Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czesc!!!
    Jestem Natalia. Moja corka Amelka urodzila sie 29.06.2007 roku, wiec juz za kilka dni bedzie miala 2 latka. Jak ten czas leci...Jeszcze niedawno byla malutka i miescila sie w jednej rece(byla wczesniakiem), a teraz uczy sie codziennie cos nowego i pokazuje swoje rozki podczas buntu 2-latka. Czasem potrafi wyprowadzic z rownowagi taka jest zlosnica i uparciuchem ze szok, a jak cos nie po jej mysli to koniec !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Witaj amela111, kurcze jakbym czytała o mojej Amelce - mam to samo - na każdym kroku mi się sprzeciwia, jak się na coś uprze to koniec, a najgorzej jest na spacerach - nieraz siada na chodniku i nie chce iść dalej - koszmar jakiś, czasami naprawdę ręce opadają, mam tylko nadzieję że ten jej bunt niedługo się skończy
      usprawiedliwiam ją trochę tym że odreagowuje pojawienie się w jej życiu siostry - może to jest powód takiego zachowania
      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

      Skomentuj


        A ja mysle ze te AMELKI to juz tak maja

        Skomentuj


          Napisane przez amela111 Pokaż wiadomość
          A ja mysle ze te AMELKI to juz tak maja
          Marlenki chyba też tak mają Ja swojej też chciałam dać na imię Amelka ale mąż postawił na swoim i jest Marlenka.
          U nas nauka nocniczkowania zakończona Nauczyła się bardzo szybko, dosłownie w ciągu dwóch dni i od razu nawet w nocy woła siku.


          Skomentuj


            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            Marlenki chyba też tak mają Ja swojej też chciałam dać na imię Amelka ale mąż postawił na swoim i jest Marlenka.
            U nas nauka nocniczkowania zakończona Nauczyła się bardzo szybko, dosłownie w ciągu dwóch dni i od razu nawet w nocy woła siku.
            Malwinki i Ole też tak mają. Olom nie przechodzi niestety...
            Anna31 gratulacje z powodu nocnikowania
            pozdrawiam

            Skomentuj


              oj cichutko sie tu jakos zrobilo...
              A ja chcialam sie przywitac i dolaczyc
              MOJ MAKSYMILIAN URODZIL SIE 28 LISTOPADA 2007 ROKU O GODZINIE 18.35 PRZEZ CC! A moja SYNOWA LIWIA hehehe 23 LISTOPADA 2007, godziny nie pamietam - wstyd co ze mnie za tesciowa... ale tez przez cc!
              Mam pytanko jak u waszych pociech z mowieniem??? u nas kiepsciutko, choc caly czas mowie do malego, czytam mu i spiewam a ta mowa jakos niebardzo mu idzie
              Pozdrawiam goraco!!!!
              Anulla

              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200612081135.html
              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200701023832.html
              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200711281774.html
              http://www.kraina.hipp.pl/?id=5908

              http://s2.pierwszezabki.pl/011/011474990.png?543

              Skomentuj


                a moja Oliwia 21 listopada tylko ze w 2008:P




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Moja Marlenka jest teraz na etapie Zosi Samosi wszystko chce robić "siama" a ja jej na to pozwalam


                  Skomentuj


                    hej dziewczyny co tam porabiacie ze swoimi dzieciaczkami w tę "piękną" pogodę...mnie normalnie to już coś bierze mała chce się bawić na podwórku a tu ciągle leje juz mi brak pomysłow na zabawy z nią w domuteraz mam chwilkę dla siebie...-mała ogląda bajeczkę
                    ...Każda z karmiących piersi matki
                    jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                    Błogosławionym szczęściem...

                    Skomentuj


                      Napisane przez czarna2600 Pokaż wiadomość
                      hej dziewczyny co tam porabiacie ze swoimi dzieciaczkami w tę "piękną" pogodę...mnie normalnie to już coś bierze mała chce się bawić na podwórku a tu ciągle leje juz mi brak pomysłow na zabawy z nią w domuteraz mam chwilkę dla siebie...-mała ogląda bajeczkę
                      To i tak masz fajnie, bo moja nie lubi ogladac bajeczek
                      Woli jak jej czytam, co chwile inną; dobrze, że starszy syn jest w domu, to mnie czasami wyręczy


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Bajeczki

                        Moja tam bajeczki lubi ale nie można jej zostawić samej w pokoju bo zaraz coś spsoci. Czytać lubi, zwykle na okrągło jedną książeczkę, i bajki też ostatnio stoi na topie :"Madlen" a wcześniej Kubuś Puchatek a jeszcze wcześniej bajki barbie i do upojenia... jak się na coś uprze, ciężko ją namówić na coś nowego.
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Hej

                          ja jeste mama malej Amelki.urodzila sie 12.03.2007r

                          Skomentuj


                            Troche tych Amelek jest

                            Moja mala dopiero od jakiegos czasu oglada bajki, bo tak to tylko programy muzyczne ja interesowaly. Viva Polska byla lekarstwem na wszytko. Teraz dolaczyla do niej bajka "Dobranocny Ogrod" i "Teletubisie".

                            I ma jeszcze jedno zainteresowanie ogladanie gazet i katalogow, ksiazeczki ja nieinteresuja

                            Skomentuj


                              jesli chodzi o ogladanie bajek to tosia oglada nie wiecej niz 40min.dziennie.lubi swinke pepe oraz barneya takiego fioletowego dinozaura.wole jej czytac bajki albo ogladac ksizazeczki.kiedy pada deszcz a nie jest bardzo zimno zakladamy przeciwdeszczowe stroje i idziemy skakac po kaluzach albo biegac po deszczu.generalnie na podworo idziemy w kazda pogode.
                              shannon

                              Skomentuj


                                A jak z mowieniem u Waszych pociech ???

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X