację ja też nie umiem grzebać na allegro... A wy dosłownie za grosze kupujecie te ciuszki Podzielcie się z nami jak wy to robicie???

                Witam mamusie, które do nas powróciły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                A u nas dzionek pracowity. Zrobiłam Juleczce 8 słoiczków deserków z jabłek i marchewki. Wybieram się do sklepu po nowe słoiki bo mi zabrakło No i mleczko się kończy... Chociaż mama karmi tylko 2 razy :O Dziewczyny a wam na ile starcza jedno opakowanie???

                Miłego dzionka




                Skomentuj

                •    
                     

                  dziewczyny którą brać?

                  http://www.allegro.pl/item751568995_..._kapturem.html


                  http://www.allegro.pl/item752214143_...m_cy_74cm.html
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    hej dziewczyny majorka biala bierz jest sliczna
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      a ja wam powiem że moja Hania jadła ostatnio zmiksowany ryz zapiekany z jabłkami,akurat byłam u mamy i nie wziełam słoiczka a ona zrobiła na deser i mała wcinała jak nie wiem tylko był bez cynamonu,no i dziś ja zrobiłam zjadła i śpi
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        też tak myślę,mam z tej firmy sukieneczkę z tego polarku i z wróżkami
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          no ja tez was podziwiam bo ja to na allegro nie kupuje ubranek wole isc na ciucha ostatnio kupilam swojej nikoli taka biala kurteczke fajniutka za 7 zl
                          i kozaczki takie fajne rozowe i w srodku z futerka za 3,50
                          lubie chodzic na ciucha jak jest tanio
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Dzień dobry ja już po pracy i padam na ryjek tyle roboty mam że hej, nudzić to ja się nie bedę napewno, nowy system itp i tyyyyle trzeba nadrobić wszystko na nowo drukować, tworzyć ehhh

                            ale dziś samopoczucie lepsze no i okres się skonczył więc jak mi zostanie trochę siły na wieczór to....
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              ankasos juz niedlugo i sie przyzwyczaisz do pracy i nadgonisz zaleglosci bedzie duzo lepiej i latwiej niz teraz
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Majorka zdecydowania biała jest śliczna




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X