Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pozazdrościć- mojej nigdy nie chce sie spać;/

    AMELCIA ur. 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      A moja mówi że chce spać ... ale to jest miedzy 22 a 23 wcześniej ma mnie w .... poważaniu
      pozdrawiam
      g

      Skomentuj


        Agata jest z 16 kwietnia.
        Mała w dzień biega bez pieluch i co chwilę siada na nocnik i nic, dopiero za którymś razem zrobi siku albo kupę, ale najważniejsze że przez dwa ostatnie dni nie nasikała w spodenki, a jak śpi to jej jeszcze zakładam, najpierw musi opanować sikanie w dzień a potem zabiorę się za noc.

        A ze spaniem to śmiesznie bo zawsze o 13 ją kładę i śpi 2-3 godz. i jak idzie spać to siada na łóżku i mówi nie chce spać, nie chce spać, ale jednocześnie ściąga buciki i się kładzie i po 10- 15 min. już śpi.
        A wieczorem to przeważnie o 10 ją kładziemy daje nam po buziaku, mówi dobranoc i sama zasypia, ale najpierw przez 10-15 minut sobie gada, aż ją sen złapie.

        Składa już zdania dość długie oczywiście pomieszany jest szyk w zdaniach, już od dobrych 2 miesięcy i straszna z niej gaduła, potrafi wszystko wytłumaczyć co chce i opowiedzieć co się działo lub gdzie była.
        Czasami można ze śmiechu pęknąć.
        AGATKA 16.04.07r
        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
        W końcu w komplecie
        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

        Skomentuj


          Napisane przez aniasz8206 Pokaż wiadomość
          *****
          Składa już zdania dość długie oczywiście pomieszany jest szyk w zdaniach, już od dobrych 2 miesięcy i straszna z niej gaduła, potrafi wszystko wytłumaczyć co chce i opowiedzieć co się działo lub gdzie była.
          Czasami można ze śmiechu pęknąć.
          To zapisuj kochana te jej teksty bo na prawdę potem się wiekszość zapomina. Ja np prowadzę tu blog i próbuję co lepsze numery odnotowywać.
          pozdrawiam serdecznie

          Skomentuj


            Gonrad super pomysł, ale ja to bym musiała cały dzień pisać bo Agata gada jak najęta, czasem się zastanawiam czy ona kiedykolwiek się zmęczy bo non stop albo biega w tą i s powrotem albo gada, no chyba, że te dwie rzeczy robi na raz.

            Najbardziej to mnie rozbraja jak jesteśmy np. w sklepie wybieramy jakiś towar a mała przytula się i takim cudnym głosem mówi: kocham, kocham cię, aż mi się miękkie nogi robią a ekspedientki to takie oczy dostają, że szok.

            Już jestem ciekawa czy synuś też taki smyk będzie jak Agata?
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Gonrad zajrzałam na twój blog naprawdę super sprawa, pamiątka, ale ja to na razie nie założę, bo lada dzień (mam nadzieję że lada dzień,a nie jak z Agatą 10 dni po terminie) przyjdzie na świat synuś i nie będę miała czasu na wpisy ale może później skorzystam.

              A co do braciszka, to Agata chwyta mnie za brzuch z obu stron i ciągnie i stęka nie mogę, nie da rady mama pomóż wyjąć Adasia nie chce wyjść pomóż. Strasznie ją denerwuje, że nie może dać rady wyciągnąć go z brzucha.
              Coraz częściej mówi, jedź już przywieś Adasia bawić, się chce na rączki dać tu agacie no już. Można paś ze śmiechu.
              AGATKA 16.04.07r
              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
              W końcu w komplecie
              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

              Skomentuj


                Witam

                Witam Ja mam Córeczke z 20 Lutego 2007 Roku ma na Imię Julcia... Pozdrwaiam :*

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam

                  Witam .. ja Mam Córcie Z 20 Lutego 2007 Roku Ma na Imię Julia .. Pozdrawiam :*

                  Skomentuj


                    Witam wszystkich. Jestem Patrycja, moja córcia też jest z 2007, dokładnie z 06.lipca. Ma na imię Antosia.


                    Skomentuj


                      aniasz8206 mały już przyszedł na świat?
                      tak w ogóle to witam Was kochane po dłuższej nie obecności ale jak było ciepło to całymi dniami z małą siedzimy na dworze z przerwa na spanie,także na komputerze siedzę bardzo mało.
                      Widzę że tu nauka sikania na forum-moja nadal sika ale na podłogę woła si ale jak juz sisia...no ale dopiero w październiku 2 latka skończy to nie jest źle..zdań jeszcze nie składa tylko pojedyńcze słowka mówi co dziennie coś nowego sie nauczy
                      Pozdrowionka dla Was dziewczyny
                      ...Każda z karmiących piersi matki
                      jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                      Błogosławionym szczęściem...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        jestem mama dziewczynki urodzonej 15.06.07 ma na imie Joasia.

                        Skomentuj


                          Witam po długiej nieobecności. Moja Ania (03.09.2007) mówi już bardzo dużo nieraz aż za dużo niestety na nocnik nie ma ochoty siadać Raz jej się zdarzyło wysikać do niego i wylać zawartość na dywan i od tego czasu nic
                          monakrzychu

                          Skomentuj


                            Mojej Tośce też buzia się nie zamyka Muszę się pochwalić, że wołanie na nocnik, a raczej an toaletę opanowała już pół roku temu. Bardzo mnie to ucieszyło, bo ze starszym synem "walczyłam" do 3 lat


                            Skomentuj


                              Witajcie mam na imię Marta ,mam 28lat . Moja córeczka Julia urodziła się 06.08.2007r na drugą rocznicę ślubu.He he taka malutka niespodzianka...

                              Skomentuj


                                to musiała być bardzo miła niespodzianka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X