Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witaj Kafejka napisz coś więcej o swoich słoneczkach. U nas choróbska minęły chociaż mąż jeszcze kaszle.A Marlenka okazało się że niebyła przeziębiona tylko był to nawrót astmy po zmniejszeniu dawki sterydu wziewnego, lekarz zalecil zwiększenie dawki i jest ok.


    Skomentuj

    •    
         

      Hej

      Napisane przez dpietrzak81 Pokaż wiadomość
      A ty gonrad daleko od wawy mieszkasz? u was nie wymyśłają reform durnowatych?
      Nie wiem czy też pięciolatki będą wszystkie przyjmować. Mieszkam W Tarczynie czyli ja wiem 20 km do Janek. Też kombinują, nie wiem co zrobię jak jej nie przyjmą, bo opiekunka ma właśnie 5 letnią dziewczynkę która najprawdopodobniej pójdzie do przedszkola, a jak tak, to Justyna (opiekunka) szuka innej pracy i nie ma się co dziwić. Jak nie przyjmą, to do prywatnego bym nie chciała jej dawać, bo może się jakoś wetknie ją do przedszkola w trakcie roku szkolnego. Znowu jak weźmiemy nową opiekunkę to wszystko na głowie stoi bo, jeżeli wejdzie do przedszkola z listy rezerwowych np w listopadzie to jak zostawić opiekunkę na lodzie z dnia na dzień... Mam nadzieję że ją jakoś wepchną od września. Spełniamy wszystkie wymogi poza tym że Malwa nie urodziła się w grudniu 2006 tylko w styczniu 2007 . Oboje pracujemy, ja nawet we właściwych godzinach (mąż to prawie zawsze jest w pracy). No cóż w połowie kwietnia się dowiem.
      pozdrawiam dziewczyny
      Last edited by gonrad; 26-03-2009, 10:08.

      Skomentuj


        Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
        A moja córa w pażdzierniku skończy 3 lata, a przedszkole jest od września i też już mnie znajome mamy straszą, że przez ten miesiąc różnicy do przedszkola się nie dostanie, bo na rekrutacji jeszcze tych 3 lat nie będzie miała skończone.
        A ja sobie po cichu marzę, że może dzięki temu też do szkoły w wieku 6 lat nie będzie musiała iść, bo jestem tej reformie przeciwna!
        Z tego co wiem to nasze dziewczyny z 2007 muszą już iść do szkoły (I Klasy) w wieku 6 lat a rocznik 2006 chyba jeszcze nieobowiazkowo. Nie jestem pewna. Jeżeli jednak będzie już musiała iść jako 6 latek to razem z całym rocznikiem 2006 .
        Pozdrawiam serdecznie w ten słoneczny dzionek.
        Ale śnieg jeszcze leży

        Skomentuj


          Tylko skoro póżniej dostanie się do przedszkola to tam nie będzie musiała przejść tych wszystki grup? Ja właśnie nie wiem jak to jest, bo przecież szkoła jest po zerówce. Chyba że ją odpowiednio do wyższej grupy zapiszą, no tak.


          Skomentuj


            Cześć anna31,
            moje dzieciaki są cudne, jak każde)Martynka bardzo fajnie zniosła przyjście na świat brata. Co prawda odkąd zaszłam w ciążę z Kamilem przy każdej okazji, jak mantrę, powtarzałam Martynce, że mam w brzuszku jej braciszka i co się wkrótce wydarzy, żeby przygotować ją na wielkie zmiany.W jej ulubionej książeczce w kółko przerabiałyśmy rozdział "Nowe dziecko w rodzinie". I opłaciło się. Jednak coś w tym małym rozumku zostało, choć mała jeszcze niewiele mówi. Zobaczymy jak to będzie kiedy Kamil będzie bardziej absorbujący i zacznie zabierać zabawkibo na razie ma 4 miesiące i do zabawy wystarcza mu czyjaś uśmiechnięta twarz nad sobą i jedna grzechotkaMartynkę karmiłam piersią ponad 10 miesięcy i nie było żadnych problemów, Kamila niestety zaczęło wysypywać i pomimo mojej drakońskiej diety było coraz gorzej..Okazało sie, że ma AZSi jest uczulony na jajka i wszystko co z tym związane, czyli kurę też. Na szczęście trafiliśmy do superowego lekarza i już jesteśmy na dobrej drodze, a skóra Kamila wraca do normy.
            Pozdrawiam gorąco!
            Mama
            Martynki (31.03.2007)
            i
            Kamilka (27.11.2008)

            Skomentuj


              hej

              Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
              Tylko skoro póżniej dostanie się do przedszkola to tam nie będzie musiała przejść tych wszystki grup? Ja właśnie nie wiem jak to jest, bo przecież szkoła jest po zerówce. Chyba że ją odpowiednio do wyższej grupy zapiszą, no tak.
              Z tego co wiem to Twoja malutka powinna być teraz przyjęta do przedszkola do 3 latków (o ile przedszkole jest normalne ). Do zerówki powinna pójść od września kiedy będzie miała 4 lata i 11 miesięcy (rocznikiem 5 lat) a do I klasy jak będzie miała 5 lat i 11 miesięcy (rocznikiem 6 lat) o ile rocznik 2006 będzie objęty obowiązkiem wysłania dzieci do szkoły wcześniej, bo 2007 na pewno.
              Niestety dzieci z końca roku będą tu najbardziej pokrzywdzone szczególnie jak nie przyjmą ich do przedszkola teraz .
              MOja jest młodsza o 3 miesiące styczeń 2007. A pójdzie do zerówki jak będzie miała 5 lat i 8 miesięcy - rok po Twojej albo razem z Twoją (zależy czy będziesz musiała ja wysłać wcześniej czy nie.
              Pozdrawiam serdecznie

              Skomentuj


                gonrad, moja córka urodzila się w pażdzierniku 2007, sorry nie napisałam, ale to wątek dla tego rocznika Poza tym to nie zmienia istoty problemu...
                To jest własnie niesprawiedliwe trochę, że do szkoły to biorą rocznikowo, ale przedszkola to zaraz problem robią jak 3 lat nie ma skończonych


                Skomentuj

                •    
                     

                  Kafejka ja mam też synka Kamila ma już 11 lat. Oj ja też wiem co to alergia, syn cierpial na nią do 5 roku życia ale jest już zdrowy, zmagamy się teraz z uczuleniem u Marlenki. Uczulona jest na białko mleka, kakao, cytrusy,roztocza i pleśnie, narazie eliminujemy to wszystko i jest ok. na szczęście obydwoje nie byli uczuleni na jajko.Napisz jak dajesz sobie radę z dwójką tak małych dzieci bo ja z jednym ledwie nadążam.


                  Skomentuj


                    HEJ dziewczyny...powiem Wam ze dla mnie to jest chore i bezsensu z tymi reformami,moja też w październiku się urodziła więc do przedszkola ja nie przyjmą bo dopiero 3 latka za miesiącco za bzdura...a ile tak w ogóle kosztują prywatne przedszkola miesięcznie?wiadomo ze różnie w innych miastach ale tak około?
                    No kochane i muszę się pochwalić moją niuńką,dziś pierwszy raz zrobiła siku sama na nocniku-zawołała si i szybko ja posadziłam i zrobiła si;-oklaskom i pochwałom nie było końca-cała rodzinka się zebrałaale jestem z niej dumna,a jeszcze połtora roczku nie mahura teraz do przodu
                    Miłego wieczorku kochane aha i Witamy nowe mamusie....
                    ...Każda z karmiących piersi matki
                    jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                    Błogosławionym szczęściem...

                    Skomentuj


                      Moja córeczka urodziła się 24.09.2007 Ma na imie Ania

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dzień dobry dziewczynyzapomniałam wczoraj zapytać czy któraś z Was jest z Częstochowy?bądź okolic?fajnie by było-może udałoby się jakieś spotkanie moja córcia uwielbia dzieci
                        ...Każda z karmiących piersi matki
                        jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                        Błogosławionym szczęściem...

                        Skomentuj


                          Jestem mamą Agatki urodziła się 16.04.2007r. jest cudna,a teraz oczekuję następnej pociechy, niestety nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka, a rozwiązanie już na koniec maja. Ale tak to jest jak chodzi się do lekarza na ośrodek za friko, ogólnie prowadzenie ciąży w najlepszym porządku tylko rzadko robią usg. Chyba wybiorę się prywatnie bo jestem strasznie ciekawa czy oczekiwany chłopiec, też nim jest. No ale wiadomo, że nie jest to pewne na 100%.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            ja bym tez chyba nie wytrzymała z ciekawości...
                            to w pięknym miesiącu w roku będzie jeszcze jedna pociechacudnie,szczęśliwego rozwiązania...
                            ...Każda z karmiących piersi matki
                            jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                            Błogosławionym szczęściem...

                            Skomentuj


                              witam się i ja. Mój synek Kacperek przyszedł na świat 22 marca 2007. Niedawno obchodziliśmy jego drugie urodzinki Kacperek jest strasznie żywym dzieckiem, wszędzie Go pełno Od wrzesnia 2008 chodzi do żłobka
                              Kacperek ur. 22.03.2007 godz.22.50

                              Skomentuj


                                Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                                gonrad, moja córka urodzila się w pażdzierniku 2007, sorry nie napisałam, ale to wątek dla tego rocznika Poza tym to nie zmienia istoty problemu...
                                To jest własnie niesprawiedliwe trochę, że do szkoły to biorą rocznikowo, ale przedszkola to zaraz problem robią jak 3 lat nie ma skończonych
                                Sorry jakoś zrozumiałam, że teraz kończy 3 lata. ale to będzie jeszcze bardziej pokrzywdzona bo 2007 r juz musi iśc od 5 lat do zerówki.
                                pozdrowionka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X