Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a ja mam w domu kilka żarówek energooszczędnych E-14, które będą pasować właśnie do tej lampki

    Skomentuj

    •    
         

      Sikornik

      poprostu kaszka nie pasuje, mój synek ma odruchy wymiotne na sam widok chrupek kukurydzianych jeszcze nie widziałam zeby aż tak go odrzucało na widok jedzenia

      Skomentuj


        Napisane przez grabusia4 Pokaż wiadomość
        poprostu kaszka nie pasuje, mój synek ma odruchy wymiotne na sam widok chrupek kukurydzianych jeszcze nie widziałam zeby aż tak go odrzucało na widok jedzenia
        Też mi sie tak wydaje patrząc jak się teraz zachowuje - tzn. jak ze smakiem zjadł cały słoiczek jabłkowy

        ale że wyrzygał, a nie pokazał np. że nie chce jeść i już, ale napił sie poczekał i dopiero sru
        jak czegoś nie chce to sie odwraca, zaciska wary, lub łapie rączką łyżkę i trzyma mocno że nie moge ruszyć hehhe

        Skomentuj


          hej dziewczynki wrescie usiadlam na chwile zupa sie gotuje a sos pieczarkowy zrobie pozniej ,ANIK ja robie bigos tak, mniej wiecej kilo kapusty kwaszonej i tyle samo kapusty slodkiej , kapuste slodka siekam i zalewam goraca wode na chwile aby sie sparzyła , po chwili daje na goracy tłuszcz z cebulka i smarze chwilke pozniej podlewam ta woda ktora sparzalam i tak gotuje do miekkosci , kwaszona gotuje osobno dodajac do niej lisc laurowy i pieprz , do tej kapusty slodkiej wkladam kawal miesa przewaznie lopatke bo u mnie z kielbas nie lubia ,pozniej wszystko wymieszam daje przecier pomidorowy sol ,jak mam grzybki to tez daje .

          Skomentuj


            Dzięki dziewczyny, kupię tylko jakieś mięsko i wieczorem będę bigos gotować. Mojemu dziecku przestawiły się godziny spania. Teraz śpi od 22 do 7 40 tak mniej więcej. I teraz jest już po drzemce popołudniowej. Ona się szybko przestawiła z wstawaniem, ale mi gorzej jest
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              siema dziewczynki

              Ja dosłownie na na chwilke
              Nadaje ze stolicy hehehehehe,komp w domu umarł tzn skasowały sie jaskies sterowniki,
              Jak mój Robciu naprawi kompa to wszytsko Wam opowiem
              Oczywiscie do warszawy ja jechalam sama tzn, tylko z kamilem,wiec jestem tak wyje...... ze w drodze powrotnej zasne w aucie
              Dobra narazie koncze laski'odezwe sie z nysy
              BUZIOLE

              Skomentuj


                Hejpije kawke ,obiad sie gotuje ziemniaczki ,dzis i bitki a do tego buraczki

                moj Damianek od kilku dni spi bardzo krótko w dzien ok godz lub nawet nie i zasypia ok 21 potem a spi do ok 7 ,ale widze że w dzien mu mało bo marudzi,tylko ze on nie chce spac i tyle


                Majajula to miałaś też cięzką nockę-widać ze mała bardzo do siostry przywiazana,Damianek to sie obraził na Sylwię ze chodzi do szkoły i nie chce jej przytulać tylko płacze jak wychodzi-też sa bardzo zżyci ze soba

                Sikornik podejrzewam ze to moze ten dodatek jabłka?moze smak zamulił go lub za duzo zjadł?moze na razie mu kleik tylko dodawaj....jak coś sie pogorszy to lepiej skonsultuj z pediatra

                co do bigosu to robię tak jak Goplana,ale zamiast śliwowicy to daje suszone sliwki,i kiełbasę myśliwskąaha i na koniec przyprawę do bigosuz kamisa


                Wszystkiego najlepszego dla Jaroszka!!!!!z okazji rocznicy!!!

                Diebelecke wynika ze mały nie przybierał bo się nie najadał miałam identyczna sytuację.....ja najpierw dokarmiałam aż w koncu całkiem przeszłam na butlę -dawałam Hippa mleczko

                Domi córeczka w przedszkolu się czuje ?ładnie je i sie bawi?co do pracy ja po nowym roku też ruszam heheh

                Gopi to ja ci zazdroszczę tych weselisk,ja już 12 lat nie byłam na takowym ,poszłabym z chęcia!!!a twój Kacperek też niejadek taki

                Iza spokojnie,mój pół danio zjadł rano i ok 12 pare chrupek zaraz sie obudzi to moze obiad choc powącha hahah ,będzie dobrze nie denerwuj się bo ona wyczuje twoje nerwy


                Skomentuj

                •    
                     

                  odebrałam mojego synka z przedszkola, był dzielny, ale widziałam że trochę przy obiedzie płakał, zjadł ładnie
                  teraz zasnął, był bardzo zmęczony i pogoda taka średnia, że sama bym się położyła
                  sikornik mamy taką lampkę, jest naprawdę super, jesteśmy z niej zadowoleni, zwłaszcza teraz kiedy Julek ma już swój pokoik
                  dominika szukam pracy biurowej, z zawodu jestem pedagogiem, ale mam 10lat pracy w biurze, w dziale handlowym itd, więc szukam tutaj...bo i kasa lepsza niż pensje pedagogów...
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                    JAROSZKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 10 ROCZNICY ŚLUBU DUZO MIŁOŚCI .....
                    MELCHIOR FAMILYTREE SILECZEK dziękuję za życzenia
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      Jaroszka Wszystkiego najlepszego z okazji 10 rocznicy ślubu, oby tych rocznic było jak najwięcej.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez grabusia4 Pokaż wiadomość
                        poprostu kaszka nie pasuje, mój synek ma odruchy wymiotne na sam widok chrupek kukurydzianych jeszcze nie widziałam zeby aż tak go odrzucało na widok jedzenia
                        WITAMY NOWĄ MAMUSIĘ.


                        Skomentuj


                          cześć dziewczyny!

                          nawet nie chce mi się doczytywac o czym dziś pisałyście bo by mi to duzo czasu zajęło a go nie mam a po drugie padam dziś na pysk.

                          Jaroszka gratulacje tej 10tej rocznicy ślubu! ja w styczniu też miałam 10tą
                          I życzę co najmniej 50tej rocznicy!
                          Za 40 lat będziemy świętowac... he he
                          to dzis kolacja przy świecach , winko itp.?

                          ja dzis padnięta po pracy, kurde 1 zmiany sa fajne ale przec cały rok wstawać o 5 to masakra, nie wiem kiedy sie przyzwyczaję
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            hej Pinki dawno cie nie byłotroszke czasu potrzeba żeby się do zmian przyzwyczic nowych,dasz radę ,silna kobitka jesteś


                            a ja siedzę jak na szpilkach ,zaraz sie biorę za zmywanie naczyn mały gania,a ja się denerwuje bo starsza córcia poszła z kuzynką 12-letnia do lunaparku bo przyjechał do nas dalam im na karuzele ,mamy blisko ale takie sie niebo szroczarne zrobiło boję sie ze ich jakaś burza zlapie mam nadzieję że zdążą wrócić,narazie nie pada ale sie zbiera


                            Skomentuj


                              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                              Aniu lampkę chcę taką bo daje ładne światło w nocy:


                              mamy już taką:
                              http://www.kataloglamp.pl/Lampy-dzieci-ce.php
                              (ta trzecią z samochodzikiem)
                              ale dla mnie jest na noc za jasna, a w dzień a i owszem ładnie w pokoiku Johnnego wygląda
                              dla dziewczynek też są niezłe modele
                              mamy tą samą lampkę i muszę szczerze stwierdzić ze jak lena była mała to mnie wkurzała ta lampka w nocy bo tak świeciła ze mi ją wybudzała i ją raziło, teraz jej nie używamy póki co i na początku załowałam ze nie wzięliśmy gwiazdki bo mniej światła daje. Zobaczymy jak będzie potem bo już wkrótce się przeniesiemy do drugiego pokoju a w drugim zostawimy Lenkę samą i jej zrobimy kacik zabaw zamiast naszej sypialni
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Silus no ja to sie boje swojego gdziekolwiek puszczać... chyba nadopiekuńcza jestem. Ja miałam iśc na spacer ale odkąd wóziłam mój starszy cały czas wyniotuje.
                                nmormalnie albo cos mu na żołądku stanęło albo stres szkolny....
                                bo wczoraj go cały dzień brzuch bolał po szkole...
                                sama nie wiem
                                teraz leży i miętówke pije ale boje się go samego zostawic.
                                u na snie pada ale jakoś tak nieprzyjemnie bo chłodno i wieje.
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X