Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Heja

    Faktycznie tipsy was omamiły!!! Ja też nigdy nie miałam i zgadzam się w tym temacie z Tobą Nichol, chyba mieć nie będę, natural górą Tzn ewentualnie swoje długie, ale przy pracy z dzieciakami różnie bywało, jak usłyszałam "Pani podrapałaś mnie" to na drugi dzień już miałam krótkie hehe.

    Włosy farbuję nałogowo - niedługo wybieram sie na pasemka ale parę tonów jaśniejsze czyli brązowe.

    Co do pielęgniarek to ja trafiłam na jakies anielice A położna to była super, młoda babka, miło wspominam poród (oprócz bólu oczywiście .

    Aniu Lenka śliczna, fajnie wygląda w tej torbie !

    A co do spania to Julka zazwyczaj zasypia ok 21. Dla mnie w sam raz, dziś wyjątkowo padła po 20.

    Miłych snów dziewczyny




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Ja włosy zaczne farbować, jak pojawią sie pierwsze siwe

      A Kris zasypia wieczorem ok 20, budzi sie ok. 7:30- akurat jak ja wstaje do pracy. Na szczęście noce przesypia już całe, no chyba że są te cholerne upały- to przebudza sie na piciu
      No i w dzień koło południa zalicza jedną drzemke- + / - 1,5 godziny

      Sztuczne paznokcie są dla mnie właśnie zbyt "sztuczne". Podobają mi sie za to dłuuugie i zadbane No i wiem właśnie jak tipsy niszczą płytke, więc chyba szkoda by mi było.....

      Ej kurka, weszłam na NK po dłuuuugiej przerwie, coby jakie foty powrzucać, to sie cholera znowu net wiesza i gówno zrobie złośliwość rzeczy martwych

      Mojego M obfukałam, bo tak mie drażni wszystko dzisiaj, on ogląda cusik w TV, a ja na kompie... nie chce mi sie z nim gadać i jak tak mnie w********ia, to nie moge sie doczekać aż wyjedzie w końcu i w reszcie troche spokoje będe mieć


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        i znowu ja
        dostałam dziś @, ale jeszcze nic mnie nie boli pewnie jutro się zacznie jak zwykle. Teraz siedzę popijam herbatkę a zaraz spadam prasować
        i wracając do rocznicy moich rodziców co proponujecie na prezent szelkie pomysły mile widziane
        a Kuba z tatą siedzieli do 19.30 na żużlu, później bylismy na spacerku i Kuba podskakiwał w wózku i gadał jak najęty to,to,to czyli motor
        a i dziś rano myłam Kubie zęby a on sięga po szczoteczkę i woła ciam, ciam czyli sam bo zawsze najpierw ja mu myje a później on, a jak jedliśmy obiad to też wyciągał rączkę po widelec i woł ciam więc mamy nowe słowo w jego repertuarze
        dobra spadam prasować. śpijcie dobrze pa

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          jestem

          zakupki niezbyt udane bo szmatek znów nie kupiłam ale za to kupiłam perfum adidasa i farbę do włosów złocistomiedziany blad czyli rudy będe robić jutro i zobacze jak mi wyjdzie

          ide robić M kolację bo sie wścieka
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            czesc dziewczyny, ale nocka pokichana..
            Miki dostal kataru i swirowal histeryk maly, walczylam z nim do 2 w nocy, nie zasnal przy mnie ani na sekunde, tylko plakal, krzyczal, warczal na mnie, gadal, pozniej znowu sie smial i tak w kolko...no znalazl sobie towarzystwo normalnie cwaniak...wkurzylam sie wkoncu ostro, zabralam sie i poszlam do siebie...no i zasnal wreszcie....spi do teraz tyle dobrego ( a przebudzil sie jakos ok 23, wiec doliczajac te 3 godziny od ok 6:30 (zapomnialam dopisac) jak wstaje zazwyczaj to powinien sie za godzine obudzic hihi, cos w to nie wierze )
            Last edited by vini-miki; 17-06-2010, 08:44.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Cześć

              u nas nocka ok
              Grygorku jak mi dzieci tak marudza podczas choroby to ja im zawsze albo panadol albo nurofen i chumorek wraca raz dwa bo oni tak jak my jak nas boli głowa i jakis człowiek nie taki jak trzeba to i humor ma do kitu a tak spokój święty a nurofen i ibufen działaja na stany zapalne to nawet 3 x dziennie podawaj i infekcja może się nie rozwinie
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej dziewczyny,
                u nas nocka calkiem ok tzn jak maly usypial(oczywiscie na naszym lozku) to polozylismy sie obok niego i tak przebudzilismy sie ok 23 wskoczylismy w pizamki i dalej lulu a teraz po pobudce po 6 znow sie usypiamy
                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no wlasnie o tabletce zapomnialam calkowicie kurcze , moze by i szybciej odlecial, baaa no napewno, sama sobie taka przyjemnosc zafundowalam

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    ale bez sensu cos mnie teraz komp wszystkich postow nie wyswietla, co sobie odswierze, to teraz mi np. megi jeszcze wskoczyla z nowym postem

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      u nas dzis lazurowe niebo, tylko jeszcze palemki mi tu brakuje

                      musimy zaraz sie zebrac i wyjsc juz na podworko przed poludniem, bo pozniej przedszkole

                      no nie teraz mi bateria siadla w myszce

                      Miki jeszcze kima, krzykacz maly, ciekawe czy dzisiaj bedzie tak pieknie mowil i tak glosno jak w nocy hehe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Bylam teraz zobaczyc u Maika...spi, i oddycha normalnie przez nos, moze to na zeby ten katar, bo kilka dni temu przebily mu sie 4-ki gorne, a ja wcale na nie nie czekalam - tylko na dolne, bo dziasla mial jak banie, to moze i teraz one ruszyly


                        ooo, obudzil sie krolewicz, ale po glosie slysze, ze w dobrym humorze ... gada

                        ide, do potem dziewczyny

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Grygorku mi wczoraj tez wszytskich postów nie wyswietlało może coś serwer im sie wiesza a mały własnie usnąl mam nadzieję że chociaz z godzinke pospi to chociaż pozmywam,a jka chciałam zmywarke jak robilismy kuchnie to mężuś nie po co na nas dwoje zmywarka, a teraz ja robie za zmywarke co najmniej trzy razy dziennie zmywam
                          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            a jeśli chodzi o Ibum czy inne leki przwciwzapalne to jak Maly zaczyna mi sie bardziej smarkac to na noc mu daje przynajmniej spokojnie spi, a jak dopiero zaczyna to daje mu wapno Sanosvit czy cos takiego łyzeczke na noc i 8 kropli JuvitC tez na noc i tak tzry dni , dzięki temu nie zaraził sie ode mnie anginą
                            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              a ja właśnie nałożyłam sobie farbe na włoski zobaczymy jak sie odmienię normalnie pójde na impre nowa ja

                              a co do zmywarki to nawet dla dwojga taka mała bym wzieła ja sobie życia bez niej nie wyobrażam my mamy tą dużą i nieraz mi się wszysrko nie mieści szczególnie kubki i filiżanki bo zawsze powyciagają do kawy i soków
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                No z ta zmywarka to boba strzeliłam tylko ze my zakladalismy ze max bedziemy tu trzy lata mieszkac a tu juz dwa zleciały i nie zapowiada sie zeby cos sie zmieniło ale miejsce mam wiec zmywarke moge dokupic tylko gorzej teraz z kasa wiec na razie musze sobie radzic
                                Oho maly juz się obudził, uciekam do potem.
                                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X