Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    czesc

    oj Kala to super macie
    Kasia zapraszam do mnie tez by sie przydało okna umyć
    ja zaczęłam pranie rzeczy dla małej i powiem wam ze wyprałam na razie pieluchy posciel i reczniki i mam dośc a gdzie reszta a jeszcze prasowanie

    Skoczek co do staników ja własnie wczoraj byłam poprzymierzac i jeden sobie kupiłam, śliczne są, w miękkich zamierzam spać i chodzic po domu a taki jeden usztywniany kupie sobie na wyjście, te miekkie tez sliczne , kupiłam na allegro bo taniej o 50 niż w sklepie, ale najpierw lepije poprzymierzac w sklepie bo róznie z rozmiarami
    http://allegro.pl/biustonosz-do-karm...991165976.html
    http://allegro.pl/biustonosz-do-karm...033818380.html
    Last edited by megi84; 11-03-2014, 18:20.
    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Megi, a bo ja jeszcze zapomniałam dodać, że te które są ładne, to nie na moją kieszeń.
      W grudniu dostałam więcej kasy pod choinkę, to sprawiłam sobie polski stanik, taki lepszy, droższy. I co...fiszbiny już mi wychodzą!
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Kala a u nas chyba z 15 stopni ciepełka, także nie wyobrażam sobie śniegu Ja jestem ciepłolubna i już i kocham wiosnę!!! Ale fajnie, że wy lubicie jeździć i Pola taka odważna i zdolniacha - po mamie oczywiście

        Skoczek ja miękkie staniki miałam po domu a na wyjścia takie zwykłe jak przed ciążą tylko z odpinanymi szelkami i było ok

        Renatka jak tam twoja toxo się miewa?




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          kasiar ja też jestem ciepłolubna ale akurat w tym roku też tu jest plus 10-15 st i pełne słońce i do tego śnieg na stoku taki że da się jeździć więc cudnie
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej.

            Skoczek ja po porodzie w zwyklych smigalam stanikach tyle ze wiekszych i z cieniutenką gąbką. sutki nie sterczaly bo zawsze wkladki mialam. mleko mi lecialo non stop.

            te do karmienia mnie wkurzaly bo mi cyce deformowały i mialam wrazenie ze jak stozki wyglądają

            Moja toxo miewa sie dobrze. Gnida jedna prawdopodobnie byla przyczyną. Wyniki są na granicy, ale lekarka sklania sie bardziej ze to przez nią. dostalam leki i na kontrol w maju. do tego cZasu lepiej powstrzymac sie z ciązą. Ł zawiedzion bo polubił te starania.
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              ja chodziłam w tych do karmienia ale mnie wkurzały potem w takim zwykłym z fiszbinami miekkim który dało się zdjąć łatwo z cyca ale na allegro widziałam tanie a odpinane tak jak te zupełnie miękkie do karmienia

              u nas nadal chorobowo masakra, tym razem lena i m.
              lenka po anginie co 3 tygodnie w domu była pochodziła 2 tygodnie do przedszkola i znów coś złapała, jakaś wirusówka, mega katar, kaszel temperatury a osłuchowo czysto.

              z młodym byłam na szczepieniu wczoraj kawał chlopa z niego, waży 7800 i ma 68cm.
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dobry!

                Kala, udanego wypoczynku!

                Skoczku, ja też po domu chodziłam w tym szmaciaku do karmienia, a na wyjście zakładałam zwykły, ale taki, w którym łatwo było mi nakarmić Majkę. Kusił mnie taki porządny, ładny a specjalny do karmienia, ale przez neta bałam się kupować, bo nie lubię bez przymiarki, a wyskoczyć do sklepu kawał drogi od domu nie było jak no i w końcu obeszłąm się bez takiego cudeńka

                Megi, wrzuć jakąś swoją fotkę z brzuszkiem Bartka widziałam na FB, a Twoich fotek brak...

                Ania, współczuję tych chorób na okrągło jak tak miałam z Krisem rok temu. Teraz nawet ok, w sumie w tym roku szkolnym (tfu tfu) tylko jeden antybiotyk zaliczyliśmy, teraz ma katar alergiczny i mokro kaszle, ale byliśmy we wtorek na szczepieniu, lekarka przebadała go na wylot i potwierdziłą że to alergia. MAmy syrop łagodzący objawy i tyle
                Majka też miałą straszny katar, byliśmy u pediatry bo u niej zawsze katar kończył się zapaleniem krtani i oskrzeli. Udało nam się wygrać z cholerstwem i mam nadzieję że już nie wróci

                U nas w tym tygodniu piękna wiosna! Ciepło, słonecznie, korzystamy i wybywamy na spacery i plac zabaw, bo w weekend znów ma się spikolić i pewnie cały przyszły tydzień będziemy uwięzieni w domu


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hejka
                  co tam robicie, że się nie odzywacie?
                  Czacza, Majorka, Grygor i Nator zapomniały o nas zupełnie Nator przynajmniej świat przemierza w pracy ale reszta chyba ma komputery pod nosem, co?

                  Megi też chętnie obejrzę brzuszek

                  Ania jak tam zdrówko dzieciaczków?




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    coś mnie tknęlo i wczoraj poszłam z Lenka do naszej lekarki bo w nocy to sie wręcz dusiła i co...wcale nie jest czysto osłuchowo tylko zawalona wiec środowy lekarz chyba głuchy... niestety dostala antybiotyk bo jak się nie wyratujemy nim to pójdzie w zapalenie płuc ;(

                    siedzimy w domu a mnie szlag trafia z tymi choróbskami...mam nadzieje ze się wyleczy bo za tydzień jadę do mojej mamy z dzieciakami!!


                    Kala no u nas na stoku też jeszcze jeżdżą i aż to śmiesznie w tym tygodniu wyglądało tu upał ze w krótkim rękawku po pranie wychodziłam na dwór a na stoku śnieg i jeżdża hehe.

                    ja na wrzesień zaklepałam noclegi dla mnie i m. wyjeżdzamy na kilka dni sami bez dzieci się "zresetować"
                    Attached Files
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Witam się niedzielnie
                      u nas po staremu na zyczenie juz idę robić zdjęcia

                      Aniasos u nas to samo tydzien w przedszkolu 3 tygodnie w domu ale mam nadzieje ze po usunieciu migdałka to mu minie tylko z terminem katasrtrofa w maju maja do mnie oddzwonic ze szpitala na kiedy bedzie termin moze wakacje moze jesień paranoja!!!
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        zdjęcia takie sobie prześwietlone ale to zoabzcyłam jak już zrobiłam a robiłam sama ale są
                        1. 29 tydzień
                        2. 31 tydzień
                        3. ja dzisiaj
                        i z bartoszem
                        Attached Files
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej.

                          megi sliczny brzuszek. Nawet niewiesz jak ci zazdroszcze.

                          A co wam tak czesto dzieci chorują?? czy to moje jakies takie wytrwałe?? No F katar ma obecnie. chyba ze 2 lata nie mial


                          zima wrocila ;/ wiatr do tego taki straszny wieje ze rzygać sie chce ;/
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejka

                            Megi ślicznie wyglądasz A portki ciążowe miałam identyczne

                            Renatka ty i tak już dwa razy miałaś wielki bembenek Doczekasz się i trzeciego

                            Ania Lenka modelka a Igorek urósł bardzo, słodziaczek mały

                            U nas na szczęście też w porządku z choróbskami, Julia wyrasta z alergii, tylko raz w grudniu miała gorsze przeziebienie z wziewami a tak zdrowa. Lena wcale nie choruje




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej hej Kochane!

                              Jestem jestem, ale powiem Wam, ze nie wiem jak się nazywam

                              Przepraszam, ze zniknęlam, przepraszam, bo nie poczytałam co u Was, ale wpadłam choć na chwilkę.

                              W pracy jazda bez trzymanki - pogodzenie 2 dzieci, nowej pracy, domu... to jakaś jazda bez trzymanki, albo jestem źle zorganizowana
                              wiecznie jestem w niedoczasie, wiecznie w czymś tak na pół gwizdka, ale jestem szczęśliwa bo znów się spełniam (choć zmęczona jak pies...)

                              A do tego walczę od 3 miesięcy ze swoim prywatnym laptopem, a służbowy mam tylko tablet, na którym nie mogę logować się na mamacafe, a buuu (ale może moje IT mi odblokuje w końcu) i będę częściej.

                              Tęsknię za Wami i lecę poczytać co u Was, puki mam Radka laptopa.
                              Cmok cmok
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej, baboszki!
                                Witam przy poniedziałku. Jakiegoś lenia dzisiaj miałam, dopiero teraz wstawiłam pranie na pół godziny.

                                Do południa byłam u lekarza.
                                Było ostatnie miejsce na wpis w książeczce ciążowej
                                Lekarz powiedział, że jak się nic nie zacznie, to żebym za 10 dni przyszła na jeszcze jedną wizytę. Zbadał mnie i powiedział, że szyjka już zaczęła się przygotowywać. Ale w sumie nie wiem czy to chodziło o rozwarcie czy sama szyjka już się skraca, spłaszcza czy co...Jakaś dzisiaj nieprzytomna jestem

                                Na 16 byłyśmy na tańcach i teraz znowu siedzimy same, bo m. na 16.30 w pracy.

                                Weekend intensywny, bo w gościach - robimy takie zapasy towarzyskie.
                                A wiało u nas, że o mało co głowy nie urwało.
                                __________________
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X