Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej

    Witam wszystkie nowe mamusie . Kochane podobno wiosna ma być od przyszłego tygodnia. Ja chcę ciepełka i słoneczka..... Wreszcie dozdrowiałyśmy i bardzo by nam się chciało wyjść do piaskownicy.
    Miłego dnia wam życzę. Nowe "memberki" opowiedzcie coś o swoich dzieciaczkach
    pozdowionka

    Skomentuj

    •    
         

      Ja nie nowa memberka, ale jakiś czasik mnie tu nie było, dlatego witam ponownie wszystkie mamusie


      Skomentuj


        [QUOTE=Negri;56887]mam na imię Ania, moja córcia Amelka urodziła się 19.04.2007- niedługo urodzinki

        Twoja córcia urodziła się tego samego dnia co ja tylko ja parenaście lat temu
        ŁUKASZ 08.09.2006

        NATALIA JULIA 30.11.2007



        Skomentuj


          WITAM WSZYSTKIE MAMUŚKI moja córcia ma na imię Ania urodziła się 03.09.2007, a ja jestem Monika pozdrawiamy
          monakrzychu

          Skomentuj


            witam dziewczynki!!!
            Mój Piotruś urodził się 13 sierpnia 2007r.
            Co o nim mogę napisać>? To żywe sreberko!!!! wszędzie go pełno, wszystko go interesuje!!! Zawsze radosny i uśmiechnięty,odważny, niczego się nie boi. A do tego Mały Porządnicki... a to to już nie wiem po kim ma

            Skomentuj


              Hej

              Co tak przycichło.
              U nas napadało ze 30 cm śniegu przez noc. Piekna zimę mamy tej wiosny
              pozdrowionka

              Skomentuj


                a u nas zaraz będzie po śniegu
                od rana świeci słoneczko

                Skomentuj

                •    
                     

                  To pozazdrościć. U nas śniegu po kolana, na dodatek cały czas pada. Makabra! Jeszcze nigdy z takim utęsknieniem nie czekałam na prawdziwą wiosnę i jeszcze nigdy pogoda nie robiła mi tak na złość


                  Skomentuj


                    AKINOMB
                    Moja córcia też Amelka z 2007.02.08. mieszkamy w nieprzyjaznej do życia stolicy W części wschodniej mamy teraz piękną zimę tej wiosny

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      hej

                      Dziewczyny, Słoneczko wyszło i trochę się ten śnieg u nas topi... Doczekamy sie tej wiosny w końcu.
                      A podobno w sobotę ma być 10 stopni. Sniegu już pewnie nie zobaczymy do następnej zimy. Przynajmniej mam taką nadzieję. Jak tam mamuśki wasze dzieciątka zdrowe? Moje na szczeście ozdrowiały wreszcie i ja też więc już tylko ciepła potrzeba.

                      A i zapisałam Malwkę do przedszkola od września. Pewnie jej nie przyjmą bo rocznikiem za młoda (będzie miała 2 lata i 8 miesięcy).
                      Tak to nadaje się jak najbardziej, a za pół roku to już napewno. Pieluch już nie używamy, naje się sama, szczególnie jak siedzi z innymi dziećmi. Rozebrać z kurtki, butów, czapki się potrafi. Wysiusia sie sama. No ale niestety u nas bardzo ciężko do przedszkola się dostać. Za rok przyjmą ale teraz ma pecha że nie urodziła się w grudniu 2006r wtedy by ją przyjęli na pewno.
                      A co wy planujecie z dzieciaczkami od przyszłego roku szkolnego?
                      pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        My na państwowe przedszkole szans nie mamy. Amelka bedzie miała 2 latka i 7 miesięcy. Poza tym stolica wydziwia i chce posłać do przedszkola wszystkie 5 latki wiec redukują grupy 3 latkow;(
                        Od wrześnie jesteśmy zapisane do prywatnego, a ja będe wtedy próbowała moje 1/4 etatu zamienić na coś bardziej korzystnego. Bo pracować dla ideii i na czesne za przedszkole nie zamierzem. Mam nadziej ze sie uda

                        AMELKA 08.02.2007

                        Skomentuj


                          A ty gonrad daleko od wawy mieszkasz? u was nie wymyśłają reform durnowatych?

                          AMELKA 08.02.2007

                          Skomentuj


                            A moja córa w pażdzierniku skończy 3 lata, a przedszkole jest od września i też już mnie znajome mamy straszą, że przez ten miesiąc różnicy do przedszkola się nie dostanie, bo na rekrutacji jeszcze tych 3 lat nie będzie miała skończone.
                            A ja sobie po cichu marzę, że może dzięki temu też do szkoły w wieku 6 lat nie będzie musiała iść, bo jestem tej reformie przeciwna!


                            Skomentuj


                              lulabe, pewnie bedzie musiała, znając zycie do szkoly rocznikami bedą liczyc

                              AMELKA 08.02.2007

                              Skomentuj


                                Witam wszystkich
                                Moja córeczka Martynka skończy 31 marca 2 latka.

                                Pozdrawiam
                                Mama Martynki (31.03.2007) i Kamilka (27.11.2008)
                                Mama
                                Martynki (31.03.2007)
                                i
                                Kamilka (27.11.2008)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X