Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moja tosia robi juz na nocnik.w domu biega albo w majteczkach albo bez i jak jej sie chce siku to sama siada a na kupe wola.oczywiscie jeszcze jej sie zdaza narobic w majtki ale i tak jestem przeszczesliwa.
    poza tym zaczela mowic pelnymi zdaniami.skonczy w tym.miesiacu 21 m.
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      z mojego doświadczenia i moim zdaniem na dziecko powinien przyjść czas żeby z chęcią siadało na nocniczek.
      Dacjanek oduczył się mając 2 latka i 8 miesięcy ( i w tym wieku szybko nawet na noc pozbyliśmy się pampersa).pare dni i powiedzielismy pampersą bye bye
      Malwinka jeszcze ma zakładany na noc bo nawet czasem lubi napić sie herbatki w środku nocy

      Skomentuj


        moja Ewelinka od dwóch miesięcy załatwia się do nocnika lub do toalety. Nie ukrywam początki były koszmarne- przez dwa, trzy pierwsze dni podłoga była w rożnych miejscach obsikana, ale szybko załapała gdzie trzeba się załatwiać. Teraz używamy pampersa tylko na wyjścia, na noc no i na razie w żłobku- panie powiedziały że trzeba jej zakładać, bo dzieci jak się bawią to zapominają, ale przerwie wakacyjnej jak wrócimy to już na pewno bez pampersa.


        Skomentuj


          Ja na razie Ellenke zachecam do korzystania z toalety ale wydaje mi sie ze to jeszcze nie czas dla niej bo ona doskonale wie o co chodzi ale poprostu mowi nie i nie chce usiasc.Ma 19 m-cy i pieknie mowi calymi zdaniami(w ogóle zaczela szybko mowic)i,potrafi wspaniale kojarzyc fakty i ma dobra pamiec bardzo mnie to cieszy

          Skomentuj


            Napisane przez jahmajka Pokaż wiadomość
            moja tosia robi juz na nocnik.w domu biega albo w majteczkach albo bez i jak jej sie chce siku to sama siada a na kupe wola.oczywiscie jeszcze jej sie zdaza narobic w majtki ale i tak jestem przeszczesliwa.
            poza tym zaczela mowic pelnymi zdaniami.skonczy w tym.miesiacu 21 m.
            O kurcze Shannon, to wielkie WIELKIE gratki dla Tosieńki!!! Sama składa juz pełne zdania ? Ale to są zdania 2-3 wyrazowe co?
            Moja Viki nawet dwóch słów nie potrafi jeszcze połączyć , wyjątek stanowi tylko "mama da", "tata da".
            A co do nocnika to też bardzo różnie to wygląda. Chęci ze strony Vikusi są, tylko rezultat na razie marny. Ostatnio dopomina się siadania na naszym sedesie, a na swoim (ma taki ala dorosły, tyle że dla dzieci) nie chce. Wchodzi do WC, sama ściąga gacie i na nasz tron chce zasiadać i koniec Dlatego chcemy jej kupić nakładke na kibelek i może wreszcie jakoś pójdzie


            Skomentuj


              LULLA my mamy i nocnik i nakladke ale czesciej korzystamy z nocnika.co do zdan to moja panienka pewnego wieczoru przy ogladaniu ksiazeczki powiedziala-tatus poszukaj jakiegos konia.takie zdania malenka sklada
              shannon

              Skomentuj


                witajcie (dziewczynki z 2007)

                Jestem mamą 22 miesięcznej córeczki Ewelinki urodziła się w lipcu 2007 roku. A od a od ponad roku sadzam ja na nocnik. Z pielucha chodzi jeszcze ale więcej robi na nocnik a szczególnie dłuższe posiedzenie (wiadomo o czym mówimy). Pozdrawiam wszystkie Mamy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez jahmajka Pokaż wiadomość
                  LULLA my mamy i nocnik i nakladke ale czesciej korzystamy z nocnika.co do zdan to moja panienka pewnego wieczoru przy ogladaniu ksiazeczki powiedziala-tatus poszukaj jakiegos konia.takie zdania malenka sklada


                  Skomentuj


                    hej

                    Moja Malwka, to stara baba jak na ten wątek, bo ze stycznia, także to żadna rewelacja że robi na nocnik wszystko i pieluchy poszły całowicie w odstawkę. Mówi absolutnie wszystko, jak chcecie poczytać to na blogu zamieściłam najciekawsze gadki - link poniżej. Jak kto ma ochote to zapraszam. Tak łatwo sie zapomina potem, te śmieszne wypowiedzi. Ale charakterna to jest niesamowicie mereopatka czy co????/
                    No cóż jak to kobieta....
                    Pozdrawiamwszystkie mamy i tatusiów
                    g

                    Skomentuj


                      ja postanowilam zapisywac smieszne slowka zeby nie zapomniec a wiadomo ze czas tak szybko leci.wiadomo ze nie wszystkie wyrazy tosia mowi poprawnie i tak np.na chlopcy mowi kosiopotyhmm minelo troche czasu zanim zajzrzylam
                      shannon

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        haj dawno mnie tu nie bylo
                        moja juz od dluzszego momentu chodzi bez pieluszki ejszcze spi w nocy ale lada dzien bedziemy i tego oduczac choc ma ejszzce troszke pieluch do wykorzystania hihi

                        mowi sporo a najbardziej panie w zlobku aj chwala ze uslyszy raz tylko piosenke pozniej wedlug niej chodzi i nuci melodie

                        Skomentuj




                          Nasza Jagoda urodziła się 30.03.2007. Wiosenne dziecko

                          Skomentuj


                            Moja wkońcu zaczęła kumać o co biega z tym sikaniem Nawet jak kupkę jej się chce to woła "siku"Wczoraj biegała po dworze bez pampersa tylko w samych rajstopkach i parę razy nasikała w nie. Dzisiaj w nocy bardzo źle spala, płakała a dzisiaj ma katar tylko niewiem czy z tego że się posikala czy brat ją zaraził bo przyniósł ze szkoły wirusa
                            Last edited by anna31; 26-05-2009, 09:13.


                            Skomentuj


                              mozliwe ze brat ja zarazil czasem tak sie zdarza ale miejmy nadzieje ze skonczy sie tylko na katarku

                              Skomentuj


                                Moja córcia śpi już bez pieluszek, a teraz własnie mówi mi, że spać chce :-D jak ja uwielbiam te słowo :-D ;-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X