Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejo

    Zdrówka dla chorowitków. Julka skończyła antybiotyk ale dalej kaszle...

    Itka gratki z okazji zdania egzaminu.

    Majorka
    a ty kuj te testy i nie myśl o amorach

    Dziś był u Julci Mikołaj zobaczcie na fotkach jak się go "bała" A wieczorem stwierdziła że "dość już tych prezentów", bo wczoraj dostała od nas, przedczoraj od moich rodziców, dzis od drugich dziadków, jeszcze we wtorek w przedszkolu dostanie ...

    A na fotce ze mną widać mi kawałek brzuchola więc go poszukajcie




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      No i zapomniałam o fotkach
      Attached Files




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej hej
        ja pierwsza hihi i brzucholek Kasieńko widziałam hihi no i troszke chyba przybrałaś co bo po twarzyczce widać ale to na plus wygladacie ślicznie a Julcia nie bała sie mikołaja?

        moje w tamtym roku troszke sie bały a Maja dziś nawet stwierdziła ze jak ona na świeta pojedzie do babci skoro ona sie świat boi hehe

        i do przedszkola nie pójdzie we wtorek kurcze i mikołaj ją ominie i to przez mame bo z dzisiaj na jutro przeniosłam jazde bo chciałam jechać z koleżanka a nie pomyslałam że to akurat mikołajki aż wyrzuty sumienia mam a dziewczynki do babci pojadą rano z m

        a jutro jazda i muszę nad soba dzis popracować zeby jutro być skupiona i opamiętana nie jeździć na pamięć i włączać kierunkowskazy hehe bo zapominam
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Witam.

          Kasieńko śliczny brzuszek

          Majorka Ty się skupiaj na drodze a nie na myślach o A
          A kiedy masz egzamin z testów?

          U mnie z gardłem ciut lepiej.Pogoda do kitu,pada i ponuro za oknem.Zaraz bierzemy się za sprzątanko.
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            he.

            pochmurnie u nas i pada non stop..

            Kasia slicznie wyglądasz. I jaki maly brzuszek.. ja taki mialam nastepnego dnia po zajsciu..( w grudniu wyglądalam jak do porodu a termin mialam na 30 kwiecien)


            F kaszle. ale tylko rano. W ciągu dnia nie. do szkoly poszedł bo mikolajki..dziś lub jutro.. nawet niewiem sama
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dobry!
              Kasiu malutki brzuszek póki co ale ci zazdroszczę serio! kiedy idziesz na zwolnienie? chyba dobrze ci w pracy co nie?

              Majorka kierunków zapominasz? ahahha ja czasem też a już 4 lata jeżdżę no właśnie kiedy masz egzamin?

              mnie nadal kręci w brzuchu wczoraj nic nie jadłam cały dzień bo mnie mdliło a pojechałam do teściowej i zjadłam cały talerz bigosu i jak ręką odjął muszę sobie chyba kuźwa nagotować bo od rana znów mi się rzygać chce mam taki ochydny katar i kaszel że na samą myśl mnie cofa młody też pokasłuje ale narazie suchym....
              Damian cały tydzień na drugą zmianę 14-22 więc popołudnie sama spędzam ehh

              miłego dnia!
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hejka

                No Kasiu jaki piękny brzuszek
                ja dzis byłam z lenką u koleżanki jest w 21 tyg ciąży i ma taki malutki brzusio wyglada jakby sobie dobrze pojadła ja to w grudniu też miałam wielki...zresztą ja jak Renatka po zajsciu juz miałam brzuch hehe. Przecież jak pojechaliśmy na wczasy to tam nie dostałam okresu i się dowiedziałam o ciąży a pod koniec pobytu czyli po 2 tygodniach już się nie dopinałam w spodenkach i spódnicach i musiałam tam ciuchy kupować
                dla przypomnienia: zdjecie zrobione 12 grudnia czyli jakiś 23 tydzień
                Attached Files
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej dziewczynki dzięki za komplementy ale ja już przytyłam 8 kg, a z Julką ok 30 i byłam gruba jak balon, na twarzy, rękach, udach, no i ten wielki brzuch. Aż nie mogę patrzeć na fotki z ciąży. Teraz też mnie to pewnie czeka, ale trudno, dam radę, jeszcze tylko 5 miesięcy a potem już waga w dół

                  Aniu
                  twój brzuszek śliczny, mój mniej więcej też taki w zbliżeniu

                  Ania 2288 a na zwolnienie póki co się nie wybieram Dobrze mi w pracy i dopóki wielki brzuch pozwoli mi się wyczołgać z dywanu to będę chodzić.

                  Z tym kaszlem... Ja kaszlę trochę, Julka też ma jakiś atak przynajmniej raz dziennie albo w nocy... mam dość.

                  Jutro u nas w przedszkolu Mikołaj, dzieciaki podekscytowane i nie mogą się doczekać, zresztą ich pani też hehe Dziś ubraliśmy choinkę i jest już tak świątecznie .... Kocham te święta!

                  A gdzie Grygor???

                  Miego popołudnia dziewczynki




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej
                    Kasiur ale trafił sie Wam kulturalny Mikołaj.... nawet buty zdjął
                    Co tam macie na obiadek...?Ja ogórkową i babkę ziemniaczaną
                    Poza tym nic u mnie ciekawego dlatego codziennie nie piszę.
                    Iza zrobiła sie płaczliwa,wszystko ja drażni....
                    To tyle,pa.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej..

                      od czwartku wieczora jestem z Amelią u rodziców, m sobie świetnie daje radę bez ciepłej wody i gazu, nawet ugotował sobie ryż w mikrofali jestem z niego dumna..

                      dziewczyny współczuję choróbsk i życzę wszystkim zdrowia, nas omija i wszyscy zdrowi..

                      kasiar zazdroszczę
                      aniu a co to za niespodzianka dla Amelki, szybko się nie dowiem, bo farba ma przyjść do nas do domu a siedzę u rodziców i długo se posiedzę, ale m jutro przyjedzie i poprzewozi nam różne rzeczy..

                      niby fajnie, jakaś odskocznia od domowych obowiązków ale kurde chę do siebie do domku, wszędzie dobrze, ale najlepiej w domu,

                      Amelka w weekend miała sesję z Mikołajem w jednym z marketów, ciocia M robiła tam zdjęcia.. wkleję później, Amelia pierwszy raz siedziała na kolanach Gwiazdora, mina nietęga, ale bardzo grzeczna i posłuszna dostała jakieś gadżety marketowe, ode mnie juz na Mikołajki do buta dostała zestaw głęboki talerz i płytki oczywiście ze Złomkiem i Zygzakiem, od rodziców małego Zygzaka czyli para do Złomka, bawi się nimi jak opętana..

                      dziś w Biedronce kupiłam za 15 zł zestaw 500 naklejek z autami, ale będzie ubaw jak je dostanie..
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć gwiazdy
                        my właśnie wróciliśmy od lekarza i ammy z małym zapalenie oskrzeli , Bartek od zeszlego tygodnia bral antybiotyk ale mu nie pr\zechodzilo no i dzisiaj dostal inny mam juz dosyc chorowania,
                        Czacza my tez mamy tez nakeljki tylko ja dawkuje stopniowo bo inaczej wszystkie na raz by przylepil
                        Wszystkim choróskom zdrowia życzymy
                        Kasiar super wyglądacie ja w tym czaie mialam wielki bęc jak znakde zdjecie to wam tez wrzuce
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          A ja miałam malutki brzuszek ślub brałam w 4 m-cu i nic nie było widać nawet w 8 jak tyłem stałam to miałam talię hehe

                          Czacza a coś słodkiego dla Amelki jest z okazji Mikołajek mam nadzieję że dziś doszła paczuszka i m. będzie mógł ci podrzucić!

                          Megi zdrówka dla Bartusia

                          Chuda ja miałam dziś kurczaczka pieczonego jeszcze z wczoraj został bo ja nie mogłam jeść więc ładna porcja została dla m. he a co Izulka ma humorki? Taką babkę to uwielbia Damian pożera całą bo ja nie przepadam.....

                          D poszedł do pracy wróci dopiero po 22 a nam się nudzi
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            a my dziś na zakupkach byliśmy dzieciaczki już w łóżkach ale śpi tylko Hania reszta zasypia w żółwim tępie
                            jeśli chodzi o egzamin to ja jeszcze nie wiem kiedy ale wewnętrzny ten co tu u nas muszę zaliczyć na koniec teori to chyba w tygodniu podejde i będe tyle razy go robić aż zalicze całe 18 pytań hehe a potem umówię się już na egzamin do Gorzowa ale na początek teorie a dopiero potem jazde nie chce wszystkiego na raz robić

                            mikołajki dzis w miare udane będą młody dostanie wymarzone słuchawki z mikrofonem do kompa a dziewczyny maskotki H Kitty i ich wymarzone malowidła Maja wiekszy zestaw a Hania mniejszy do tego słodycze i starczy

                            ja muszę cos jutro na mikołajki wymyślić jak pojade na jazde na razie to tylko mi do głowy przyszło żeby wyskoczyć na jakąś dobrą kawe ale zobaczymy co wyjdzie w miedzy czasie i nie wiem co ubrać jeansy i sweterek czy tunikę z leginsami najgorsze ze butów na obcasie nie mogę bo juz próbowałam na swoim i za twarde podeszwy mają i nie czuje pedałów wwwrrrrr a taką miałam cheć w obcasach poparadować

                            a to ja z brzuszkiem też jakoś zimą mały nie był ale też dlugo bez brzuszka chodziłam dopiero potem jakoś nagle wyskoczył i szybko przybrał
                            Attached Files
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Jestem Kasienko, czytam regularnie z pisaniem tylko lipa... brzusio miodzio, i porownywalny do Ankisos ze zdjecia? no to mega Ty ubieralas w przedszkolu, a ja z chlopakami w domu dzisiaj juz ustroilam
                              Vini mial dzis Mikolaja w przedszkolu, wiec pociagnelam temat, pojechalismy jeszcze wybrac kilka nowych lancuszkow do sklepu i jest juz choineczka. Jak dla mnie to moglaby i ze 2 miechy stac Miki juz 2 bombki zaliczyl

                              Majorka dawaj tunike

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                                Hej dziewczynki dzięki za komplementy ale ja już przytyłam 8 kg, a z Julką ok 30
                                ja zaszlam w ciąze 8 sierpnia.. ok 1 wrzesnia przed zrobieniem testu 6 kilko wiecej niz miesiąc wczesniej.. i nie dopinalam sie w iuchu..

                                tydzien pozniej test..dwie nkrechy i 10 kg wiecej.. masakra.. w 11 tygodniu ciązy jak na weselu Ł brata bylam to kazdy myslał ze to to ok 6 miesiąc.. i sie dziwili ze taka uza ciąza a ja tak czesto wymiotuje.Z wesela najbardziej pamietam sedes..


                                przytylam 40 kg.. a w pierwszej ciązy 27.. w trzecią boje sie zajsc.. bo bedzie trza drzwi suwane jak w supermarketach montowac..
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X