Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dzięki Grygorku miło

    m do mnie wydzwaniał co godzinę i informował o postępach w pracy, zabrali się za wymianę całych rur, w naszym mieszkaniu byli od 8 do 14.30 i jeszcze jutro czyli chyba z 2 dni na każde mieszkanie, czyli na pewno 3 tyg sobie u rodziców posiedzę ale ważne że tak szybko się za to zabrali i że zaczęli od naszego..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej dziewczynki
      megi-gratulacje dla Ciebie i Bartusia
      czacza-szkoda ze mlody chory bysmy sie spotkaly na kawke
      gratulacje dla Lenki za dzielne wolaniesiusiu
      majorka-wskakuj w mini,raz sie zyje!!!!
      ja sie pochwale ze znowu schudlam,az mi M powiedzial ze juz mam nie chudnac wiecej...
      mikolajki u nas udane,maly dostal wymarzone kregle i zestaw do sprzatania hehe ja dostalam od m zegarek na lancuszku-marzylam o nim od dawnaa jemu kupilam karafke i kieliszki do whisky,Mati zgarnal kaske i troche slodyczy







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Kasia-brzusio Sliczny,zazdroszczea Julcia cudna







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no ja to se dzis pojeżdziłam ach co za frajda a i dzionek udany był
          co tu gadać mini będzie w czwartek bo go namówiłam zeby mnie wcisnął w terminarzyk hehe

          jestem padnieta jutro was doczytam i jutro ide zdawać testy wewnętrzne trzymać kciuki a egzaminy to po 1 stycznia dopiero tak sie ludzie na prawko rzucili mam nadzieje ze chociaż teorie zalicze i mnie nowy system nie łapnie
          pa ide do wyrka bo m czeka
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            heja

            wieczorkiem poczytam i popiszę bo lece zaraz do mamy tapetować.
            Wstawiam tylko zdjecia z odwiedzin mikolaja lena szczęśliwa, nie bała się ale na początku przybrała postawę obronną z prezentów szczęśliwa, ledwo oczy otworzyła i już się bawi, pogadała sobie z mikołajem i nawet zrobiła kontrolę czy aby całe mleko wypił więc nie wymigał się
            Attached Files
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              i jeszcze kilka:
              Attached Files
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                ankasos jejku prawie jak Wigilia i prawdziwy Gwiazdor, to co będzie dopiero faktycznie na Wigilię? prezenty super

                Itka a ja myślałam że się spotkamy i wypijemy pyszną kawę z tego wypasionego ekspresu
                prawdopodobnie będę jeszcze przez weekend to daj mi znać jak Miniu będzie się czuł..

                m dzwonił, że i dziś już zakończyli walkę z rurami gazowymi i ponoć w piątek ktoś inny z gazowni ma przyjechać, sprawdzić rury i podjąć decyzję czy podłączą gaz, kurde w sumie to teraz będę się chyba bardziej bała czy będzie dobrze to zrobione żeby wprowadzić się tam z dzieckiem :/
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  a u nas mikołaj przychodzi w wigilię a wczoraj to tylko dostały od nas drobne prezenciki

                  ankasos Lenka urocza , jest bardzo dziewczęca i te długie włosy
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Faktycznie Lenka ma dłuuuugie włoski, ślicznie wygląda I jaka odważna!

                    A tak wogóle to cześć

                    Majorka trzymam kciuki za jutro
                    Kala widzę na twoim suwaczku ile zostało do świąt Ale ten czas leci...
                    Co robicie dobrego na święta, planowałyście już coś? Jakie potrawy macie zawsze na stole? A gdzie spędzacie święta? My jak co roku, Wigilia u nas, potem do K rodziców. A rszta świąt tak samo, u nas i u teściów. Sylwester u nas z koleżanką i jej mężem i naszymi dwoma wilekimi brzuchami (koleżanka ma termin na luty).

                    U nas dziś na srodze była szklanka, szłam na nogach do pracy (mam 5 minut ) to cud, że nie wywinęłam orła i szłam chyba 20 minut... A dzieciaki zafascynowane, że się ślizgały

                    Co tam u was? Pisać dziewczynki, pisać....




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hejka
                      ja zawsze obchodziłam właśnie bardziej mikołajki, zawsze mikołaj przychodził 6-tego
                      ogólnie to nie znałam okreslenia gwiazdor, pod choinkę to dzieciątko podrzucało ale to właśnie jakieś drobne prezenty no chyba ze dzieciom to coś lepszego.
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        ankasos u nas też jest mikołaj a nie gwiazdor ale to chyba od regionu polski zależy nazewnictwo

                        kasiar my w tym roku mamy wigilię u teściowej tzn 2 piętra nad nami

                        ale my zawsze spędzamy wigilie wszyscy razem tzn. my , moi rodzice, teściowa, piotrka brat z rodziną, tylko "lokal" się zmienia

                        a co do potraw to zawsze przygotowujemy wspólnie, jest podział co kto robi i

                        na stole są : barszcz z uszkami, grzybowa, śledzie przeróżne, łososie itp, karp

                        smażony, kapusta z grochem, makiełki, pierogi z kapustą

                        co do sylwestra to w tym roku będzie u nas w domu imprezka, taka na 10 -12 osób
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          wiecie co zajęłam się robieniem bizuterii i nie poczytalam co pisałyscie

                          my w tym roku wigilię spedzamy u teściów bo co roku tak wymiennie robimy raz u jednych raz u drugich i śniadanie wielkanocne też tak.

                          Ja lubie wigilie u moich rodziców bo tam się czuje tą atmosferę tych wszystkich potraw itp bo u teściów jest troszkę inaczej i jak dla mnie dziwnie... U mamy to wygląda jak na filmach, czytanie pisma świętego modlitwa i po kolei barszcz czerwony z uszkami, słodka zupa, ryba smażona, ziemniaczane roladki, surówka z kapusty taka pyszna z musztardą?? chyba jakoś tak, pierogi z suszoną śliwką i drugie z kapusta i grzybami, kapusta z grochem, sosik grzybowy, potem kutia z maku kompot z suszonych owoców i to wszystko tak po kolei nie że wszystko naraz stoi na stole i to jest fajne

                          a u teściów to najpierw cos a'la zimna płyta czyli różne sledziki ogóreczki itp wystawione wiec tym sie czlowiek juz naje, potem grzybowa ew barszcz bo każdy je co innego no i drugie danie ze smażonej ryby a potem odrazu ciasta...
                          jak dla mnie dziwnie bo u mnie nigdy się ciast nie jadło w wigilię dopiero jak wracaliśmy z pasterki to była nocna wyżera

                          a na sylwestra w góry jedziemy
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Bry.. Ankasos zdiecia cudne.



                            Mikolaja i my mamy takiego wiekszego w wigilie.. na mikolajki jakies drobiazgi ( najczesciej slodycze.. a wraz z wiekiem kasa..)
                            Wigile jadamy raz u jednych rodziców, raz u drugich..
                            najczesciej chyba u moich, bo na miejscu..Do ł rodziców trzeba jechac ok 120 km.. a nie zawsze sie chce, nie zawsze pogoda pozwala, lub przeciwnosci losu..

                            w tym roku jemy u moich..moze na swieta sie pojedzie do tesciów.. wypadałoby.. a moze sie upre i zaprosze tesciów do siebie.. a co? tylko my mamy jezdzić?

                            F nadal kaszle w nocy..i nad ranem.. w ciągu dnia nic a nic..

                            tak wybieram sie do lekarza z nim..i wybieram.. i chyba dziś pojde.. bo niechce mu ten kaszel przechodzić.
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hejka

                              U nas tradycyjnie Mikołaj w Wigilię z prezentami przychodzi,dopiero po kolacji,a na Mikołajki drobiazgi-zazwyczaj słodycze.
                              W zeszłym roku Wigilię robiliśmy u siebie,dwa lata temu byliśmy u teściów na swięta więc w tym roku chyba do moich rodziców pójdziemy-noooo chyba,że znów u siebie będziemy robić.
                              Dania tradycyjne-zupa grzybowa lub barszcz czerwony z uszkami,pierogi z kapustą i grzybami,karp smażony,kapusta z grochem,śledziki na różne sposoby,pieczarki smażone na maśle...no i bigosAle to w święta i do tego ciasta.

                              Muszę dzisiaj iść do urzędu pracy bo dostałam mniejszy zasiłek i nie wiem dlaczego???


                              Narka
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Jeszcze ładnie uśmiechnę się o gosiki

                                http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/pati7814-moje-m-4
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X